Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Ja beriem sojove izoflavony(fytohormony) uz asi tri roky. Nezacala som ich brat kvoli prsiam, ale kvoli gynekologickym problemom. Mam 28 rokov nie som v menopauze, a je absolutne hlupe si mysliet, ze ak niekto bude brat tabletky takehoto povodu sa do tej menopauzy dostane. Vsetky tabletky maju vedlajsie ucinky, kde sa pise opak je to loz. Vedlajsi ucinok tyhto je ze tie prsia sa fakt trochu zvacsia a hlavne kvoli zvacsovani to fakt boli, hlavne pri vyzsich davkach. Dalej sa zvysi sexuchtivost a dobra nalada. Naozaj odstrani menstruacne problemy a skrati dobu menstruacie. Beriem “menomax” a kedze ten obsahuje len sojove izoflavony chcem vyskusat preparat “prsia plus” ktory obsahuje aj nejake tie bylinky. Nemam ziadne komplexy kvoli mojim malym prsiam, ide mi o estetiku. Trosku plnsie vyzeraju proste lepsie. Plastiku by som si nikdy urobit nedala.

dobry odpis:)…ale je topravda:D

Linda viem, že ťa tu viacej báb žiadalo o názov hytohormónov, presto všetko sa pridávam aj ja. Ak ti to nerobí problém, pošli mi prosím ich názov Ď…

Napiste mi prosim ake su najlepsie znacky tabletiek ktore fakt pomahaju na zvacsenie prs…Dakujem

a tie izoflavony(fytohormony) naozaj pomáhajú?.. a získať sa dajú ako? predpisom od gynekológa, však?.. a ak by pomáhali aj pri bolestiach v cykle tak yb som zabila dve muchy jednou ranou…

je to mozne, pretoze tuk sa odburava na niektorych miestach rychlejsie a niekde pomalsie a potom vzniknu tie hrčky…
takze radsej neskusam tiez…:smiley:

Ahojte cchem sa spytat , nachadzaju sa fytohormony aj v nejakych potravinach???..aby som nemusela jest tabletky…dakujem…papa

Tak toto kede čítam vrie mi krv v žilach:)ano narastli mi po porode prsia na jeden den myslim predtym som ich mala male ale čo je z nich teraz fuu nikdy som nerozmyšlala nad plastikou ale po porode som si stihla už aj vybrat kliniku a nazor že po druhom by to bolo inak odmietam

mám 32 rokov, 2 detičky a žiadne prsia…počas tehotenstva a kojenia som mala celkom pekné prsia, ale potom sa mi prsia zmenšili, presnejšie povedané zmizli…Už 4 roky užívam antikoncepciu a nič…chcem vás, milé dámy,poprosiť o názov konkrétneho prípravku na zväčšenie pŕs…čítala som niečo o tabl. Prsia extra plus… má s tým niekto nejaké skúsenosti…pomáha to, alebo je to len nejaký oblb? poradte, prosím

Zeny prsia nie su vsetko.Vyskusala som vsetky mozne tabletky a podobne somariny a je to len strata penazi.Nemam prsia,ale vobec mi to nevadi.Pri milovani je dolezitejsie co mate v sebe, ako na hrudniku a to vam povie nejeden chlap ze co z takej zeny ktora ma melony ale nema ani v hlave a v posteli je neschopna.Takze nerieste svoj dekolt ale zamerajte sa aj na ine veci. Z vlastnej skusenosti viem ze aj zena bez prs moze byt stastna a sebavedoma

Ahoj, ja som užívala Prsia extra plus. Nepomáhali vôbec, aspoň som si nič nevšimla… a ďalšie dávky mám v šuflíku. Brala som antikoncepciu od nich som len pribrala a prsia žiadne, ako doteraz…Uvažujem o plastike prs, ale sa bojim, vlastne keby tie implantaty nemuseli menit kazdych 10r, tak by som sa dala na to … a tabletky ktoré by pomáhali zatial som neobjavila :frowning: :smiley: ked ich niekto objavi tak sa ozvite :smiley:

Ja mam 22, prsia skoro ziadne, len take lentilkym, na ktore netreba ziadnu podprsenku. Tabletky by som nebrala, ani na plastiku by som nesla, viete preco ? Lebo moja babka zomrela este davno, pred tym ako som sa narodila, na rakovinu prs… Nevravim, ze ma moja velkost (ci skor malost)sem-tam netrapi, no kym som zdrava, som stastna :).

Ahoj chcela by som sa ťa opýtať kde si objednala tie tabletky tvoja kamoška a koľko ju vyšli ďakujem za odpoeď Lenka

Ahoj, kolko tych prsia extra plus mas v sufliku? nepredala by si mi ich za lepsiu cenu? dohodnime sa ak chces

Ahoj Linda. Chcela by som poradiť ak máš skúsenosť s fytohormonmi. Neviem aké si mám vybrať a hlavne či ich môžem kombinovať s HA? Mam 24 a prsia mam, nie veľké ale vôbec sa mi nepáčia, lebo sú ovysnuté a neforemné. Žijem v Anglicku a zdravotníctvo je tu strašne slabej úrovni, takže sa nemám s kým poradiť.
Ak sa ti bude chcieť tak odpíš urobíš mi radosť.

Suhlas! Navyse ak mlada baba fajci a pije, tak sa niet co cudovat, ked nerastu…

Ahojte no asi mame skoro všetky ten istý problém.Bolo by fajn ak by nam poradila taka baba čo stymi tabletkami ma skusenosti.teraz o tom prvy krat citam tu, len tak som si zadala ze tabletky na zväčšenie prs a našla som tieto stranky.No Ja komlexi tiež nemam ale je to krajšie aj čo sa tyka estetiky. Tiež mam menšie prsia.A ja sa tiež pytam prečo nemam velke prsia ked ich ma moja sestra aj mama? No ak ma niektora dobre skusenosti s tabletkami tak by nam mohla poradit.

NO a čo maju tie tabletky aj nieake nežiaduce učinky?Nemôžu podporovať rakovinu?alebo niečo podobné?Každa chce mat pekne velke a pevne prsia ale kde je zaruka ze to nespôsobuje aj ine účinky…No v tomto by nám mohli povedat viac tie ktore tie tabletky beru…Alebo este lepsie keby sa k tymto prispevkom vyjadrí aj nieaky lekar, kompetentna osoba, mozno aj gynekolog.Ja som dnes volala a pytala sa na tie Prsia extra plus a povedali mi ze si ich berie strasne vela zien ze idu na odbyt.Su na 95% ucine, iba jedna sa im doposial ozvala ze nezaznamenala ziadnu zmenu ale to asi preto ze este tusim kojila alebbo bola po kojeni. No neviem nech nam poradi niekto mudrejsi. Ja by som to chcela tiez vyskusat ale som na pochybach.

chcem sa opytat kde ziskam tie tablety prsia extra plus?dakujem

tak mily gabrielm6,keby to naozaj zalezalo len na tom tak ja mam teraz asi D(co naozaj nemam).ked som bola mala,zjedla som vsetko co mi nalozili,nikdy som nad ziadnym jedlon nos neohrnula a prsia mam aj tak male…keby to len na strave zalezalo tak by to bolo asi prilis lahke,nemyslis???