Pretrvávajúce bolesti nôh

Pekný deň prajem, prosím Vás ak môžete pošlite mi kontakt na tú pani liečiteľku lebo ma strašne bolia nohy na nevydržanie a pri tom aj v noci keď spím hocikedy, keď ani nie je dôvod, začnú ma bolieť nohy. Prosím Vás, ak môžte pošlite mi kontakt adresu alebo telef. na liečiteľku. Srdečná vďaka

nemám nič len som chcela, či náhodou niekto niečo neporadil

prosim vas o viac informacii ohľadom bylinnym potravinovym doplnkom na co vsetko by sa to dalo pouzit mam velke problemy snad so vsetkymi kostami co existuju dakujem jana

Mam36 rokov a strasne ma bolia nohy asi pred 2 tyzdnami my strasne opuchly nohy. Manzel ked mi ich zbadal tak bol zhrozeny .Rano ked satanem mam 38 cm a o 2 hodiny mam uz42-43 cm.Zatial co som bola na vysetrani tak mam vysledky v poriatku.Momentalne som naPN.

prosím, môžete mi poslať kontakt na tú pani liečiteľku. Ďakujem. Mám veľké problémy s bolesťami v nohách.

dobrý deň,aj ja mám problémy s bolesťami nôh a rúk.mohol by ste mi poslať kontakt na liečiteľku,ktorá Vám pomohla.vopred ďakujem.

Dobry den,aj ja hravam futbal a mam taky isty problem akurat bolest ide len od lytkovych kosti a citim bolest aj v klude napr.pri zaspavani,nebol som na rontgene. ak by ste nieco zistili dajte mi prosim vas vediet.

dobri den ja mám bolesti celej lavej nohy hlavne ma bolia klby a mam opuchnutu nohu strašna mi je zima na nohy chodidla mám studene kto mi môže poradit

Ahoj Monika,ja mám diagnózu L5/S1 hernia disku, vysunutá platňa 10mm,mal som tŕpnutie ľavej nohy a už som naozaj nevedel čo.Bol som oslovený jedným pánom v čakárni pred vyšetrením a po jeho radám som sa rozhodol to vyskúšať. Navrhol mi Aloe Vera gel na pitie s obsahom prírodnej síry, tiež tobolky s obsahom síry a kúra trvala 2 mesiace. Teraz sa cítim úplne v pohode a o účinkoch Aloe Vera si zisťujem nové poznatky.Napr. naše telo pozostáva z vlásočníc, ktoré musia byť zásobované krvou a vlastne kyslíkom a v akom stave sú vlásočnice tak sa potom cítime aj my.Aloe Vera je vlastne prostriedok celostnej medicíny, tak možno nedostatočné prekrvenie môže spôsobovať tieto problémy.

ahoj Milan ja som už brala Aloe vera gel aj tabletky na prirodnej báze kadiake maste bola som už aj na elektroliečbe na cvičení len som to musela prerušit nevladala som sa postavit všetko možne som viskušala a nepomohlo unás su aj taky dochtory oničom kašlu na teba nevedia mi zistit riadne čo mi je keby bol daky dobrí dochtor.

A môžem vedieť ako dlho si brala ten Aloe vera gel? Lebo ako som ja písal mal som intenzívnu kúru a naozaj sa mám fajn, ale asi tiez nieje Aloe ako aloe.Skus si u lekarov zariadit vysetrenie magnetickou rezonanciou a možno na nieco pridu.18.3. sa ozvem budem po MR.

Ahoj Monika, napiš mi na mail: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti odb.prispevok, ako aj poznatky z praxe.

bola som na ortopedii urobila mi len rengen bedrovich klbov povedala mi že mam len trožku posunuty bedroví klb od jamky ale že to neni vážne len staršom veku budem mat bolesti dala mi tabletky na prírodej báze bola som aj na neurologii ta ma zas poslala na CT chrpticu zistili mi že mam posunutu platničku dala mi nejaku mast brala som aloe vera gel brala som asi neviem presne ale asi tak tie 2 mesiace ale tie bolesti mi stupnovali až tak že som nevladala chodit a padala som na každom kroku potom ma poslala na MR zistili mi že len platničku posunutu dala mi ešta aloe vera gel a poslala ma na elektroliečbu a tam som musela prerušit mala som strašne bolesti a vtedy mi začala puchnut noha a zima mi je len na chodidlách a puchne mi len stehno ja by som povedala že mam niečo sklbmi ale ona ma nechce poslat na MR že či ja určujem diagnozu prepač že nedavam bodky a čiarky že to píšem v šetko spolu

dobrý deň prosím Vám pomožte mi napíšte aká je tá terapia - myslím z kolkých procedúr sa to asi skladá sme z Nových Zámkov mama má úplnne také problémy
za pomoc dakujem

Prosím kde je svatý Martin? dakujem

Mam dcéru 15 ročnú veľmi ju bolia nohy nevladze ani chodiť lekary nemožu nič zistiť prosím vas ak by ste boli taký dobry a dali mi kontakt na liečiteľku.Vopred vam dakujem.

Dobrý deň prajem, chcela by som vedieť, či prípravok pomôže aj otcovi 84 ročnému, ktorý má veľmi slabé nohy, chodí o palici s námahou, dokonca i padol, keď sa mu iba podlomili kolená, bolesť nôh necíti , postaví sa iba pomocou a silou rúk,
Ďakujem za odpoveď

Ahoj Zdenka, napiš mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti odb.prispevok, ako aj výsledok z praxe, všetko prirodné, bez vedľ.účinkov, otca postaví na nohy, aj celkovo jeho imunitu. Pekný deň.

Voľakedy som hrala vrcholovo volejbal. Každý deň som trénovala. A zrazu som začala mať veľké problémy s holennými kosťami. Strašne ma boleli. A tiež začali aj lýtka. Lekár mi dal magnézium. Ja som si spomenula, že raz mi jedna lekárka dala takú hnedú masť - vraj sa to dáva na vredy. Je protizápalová. Ale vraj ak by som mala napr. narazený prst, môžem si to dať a pomôže mi to. Nie som si istá, ale myslím, že to bola gáfrovoichtiolová. Zo zúfalstva, keď mi na nohy nič nepomohlo som si hrubo natrela holenné kosti, na to igelit a obväz. Nechala som si to 2. Už na druhý deň som to mala o 50%lepšie. A o pár dní bolo po bolesti. A odvtedy som to viac nemala. Možno to bola náhoda, neviem. Ale viem, ako som nevládala prejsť 50 m. bez oddychu. Pridŕžala som sa každého plota. Masť prenikavo “páchne”, ale za skúšku to stojí. Napr.nechať si to v sobotu - nedeľu.

Ešte malý dodatok. Tá masť je hnedej farby, hustá a v lekárni ju zarábajú. Alebo aspoň zarábali. Možno je ju dnes dostať už normálne.