Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Ahoj píšem na tvoj príspevok… Poradiš prosím ta, lebo už som v koncoch nič mi nepomáha… Ďakujem

Keď tu čítam tieto príspevky tak si myslím, že ani nie su z tohoto sveta, respektívne z 21 storočia. Ako si môže niekto naivne myslieť, že fungujú tabletky, mlieko, soja, či ja neviem čo ešte. Žiaľ musíme všetci skonštatovať, že ešte nikomu so žiadnych prípravkov prsia nenarásli, tak prosím nespoliehajte sa na to ani vy. Je to strana času aj peňazí. Čo sa týka zvadšovanie pomocou hormonou, tak pozor, tak je aj veľa vedľajších účinkov, alebo tie prírodné produkty, veď to je smiešne. Ja som minula na tie prípravky už pekných pár tisíc a so 100 percentnou istotou možem povedať aj dokázať, ŽE TO NEFUNGUJE. Takže sú 2 možnosti, buď sa zmierniť s plochejsím hrudníkom alebo implantáty. Žiadne iné zázračné produkty neexistujú.

Zdravím vás, určite to poznáte, neviete kde sa máte zaradiť, možno medzi pekné, múdre, alebo presný opak. Jedno určite viem, mám 20 rokov, sebavedomie skoro žiadne, ešte ani školu som si dobre nevybrala. Tak sa aspoň chcem páčiť ostatným a práve k tomu by mi mohli dopomôcť väčšie prsia, mám 75 B a chcela by som väčšie prsia. Viem, že je to dosť malicherné, ale tak čo už so mnou? preto hľadám nejaký spôsob zväčšenia prs, všetko okrem plastiky :smiley:

Ahojte, cely zivot bojujem s pocitom trapnosti, ze nemam prsia. Navyse pri mojej vyske 182 cm to vyzera dost hrozne a vela krat som si vypocula to je zirafa, suchana, lata, doska… je to hrozne, vyskusala som vsetky tabletky ktore su na nasom trhu a nic, len ma vzdy hrozne boleli, ale nevzdavam to, makam na svojej postave sportom, masazami prs a teraz som si dala predpisat horm. antikoncepciu a prsia zacali pobolievat a su pevnejsie, tak dufam, ze sa aj mierne zvacsia ako mojej kolegyni. Narastli jej asi o jedno cislo po 2 mesiacoch uzivania. Tak mi drzte palce, nech v lete na dovolenke trochu “vypadam”.

Úplne súhlasím, pred pôrodom som mala pekné B, po pôrode brutálne D čka a po skončení kojenia mám zúfale takmer žiadne A čka, je to len dočasné, takmer iba chvíľkové riešnie a nestojí to za to trápenie, mať detí ako smetí.

Ahoj Linda, prosim ta nemozes aj mne napisat nazov tych fytohormonov, a ci su v lekarni vo volnom predaji alebo len na recept? prosim budem ti velmi vdacna:)

Ahojte baby. Mam iba 13 rokov, no mam male prsia. Dost sa za to hambim. Neviem co mam robit. Moja kamaratka ma obrovske prsia a to len tak zrazu. No zavidim jej, aj ked az take velke by som nechcela mat. Ak by lieky fungovali, naozaj by som bola stastna a bez plastiky. Som smutna, zufalá. Neviem na koho sa mam obratit. Rada by mi pomohla. Kto mi poradi? Moj email je 10stanka6@centrum.sk Dakujem.

Zdravim, je to jednoduche, rano 0,3 litra mlieka nalacno, vecer pred spanim 0,3 l mlieka studeneho. Ja som dokonca aj trosku schudla, nakolko ma rano mlieko zasytili a uz som nic nejedla do obeda a to iste navecer. Takze ziadne tabletky, ziadny chmel, stací fakt to mlieko, a aj vlasy budu lesklejsie.

Ahoj, aj ja mam taky isty problem, mam sice len 12, ale mam male prsia a hanbim sa za to, pretoze niektore moje kamosky uz maju vacsie. No a keby ste mali nejaky napad, napiste mi prosim na Laurra16@azet.sk. Dakujem.

Ahojte :slight_smile: Volám sa Veronika, mám 17 rokov. Používam antikoncepciu Lindynette20 na ochranu. Nepoužívam ich kvôli pŕs. Tablety používam už pomerne rok a vôbec sa mi prsia nezväčšili! Mám ich dosť malinké veľkosť 75A. Som v chudej postave a tiež som vôbec nepribrala. Chcem, aby sa mi zväčšili prsia a neviem, či mám zmeniť tablety alebo skúsiť mlieko piť každé ráno a večer. Prosím poraďte mi. Ďakujem za odpoveď.

Ahoj mam 17 a uz sa nedokazem nejako so sebou zmierit, posim pomozte mi, nechcem ani plastiku no ani tabletky, takze ak viete o neakom ucinnom sposobe, mohli by ste mi o nom napisat? Dakujem za pomoc.

To s tým mliekom je riadna somarina, nechápem, ako si niečo také môžete myslieť, že vám z mlieka narastú prsia. Jediný spôbob je plastika, alebo ak sa vám pošťastí, tak po decku vám ostanú väčšie prsia.

No buď rada, v malých prsiach si skôr nahmatáš hrčku alebo spozoruješ, že niečo sa zmenilo.

Hormonálna antikoncepcia niektorým veľmi šťastnýcm dievčatám zväčší prsia aj o číslo, ale to je len veľmi malé percento. A tie ostatné tabletky na zväčšenie poprsia sú tiež sprostosť. Kamoška to brala, zväčšili sa jej, ale zväčšila sa aj celá ona (výrazne pribrala). Síce sa tešila, že si môže kúpiť podprsenku veľkosti B, ale bola nešťastná že nenavlečie na seba už nič zo skrine.

Ahoj Linda, prave som citala tvoju skusenost s fytohormonami, mozes mi prosim poslat nazov tych fytohormonov? Velmi pekne dakujem. Mata.

Ahojte, mam 24 rokov, malymi prsiami sa trapim snad od 13tich. Stale cakam a cakam, ze narastu, hormonalnu antikoncepciu berieim od 18tich rokov, dievcata sklamem Vas, ale po antikoncepcii nenarastu prsia, ani po tabletkach typu “prsia Vam narastu do troch mesiacoch”, tiez tam nic nemam, a ked hovorim nic, tak nic, tiez mam stres, ze nejaka teenagerka ma vacsie prsia ako ja, ale clovek po tolkych rokoch na zazrak uz prestane verit a zacne zit aj s tym co ma, cize nicim, drzim palce a ziadne depky.

Ahojte, ja chcem iba povedať toľko, že vám všetkým, čo máte malé prsia závidím. Podľa mňa je to pekné. Ja mam C-D a normálne mi to vadí. Je lepšie mat malé prsia. lepšie sa s nimi robia niektoré veci a v neskoršom veku aspoň neovisnú. Verte mi, ak by som si mala vybrať medzi veľkými a malými prsiami, vyberiem si tie malé. Už som sa s tým zmierila, že malé nikdy nebudem mat, pretože isť na operáciu a riskovať pri tom vlastne zdravie, aby mi ich zmenšili o nejaké to číslo je podľa mňa hlúposť. Jedno je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že nezáleží na veľkosti, ale hlavne že sú zdravé :slight_smile:

A co by si chcela v 13? Aj Pamela Anderson musela cakat do veku plnoletosti. Si vo vyvoji, tak si na tie 3 -4 pockaj. Ziadne lieky ti nepomozu iba otravia tvoj mlady organizmus.

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať, či náhodou niektorá z Vás nevie, či Prsia extra plus línia ovplyvňujú účinok antikoncepcie? Zatiaľ diky.

Ja mam presne taky isty problem a neviem co uz mam robit, uz som aj zacala cvicit, ale pochybujem ze to nieco spravi. A o tych mladsich babach mi nieco hovor.