Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Nemusíš byť zúfalá. Vyčkaj ešte 5-6 rôčkov, ony by mali rásť. Prsia ženy sa vyvíjajú do cca. 20-teho roku. Mám kamarátku, ktorá bola doslova plochá do 18-tky. A potom zrazu za polroka mala podprsenku 80B. Viem, že sa mi to ľahko hovorí, ale aj ja mám malé prsia, veľmi dobre viem o čom hovoríš, poznám to, neraz sa mi stalo, že po mne chlap na ulici skríkol, keď som nemala podprsenku pod šatami, že kde som nechala prsia, viem že nechceš prsia zato, aby si sa viac páčila chlapom, alebo niečo podobné, ale kvôli svojmu pocitu. Ja mám 24 rokov a stále malé prsia, a sama sa rôzne pokúšam o ich zväčšenie nejakou inou cestou, ako sú silikóny, ale aj napriek tomu mám priateľa, ktorý ma ľúbi a silikóny by mi ani nedovolil, lebo sa mu páčim taká, aká som. Ale ťažko na cvičisku - ľahko na bojisku, pubertu som, aj kvôli tomuto ťažko prežívala (len kto má náš problém pochopí) ale určite som na tom teraz psychicky oveľa vyspelejšie, ako spolužiačky, ktoré boli už na základnej prsnaté, stúplo im to do hlavy, rozdávali sa kade tade chlapom a nesústredili sa na dôležitejšie veci. Ja mám veľmi dobré zamestnanie, skvelého priateľa, dobré zdravie, môžem športovať, lebo mi nezavadzajú prsia, nebolí ma z nich chrbtica. Neboj, život nieje postavený na prsiach, ja som sa už o tom presvedčila. Ak by si sa o tom chcela niekedy porozprávať, popísať, kľudne hocikedy. Ak chceš nejaký kontakt, len odpíš na tento príspevok, a potom ti môžem poslať nejaký kontakt na mňa, alebo napíš mail.

Ahojte, mám 19 rokov a nosím veľkosť 80A, ale aj tak nemám vyplnenú celú podprsenku. (už od tých 16 rokov som dúfala, že aspoň trochu narastú, ale žiadna zmena) Keď ma priatelia volajú na kúpalisko, hľadám si výhovorky, aby som nemusela ísť, pretože nemám čím vyplniť plavky. Nenosím trička s výstrihom, takže aspoň vyzerá, že mam nejaké prsia. Veľakrát som videla pekné tričká, ktoré by som si tak rada kúpila, no pre moje malé prsia som nemohla. Najviac čo ma trápi je, že mám priateľa už 7 mesiacov a ešte stále som si pred ním nedala dole podprsenku. Pri milovaní som si nechávala podprsenku a on to rešpektoval. Ale viackrát sa ma spýtal, či sa nepôjdeme spolu okúpať, no stále som to odmietla, pretože nedokážem sa pred ním odhaliť. Ľúbim ho a aj on mňa a povedal, že keď budem pripravená, tak to urobím, že on ma nebude nútiť. Lenže ja neviem kedy budem pripravená, lebo doteraz som to nedokázala, strašne sa hanbím. Viem, že sú push up podprsenky a že pekne prsia vyformujú, ale ja chcem mať prsia aj keď si dám dole podprsenku. Čítala som diskusiu, že tabletky PhysioBust www.physiobust.sk niektorým zväčšili prsia no niektorým nie. Prosím, poraďte niečo na zväčšenie, nejaké tabletky, lebo ja na plastiku nechcem ísť.

To je blbost, mam dieta a prsia mam mensie ako pred tehotenstvom.

Kým som dojčila mala som pekné prsia. Ale keď somprestala dojčiť tak sa mi zmenšili na menšie ako predtým. No a keď som chcela ešte zhodiť nejaké kilá, tak to išlo dolu hlavne na prsiach. Z pôvodných plných dvojok to skončilo na ochabnutých jednotkách. No ja som takto nemienim vyzerať! Mám 28 rokov a bez falošnej skromnosti všetko je na mne dobré. Len tie prsia sú nanič. Idem na plastiku. Verím, že všetko dobre dopadne tak ako u mojej kamarátky. Môj manžel mi to praje tiež.

Ahoj, tak mi prosim ta porad nieco na rast prs. Mam dobru postavu a nechcem ich neako moc zvacsit, len o trosku, lebo som prave schudla a ako prve sa mi zmensili. Dakujem

Ahoj ja som tie tabletky LINDYNETTE 20 užívala 3a pol roka a prsia sa mi nezväčšili iba som ich mala troška pevnejšie teraz ich neuživam pol roka a prsia mam menšia a chcem ich mat večšie ale už bez tabletiek rada by som bola keby mi niekto dal daku radu dakujem. ak ti možem poradiť tak s tými tabletkami nebudeš mat väčšie prsia aspon pri mne to tak fungovalo skus ine tabletky.

Ahoj, týmto sa ešte nezaťažuj, oni ti narastú, si len na začiatku vývoja, ja mám 16 a tiež mám malé prsia a chcela by som mať aj ja väčšie, vyčkaj oni porastú samé. Hádam aj mne.

Presne tak, nech su hlavne zdrave, som chlap, ale viem aj podla priatelky, ze vedia narobit problemy aj ona ich ma male, ale teraz nas to najmenej trapi, lubim ju taku, aka je, ale napriek malym prsiam ma krasne tyciace bradavky.

Ahojte baby. Ja som brala Bust Plus 3 mesiace a vobec to nezabralo. Iba mi z toho hrozne vypadali vlasy! Posledne balenie som ani nedobrala a radsej som ich rovno vyhodila! Teraz mam male babatko a kojim a moje prsia su krasne a plne, tak si uzivam aspon tychto par mesiacov velke prsia, lebo viem, ze sa to zas vrati do povodneho stavu. Ale ked som este nekojila, pouzivala som tie mega vypchate podprsenky a tie spravia nadherny vystrih.

No ja som na tom skoro rovnako, až na to, že prsia sa mi ani len nezväčšili. Akurát, že sa mi začalo tvoriť mlieko počas tehotenstva, potom ledva ledva po pôrode, nakoniec vôbec, lebo malý bol v Nitre v nemocnici bezomňa. Čiže som bola stále na tom istom, prsia sú rovnako malé ako predtým.

Ako tak citam, tak vam poviem len tolko, ze tiez mam takyto problem, ale uz to neriesim, som zdrava a to je hlavne, ale chcem reagovat na vyrobok Prsia+, jedla som to 3 mesiace a namiesto vacsich prs som mala velke cysty na prsnikoch. Takze len tolko, davajte si pozor, tiez pisali, ze je to na prirodnej baze, ale pochybujem o tom.

Ahoj, chcela by som sa Ta opytat na ten Menomax, to ti predpisal gynekolog, alebo sa to da kupit aj normalne bez receptu? Mala si aj nejake ine vedlajsie ucinky? Nevies, ci z toho nie su vyrazky alebo naopak cisti plet? Dakujem pekne, Mimi.

To je pekne co si napisala. Mas 17 a spravny usudok. Drz si ho.

Ahojte, mam 23 rokov a prsia mi zacali rast od 12 rokov. Poviem Vam, ze tym, ze som zacala fajcit a fajcim az do teraz, sa moje prsia uz o nic viac nezvacsili. Moja velkost je medzi A az B, zalezi aky typ podprsenky. Ale vacsinou mam B kvoli hrudniku. Poviem Vam len tolko, prsia rastu do 20-tich rokov, potom uz nie. Je pravda, ze som si vela vytrpela kvoli tomu a hlavne kvoli sebe, som stale nespokojna, ale poviem Vam iba tolko, ked ste nespokojne, tak sa nemate rady. Pozrite sa na to, kolke maju velke prsia, je pravda, ze chalani z nich saleju, ale potom cim su starsie zacnu ovisat a nehovoriac o tom, ze z toho dost boli chrbat. Tomu sa neda zabranit. Baby budte radi ake su, teste sa z toho, ze su male, lebo ked budete mat deti a narastu Vam a potom nic ine Vam neostava iba cvicit, aby ste ich udrzali hore. Ja cvicim aj teraz, aby boli pevne a nemali tvar malych a predsa plackaty tvar. Mam priatela, ktory ma 29 rokov a miluje moje prsia, lebo si uvedomuje, ze mne nikdy ovisat nebudu a ani Vam. Teraz zavidite tym, co maju velke, ale po detoch budu ako dojske kravy. Vsimnite si zeny po 40iatke, ake maju prsia, to ze v podprsenke to vyzera plne a super nic neznamena. Pride domov, da dole podprdu a hlada si ich na pupku, to nie je ziadna slava si myslim. A starsi muzi potom ked mi v mojom veku a vy ktore dovrsite 30 rokov budu pozerat na nas, lebo budeme stale atraktivnejsie. Citala som tu jeden prispevok, ze sa hanbi pred svojim priatelom, ja som tym trpela tiez, ale to chce cas a hlavne Vam dievcata poviem sebadovera je najvacsi lep na chalanov. Nemusite mat ani prsia, je dolezite, ze si verite a hlavne nikdy prsia nechcite kvoli chlapovi, ten chlap, ktory ocumuje take baby este nedorastol, aby pochopil, ake su komplikacie v starsom veku. Takze holky radim Vam, zacnite mat rady same seba a to je najpodstatnejsie. Chlapom je uplne jedno, ake mate prsia alebo ako to vyzera tam dole, chlapi su strasne jednoduchi na to, aby sa nad niecim takym pozastavovali, lebo jedine, cim ich mozete naozaj uputat je iba to ze si verite. Klara

Ja som jedla cibuľu od malička s veľkou chuťou a teraz mám 28, odkojené dieťa a nulky, dokonca po kojení sa mi ešte zmenšili. Môj muž mi stále hovorí, že ma miluje s tým čo mám, ale také sme my ženy večne nespokojné.

Hee hee hee. Holky vy mate ale problemy. Moja kocka ma prsia 70b, najmensie prsia, ake kedy moje dievca malo a vobec mi to nevadi, lebo su krasne a maju super tvar, velke prsia su sice magnet na oci, ale to je asi vsetko.

Pekne napisane naozaj

Zdravím. Na túto diskusiu som natrafila len náhodou, keď som si dačo a týchto ženských problémoch pozerala aj ja a trošku som sa aj pobavila na tomto, že niektorí ľudia vedia byť aj dosť naivní a snažia sa za každú cenu svoje telo oklamať. Ako ja mám 21 rokov a prsia mám nie ani malé ani veľké. Za svoj život som spoznala veľa ľudí aj chlapov aj ženy a stretla som sa s veľa názormi okolo. Poznala som chlapov, čo majú radi veľké prsia, ale na mojich im nikdy nič nevadilo, dokonca sa im začali nenormálne páčiť. Tak ako muži majú svoje “rozmery” aj ženy majú “svoje rozmery”. Stejní nie sme ani nebudeme. A ide tu aj o celkovú harmóniu tela. Muži nemajú radi, keď žena hystericky rieši svoje prsia a depčí. A to môžem potvrdiť. Dosť ma pobavili aj príspevky od dievčat, ktoré sú kvázi v detstve a ešte nemajú ani pubertu a rozoberajú svoje “nešťastné” prsia. Ja by som počkala do tej 23ky aspoň. Aj keď myslím, že keď niečo do 19tich nenarastie väčšie to nebude aj tak. Mne osobne to začalo rásť cca. po 16tich? 17tich? a ak môžem dám vám radu, ale to asi čítať nikto nebude. Dievčatá, vaše telo sprosté nie je a neoklamete ho, proste buď zdedíte bohatý genetický materiál alebo si musíte vystačiť s lepším prádlom alebo zacvakať plastiku, aj keď teraz tiež to nie je zdravá položka pre telo z hľadiska výroby a materiálu, ktorý škodí telu, dávali to aj v správach mimochodom nedávno. A nejaké blbé pilulky na zväčšenie pŕs alebo antikoncepcia, to je totálna blbosť, to vám môžem zaručiť, aj iné veci, čo podporujú akože rast, pretože, antika sú hormóny umelo dávané do tela a majú inú funkciu, ako rast prs a možno aj keď narastú prsia, skúste to vysadiť a uvidíte, bude toto čo ste mali predtým, takže iba dočasná záležitosť. Pilulky na zväčšenie pŕs to je tiež podľa mňa iba ťah obchodníkov. Vyrobia to, niekomu sa z toho niečo stane chvíľu sa to odmlčí a začne sa to vyrábať zas vo veľkom, ale pod iným názvom. Tu nejde o to, či vám to narovná sebavedomie, tu ide o peniaze a nie o to, či z toho niekomu niečo narastie keď už, proste dnes niekto vyrobí nejakú blbosť, vy tomu samozrejme naletíte, lebo veď celkom lacné žiadny zásah umelý do tela, ale ide mu o to, aby nahrabal prachy aj keď vy sa budete tímy liekmi štopať aj 3 roky a budete jesť volané uschnute buriny čo oni napísali, že podporujú rast pŕs vy im iba dobre zafinancujete takpovediac za nič a o tom to je všetko, o peniazoch v podstate a oni sa možno dobre zasmejú, pretože umelo vsádzané hormóny do tela nikdy nenahradia, to čo bolo vo vás zakódované pre narodením, to už skôr by som brala tú plastiku, aspoň to je už na isto, že keď zaplatím bude výsledok trvalý a viditeľný. Proste človek dokonalý nieje, ale manipulovať sa s ním dá, len ja osobne by som fakt zvážila za čo sa fakt oplatí vyhodiť peniaze a za čo nie, a ešte plus k tomu keď mi to pokašle zdravie. Nejeden článok som prečítala, takže som si urobila o tomto akože probléme svoj úsudok a natierať sa cibuľou alebo mlieko piť a neviem čo, to je tiež blbosť, a myslím, že to je istým spôsobom trápne, a myslím že cibuľou sa nebudete natierať do konca života a mlieka tiež nemáte za 4 vagóny, že budete každý deň piť, to už by som rovno si dala na seba čili papričky lebo hovorí sa, že z toho sa aj opticky zväčšia pery, lebo je jasné že papričky štípu, no takže ak môžem reálne niečo poradiť čo je možné, existujú iba tri možnosti z ktorých možno dosiahnuť ozaj väčšie prsia a ostatné čo tu odznelo by som ja neprikladala význam: 1. dobra genetika, 2. kvalitná podprsenka, 3. plastika a na ostatné ako mlieko a cibuľu zabudnite, je to mýtus a totálna blbosť, ja mlieko milujem pijem ho dosť za deň samotné hocijako a mám to isté, čo som mala, takže asi tak …

Ahojte. Ja osobne neverim na veci ako je mlieko a cibula. Mam skusenost s masazou prs. Robim si ju kazdy den s olejcekom a vsimla som si, ze mi prsia spevneli a o troska sa zvacsili. V masazi budem pokracovat nadalej a dufam, ze sa mi este o kusok zvacsia. Je to asi najlepsie a najucinejsie zo vsetkych tych rad. Odporucam.

Az ma na dusi pohladkal tvoj text, mas pravdu, dakujeme.