Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

A ty mas robene prsia? Ja si len myslim, nie su tie implantaty tvrde? Je to take neprirodzene. Neviem si predstavit ked tie prsia chytis do ruky…nie su take makke…fakt neviem

Ahoj Ja mám 98% spôsob mierneho rastu bez vedlajších skúseností. čistá príroda a pár nových zvikov a pomoc je mini.30%ná. Napíšte poradím.

ahooj,môžeš mi poradiť ako to funguje a čo robíš preto,aby sa ti zväčšili prsia???dakujeem:-))

ahoj mozes mi prosim ta napisat ci ti tie tabletky extra linia pomohli,pretoze som ich momentalne nasla na internete a neviem ci si ich mam objednat,lebo neviem ci su dobre.dakujem

ahoj Lindi,pri citani tvojich riadkov(i prispevkov inych bab)som prezivala uplne vcitenie sa, pretoze od trinastich-strnastich ma tiez mata "problem"male prsia, desat rokov sa pohravam s myslienkou plastiky, no kedze je to predsa len vaznejsi zasah do organizmu stale zvazujem…popravde tabletkam velmi neverim, pretoze aj lekari hovoria,efekt ak aj je, tak je docasny, no ale Tvoja skusenost ma zase priviedla k myslienke skusit aj to. mozem sa Ta opytat aky pripravok si uzivala Ty konkretne? dakujem a drzim palce, aby si bolo spokojna…nielen s prsiami, ale celkovo v zivote.

ahoj prosím ta napíšeš mi ktoré tabletky na zväčšenie prs si užívala čo ti pomôhli? vopred dakujem

cauko…prosim vas je tu niekto kto by mi poradil ako spevnit prsia? chodim pravidelne do firtka, ale nepomaha to…no som uz po porode…alebo mi ostava iba plastika??diky

Ahoj. chcela by som sa opytat ake máš skusenosti stym ako si zväčšit prsia bez´plastiky! bola by som velmi rada keby si mi napisala a poradila , ja len viem ze niake likey su na zväčšenie ale vobec neviem ake su to ! prosim porad mi budem velmi rada ked napises dakujem :slight_smile:

Ahojte. chcela by som poradit niečo na zväčšenie poprsia! Ak poznáte niaky názov lieku mohli by ste mi prosim napísat budem velmi rada a vdačna! dakujem ozvyte sa prosim na email kacenka1293@azet.sk dakujem !! pekny den :slight_smile:

Ahoj Andrej, mozes sem napisat ten zaruceny sposob ? Dakujem :slight_smile: Jana

Ja mám 2 deti, pred nimi som nemala velmi velke, ale pevne prsia a po kojeni je to strasne, najhorsie je to, ze mam z toho depku, tiez hladam nejaky prirodzeny sposob na spevnenie prs.

Poraďte nejaké tabletky.

Ahojte. Okej, rovno pre začiatok, mám 14 rokov. Viem že si teraz asi každý z vás povie, že to ma to tomto mojom veku trápi ale je to neznesiteľné! :frowning: Moje všetky kamarátky majú krasne vytvarované prsia a ja?! Mne ich robí viac menej len podprsenka :frowning: Som z toho dosť smutná, lebo ma vážne nikto nechce a proste to je jedno teraz. Chcem sa spýtať v akých jedlách sa nachádza ten fytohormnón? Viem, ze v sóji, čo mi veľmi po chuti neni :stuck_out_tongue: Takže aj keď sa vám zdá, že mám 14 a toto všetko prosím, poraďte mi. Mám to totiž v génoch, pretože aj moja mama je plochučká. Ale obe starké majú prsia až po pupok teraz :smiley: Prosím poraďte, ďakujem všetkým, čo ma chápu.

Ahoj Linda. Prosím ťa napíš mi čo si to začala užívať za lieky na zväčšenie poprsia? Mám tento problém od svojich 12 rokov. Keď som bola tehotná, tak mi narástli, ale od vtedy už prešlo času a tretie dieťa kvôli ročnej radosti už nechcem. Ďakujem za info Lucia

Prosim, porad aj mne: (

No tak porad mi prosim ta

A to sú aké tabletky, o čom si hovorila? Môžeš meno napísať, prosím ťa? Ja som už skúšala tiež nejaké, ale nič. Žiadna zmena. Asi ostane iba plastika… : (

Mala som problémy ako všetky ženy / dievčatá a jediné čo mi pomohlo bolo liter mlieka každý deň, sú to predsa mliečne žľazy, nič iné na to nepomáha iba mlieko.

Dobrý deň dámy. Ako tu tak čítam vaše príspevky začínam mať dobrý pocit. Nie že by som niekomu nedopriala, ale že nie som sama s týmto problémom. Tiež mi totiž moc rodičia nedopriali. V podstate som nikdy nezažila nejakú potupu z mužskej strany, ale pre vlastný dobrý pocit som sa začala o to zaujímať. Tiež by som potrebovala trošku pozdvihnúť sebavedomie. Ako vidím sú tu rôzne názory a rady. Ja však stále dávam skôr na prírodné pomôcky. Myslím, že som toho pomerne dosť preštudovala takže sa chcem pustiť do tradičných- chmel (klasické pivo) a mlieko. Kamarátka to už skúsila (ona ma vlastne na to nahovorila) a jej prsia sú teraz krásne. Netreba však zabudnúť na posilovanie a pozor na bruško, ktoré pivom rastie. Ak to bude zaberať môžem dať vyrozumenie!

Anna, Kati, uplne mi hovorite z duse. Pred porodom som sice ani ja nemala ktovie ake velke prsia, ale boli aspon pevne. Po 2 rokoch kojenia netreba asi velmi vysvetlovat, co mam teraz. Pocas kojenia som mala aj prsia minimalne o cislo vacsie, ale po kojeni sa mi zmensili a vobec nie su pevne. Nepacia sa mi, nemam ich rada. Planujeme druhe mimco a hned po tom, co prestanem kojit, tak si prsia dam asi chirurgicky vylepsit.