Prevencia bolestí chrbta

ahoj…poradte…mam problem s chrbticou v driekovej casti…ked chodim je to v pohote…boli to pri dlhsom sedeni alebo zohnuti…naucila som sa vela veci robit v drepe a tak som bola a j osem hodin zohnuta…ako zacalo chladne pocasie zacalo to bolievat v krizoch…ked dlhsie sedim citim taky chlad na krizoch a ak sedim dalej a neurobim ziaden pohyb hned na to pride horuci naval…tak je to aj pri kocani aj pri sedeni…poradte miprosim co s tym…u lekara som este nebola…neviem ci je to zapal…alebo prechladnutie…len mam s toho zly pocit a nemozem si najst potom svoje miesto…dakujem dopredu za radu

ahoj…poradte…mam problem s chrbticou v driekovej casti…ked chodim je to v pohote…boli to pri dlhsom sedeni alebo zohnuti…naucila som sa vela veci robit v drepe a tak som bola a j osem hodin zohnuta…ako zacalo chladne pocasie zacalo to bolievat v krizoch…ked dlhsie sedim citim taky chlad na krizoch a ak sedim dalej a neurobim ziaden pohyb hned na to pride horuci naval…tak je to aj pri kocani aj pri sedeni…poradte miprosim co s tym…u lekara som este nebola…neviem ci je to zapal…alebo prechladnutie…len mam s toho zly pocit a nemozem si najst potom svoje miesto…dakujem dopredu za radu

ahoj…poradte…mam problem s chrbticou v driekovej casti…ked chodim je to v pohote…boli to pri dlhsom sedeni alebo zohnuti…naucila som sa vela veci robit v drepe a tak som bola a j osem hodin zohnuta…ako zacalo chladne pocasie zacalo to bolievat v krizoch…ked dlhsie sedim citim taky chlad na krizoch a ak sedim dalej a neurobim ziaden pohyb hned na to pride horuci naval…tak je to aj pri kocani aj pri sedeni…poradte miprosim co s tym…u lekara som este nebola…neviem ci je to zapal…alebo prechladnutie…len mam s toho zly pocit a nemozem si najst potom svoje miesto…dakujem dopredu za radu

Ahoj. Ťažko radiť. Ja som svoj dvojročný boj
vyhrala vďaka mojej susede. Nepoznali sme sa dobre, ale celá naša dedina vydela, že sa môj stav mesiac čo mesiac zhoršuje napriek tomu, že davky liekov som vždy doberala, ako som mala.V jedno rano sa moja suseda trepe cez dvor a ťaha za sebou čosi biele a veľke, ona mi požičala matrac na 10 dni, aby som ho vyskúšala.Moje bolesti prechádzali, už ich druhý mesiac mám o 80% miernejšie, ale prvé poĺavenie prišlo nie po 10 dńoch, ako si suseda myslela, ale až po 2 týždńoch.vravela, že nie som prvá, ktorej pomohla ja som sa neinformovala, ale mne už 9 ludí podalo ruku a poďakovalo. " Od oblasti kostrče až po driekovu chrbticu dochádza k častému stlačeniu platničky, zablokuje sa nerv a to spôsobuje bolesť. ŽIADNY ZÁPAL nepociťovali by ste chlad." To čo máte v “” je názor odborníka, ale len na zaklade vášho opisu. Dušana

Proism ta aky to bol matrac daj mi vediet na mail 654289@azet.sk

dobri den mozete mi poradit liecim sa us stiri rokov s tapletkami mam broblemi s chrpticou pod lopatkou mam bolesti sustavne neviem si poradit mam sustavne bolesti skliozu vibocenu deformovanu mozete mi poradit prosim vas dakujem

prosim, kto ma skusenosti s pristrojovou trakciou,ci vrati platnicky naspät,uz mam z toho trpnutie noh, ak nie,co poradit?

skusal som hocico, az mi v posilke “naordinovali” cviky na hypertenzi: http://www.laubrsport.sk/hypertenzia.660.42.phtml#content

Odporucam, po 4tom raze, uz som citil rapidne zlepsienie.
Vrelo orporucam!

prosim vas pomozte ak dakto vie co mam robit us tri tyzne mi trpnu rukY a stale mi je na odpadnutie chodila som aj na elektro liecbu a nic mi nepomaha uz neviem ako dalej.za radu dakujem .:frowning:

Mám už pol roka bolesti pod ľavou lopatkou spojenú s bolestou ramena a bolestami pri srdci. Poprosim Vas, ak ma niekto s týmto skúsenosti a zbavil sa už toho, nech sa mi ozve, budem mu veľmi vdacny … Dakujem

Ahoj,
mám tiež problémy s chrbticou mohol by si mi poslať ten kontakt. Dakujem

Andrea

ahoj,velmi dobre viem,co je bolest chrbta,trnutie ruk,zavrate,triaska.ja uz 11 rokov poctivo cvicim 4x do tyzdna pol hodinku ,ci uz z cinkami,alebo podla dvd Zoralates od Zory Czoborky,jedine riesenie je pravidelne cvicit a velky pozor davat na prievan,hlavne ak si co len trochu spotena na siji,ofukne ta,a za nasledok su zavrate.ver mi,viem o com hovorim.hlavne v tychto chladnych mesiacoch,bez bundy ani do otvoreneho okna krk nevystrcim.preto moje rady a skusenosti ber vazne,vyhnes sa potom takymto problemom.janca

ĎAKUJEM!
Málo je dnes medzi ľuďmi ČLOVEKOV-
Administrátor si človek s veľkým Č.

Dobrý deň.Minulý týždeň som napísal svoj príbeh sem na fórum, ale text zmyzol-neviem prečo. Vy píšete,máte bolesti pri lopatke,atď -je to ako by Ste mali svalovicu všade v chrbte, sú tam krče,na tlak Vám bolí,nemôžete sa otočiť ? Ano to všetko som mal.Vtedy som napísal, kde všade som chodieval aby mi pomohol už niekto, až nakoniec som sa dostal k jednému lekárovi, kto mi naozaj pomohol.Koho to zaujíma,napíšte mi na reki65@azet.sk

Ahoj Dušan…mohla by som poprosiť adresu na tu doktorku chiropraktičku?? dakujem.

Ja mám tie isté problémy bolesť chrbtice,lopatky až na hrudníku. Pocit stálej svalovej horúčky. Dík

Ja mám tie isté problémy bolesť chrbtice,lopatky až na hrudníku. Pocit stálej svalovej horúčky. Dík

Ahojte, viete mi prosím poradiť? Neviem čo už mám robiť. Mám 31 rokov a pravidelne mám bolesti pod lavou lopatkou, ktoré prechádzajú do pleca a ramena ako by mi niekto natahoval zily.Bolesti idú akoby cez srdce až do žalúdka a je mi potom zle na vracanie, mám aj niekedy krče v žaludku ako by som bola strašne hladná. Potom pocitujem črevnú slabosť, triašku a musím ísť na WC na stolicu. Ťažko sa mi dýcha, je mi zima a trasie ma ako osiku. Ked som bola pred mesiacom na pohotovosti a popísala doktorovi moj problém ani tlak mi nezmeral ani nič. Len mi pichol do zadku nejakú inekciu, že to prejde. Neprešlo to a vracia sa to. Celý chrbát bolí a keď si lahnem, od bolesti sa mi zle dýcha v polohe ležmo, ked je tlak na chrbát. Niekedy mám pocit, že mi ide srdce vyskočiť a mám aj arytmiu. Viete niekdo povedať čo s tým? Je to velmi nepríjemný stav lebo je velmi podobný infarktu. Dakujem za rady.

Ahoj Lenka …sme priblizne v rovnakom veku a priznam sa , pred 2 rokmi som bola v stave ako popisujes Ty. Neviem co robis , ake mas zamestnanie, to tu neopisujes , ale napisem o sebe: ja som sedela bud v kancelarii, alebo v aute…praca ma nebavila , takze stale som bola v strese…pribrala som z nicoho nic 12 kg a vsetky k tomu tvoje popisane problemy …od bolesti tela , cez zvracanie …brrrr…chodila som po pohotovostiach , imunologii a cuduj sa svete …ZDRAVA…tak som hladala chybu v sebe a cuduj sa svete…urobila som si kurz instruktora zumba fitness, zacala pravidelne a hlavne s elanom cvicit a vsetky neduchy a choroby boli prec…skus si prehodnodit svoj denny rezim , okolie , parcu , rodinu a sama mozno prides nato , kde je problem …DRZIM TI PALCE ! s pozdravom Iva

Ja mam tiež už najmenej tri roky bolesti chrbtice.Bola som už aj u ortopeda ten mi dallieky ktoré mi velmi zvýšili TK na ktorý sa iečim, myslela som si že je to už koniec.Lieky mi na chrbticu museli vysadit.kedže týždenne chodim autom 3 krat na také 5 hodinové cesty tak tie bolesti su už vačšie dokonca mám taký velmi zlý pocit že sa neudržim na nohách aod nevolnosti odpadnem je mi až zle na vracanie.Poradte mi ak možete tu pani chiropraktičku .Pekne dakujem.Liekov sa velmi bojim lebo skoro vždy sa mi objavia vedlajšie učinky. Jana m