Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Ja ťa prosím, prosím, keď môžeš, tak mi prosím napíš názov tých fytohormónov, ja som taká zúfalá zo svojich pŕs, že si vypchávam podprsenky. Ďakujem ti :slight_smile:

A tebe to pomohlo?

Je to smiesne mysliet si, ze taketo veci niesu dolezite, azdy sa niecim trapi, ci uz ide o prsia, velky nos, ci siroke stehna, kazdy chce mat to co nema. Ano, su aj vacsie problemy ako chudoba, znasilnovanie, malo penazi a podobne, ale prave tieto individualne problemy, ktore ma kazdy z nas su pre cloveka tie najpodstatnejsie, pretoze su len jeho a on sa s tym musi vysporiadat sam. Darmo, mozete sa pacit svojmu chlapovi taka aka ste s malymi prsiami, vacsim zadkom, ak sa to raz vam nepaci a chcete to zmenit, nieje chlapa na svete, ktory by vas prehovoril a preco? Pretoze to robime pre seba a nie pre inych a to si treba uvedomit! Zije v modernom svete, vsetko sa da ak to naozaj chceme, vela stastia dievcata :slight_smile:

Ahojte, mna by tiez zaujimalo, ci sa daju brat tieto fytohormony spolu s antikoncepciou, lebo co som sa tu docitala, tak ste fytohormony zacali brat az po vysadeni antikoncepcie. Ja by som naozaj nerada teraz prestala brat antikoncepciu.

Ja som brala antikoncepciu Chloe a po par dnoch som mala C, pred tym som mala B. Nebrala som to kvoli zvacseniu prs ale na znizenie muzskeho hormonu.

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať, či mi pitie mlieka naozaj pomôže na zväčšenie? A ak tak ja čisté mlieko nemôžem vypiť, nejde mi to dole hrdlom, môže to byť v kombinácii s nejakým prípravkom, vopred ďakujem.

Na ovisnute prsia po porode - na zdvihnutie pomoze cvicenie s cinkami. Mne to pomohlo, mam male, ale pevne. Teraz som zacala uzivat fytohormony - prsia plus, som zvedava ci to pomoze.

Ahojte, chcela by som sa spýtať, mam 16 rokov ale prsia žiadne. Môžem prsia extra aj tak brať, ked nemám 18? Čo mi to urobí, keď to začnem užívať? Prosím poradte.

Ahoj mohla by si aj mne prosim ta poradit. Mam asi taky isty problem ako ostatne babenky. Mam 24 rokov a prsia ziadne, a nic nepomaha, skusala som aj soju, brala som aj decolen a nic.

Ahoj Linda, aj ja by som ta chcela poprosit o nazov tych liekov, cenu. Tiez mam velky komplex zo seba kvoli mojim prsiam. Vopred dakujem.

V každom prípade to, že piješ iba mliečko Ti nepomôže iba škodiš vlastnému organizmu, pretože raňajky musia byť plnohodnotné a mliekom to nenahradíš. Neviem, či by som to robila za cenu toho, že budem mať väčšie prsia. Aj to nie je isté, či vôbec budú väčšie. Niekto pije mlieko a má ich stále malé, záleži to aj od genetiky a veľa ďalších vecí, takže hlavne veľa papkať a zdravo a budu aj prsia :slight_smile:

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či tie tabletky môže aj muž užívať, keď chce, aby mu začali rásť prsia, aby mohol nosiť podprsenku. A o koľko sa zvedšia prsia, ďakujem.

Pomohli Ti už aspoň trošku tie fytohormóny?

Nič nepomôže, už som vyskúšala snáď všetko :frowning:

Ahojte všetci, ja mám 2 deti a prsia mám ako 2 špongie. Nie sú úplne malé, ako sa vraví, že akurát do ruky, ale rada by som vedela ako ich spevniť a možno poprípade aj trocha zvačšiť, samozrejme prirodzenou cestou, žiadnou operáciou. Ďakujem za radu.

A kolko ťa vyšla tá plastika?

Ahojte. Mám 17 rokov a prsia mám B-éčka. A vždy som ich chcela mať na môj vek, čo najväčšie kvôli chlapcom. Ale po čase som zistila, že veľkosť vôbec dôležitá nie je a kvôli chalanom už dupľom nie. Tak sa netrápte veľkosťou, nech ide o čokoľvek, pretože každá veľkosť či tvar pŕs ktorú máte, je prirodzená a krásna! :slight_smile:

Ahojte, aj ja mam taky problem, mam 14 ale mne to nevadi. Mam spolužiacky, ktore maju prsia jak Pamela Andersen. Mne dali dve rady, jedna od babky druha od mamky. Babka mi poradila, aby som si kazdy den polovicou cibule natierala prsia (neviem vam povedat o ucinku, lebo som to neskusala) a mamka zase, ze mam si nechat prevarit mlieko, ked zacne kypiet, mam rozbit do neho vajce a miesat (musi to byt take zlto-biele a mozu tam byt aj hrudky) a dochutit solou od toho sa da aj pribrat, dost syte to “jedlo” skusala som to raz ochunat, vypila som možno stvrtinu z pohara a tak o 1 cm sa zvacsili. Musim to pit kazdy den a porovnam vysledok.

Chcela by som sa spýtať, že po akom čase si zbadala, že sa zväčšili?

Ahoj, ja som to vyskúšala a bolo mi s toho tak zle, že som sa s toho skoro po grcala a bolo to strašne hnusné.