Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Hm, a dajú sa kúpiť bez predpisu? dakujem

Zdravím Alžbeta,
môžete mi napísať, kde ten pán ordinuje?

Vďaka.

Ahoj simonkaZB naozaj Ti pomohli tablety z megaprsia… nie je to nejaky oblb?

A co keby ste zverejnili aj oficialnu web stranku, nech sa ludia skutocne dozvedia co a ako robite, pretoze ani vy Ado a ani matisak ste nezverejnili dokopi nic len mail. A ziadna. zena tu nenapisala ako boli prsia zvacsene. Len odporucaju cisla a. to ma vobec nezaujma

Ahoj, ja som prsia extra tiez jedla a pomohlo mi to. Kupovala som to na www.megaprsia.sk a dokonca mi aj vratili peniaze za balenie ktore mi zvysilo. Odporucam ti to vyskusat. Ked to nezaberie, az potom chod na plastiku

Ahoj vikina, kupit to mozes na megaprsia. sk tam mas aj zaruku vratenia peniazkov. Mne sa zvacsili o dve velkosti, tak vyskusaj. Mozno aj ty budes mat take stastie…

Čouko! prečo by to bol oj. b Ja som mala tiež megaprsia a naozaj sa mi zväčšili, síce nie o 3 veľkosti ako píše SimonkaZB ale zväčšili a aj pokožka sa mi zlepšila, mala som dosť akné na prsiach ale už je to o dosť lepšie.

Hehe, o 6 hej? :smiley: no mne sa s tych megaprs zvacsili asi o cislo. lepsie ako nic… A na pastiku by ma urrcite ani stado volov nedostalo

Na toto môže len blbeček naletieť :smiley:

Nenadávaj. Čo čo myslíš “to čo v nich je” ? Akože materské mlieko?

No mne sa z megaprs zväčšili tak, že som si musela kúpiť ďalšie podprdy. Ale vieš ako to je, kto neskúsi nevie…

Zuzka, ja som tiež brala tie sojove výťažky kvôli bolestivému menzesu - menzes mám sće hrozný stále :-p ale naozaj sa z toho aj prsia zväčšia. Ale akonahle som to prestala brať, prsia sa znova zmenšili… No a teraz skúšam megaprsia lebo ich chcem mať väčšie natrvalo. Obsahuje to okrem soje aj rastlinné stimulanty. Výsledky by mali byť u mladších žien trvalé. Vyskúšaj na to mrknúť ak ťa to zaujíma keď tak.

Prirodzene zvacsenie prs je mozne len tehotenstvom a kojenim ale to sa po ukonceni kojenia opat da casom do povodneho stavu. Maloktorej zene zostanu prsia velke ako pocas tehotenstva a kojenia. A mnohym zenam sa prsia nezvacsia ani pocas kojenia len o trochu. Ziadne maste, potieranie prs cibulou ci inymi potravinami nepomaha, ani masaze, tabletky atd.

Ahoj chcela som sa opytat ze ty si lekar a robis zvecsenie prs? Lebo tu si to pisal len neviem ci si srandoval. Kolko to stoji a ci sa da na splatky?

Prosim ta mohol by si viac napisat o tej akupunture ze sa da zvecsit prsa, kolko to stoji, kde sa to robi? Nikdy som o tom nepocula. diki

Ahoj! No ja by som na adresu príspevku ktorý napísal “svastika” rada poznamenala, že prirodzené zväčšenie pŕs je možné aj pomocou bylinných extraktov. Veľa sa o tom píše v knihe Breast Enlargement Program. Ide o rastlinné výžažky ako sójové izoflavonoidy, Extrakt z Damiany, Fenugreek a podobne. Ja som sa snažila zohnať tie byliny ale samotné som ich nikde nenašla predávať. Ale ak vám babi môžem odporučiť na megaprsia. sk www.megaprsia.sk sa dajú kúpiť tabletky ktoré obsahujú všetky tieto byliny a z mojej vlastnej skúsenosti hovorím, že to funguje. Ono je samozrejmé že to treba brať dlhodobo ale ak človek potrebuje trochu zväčšiť a spevniť prsia, je podľa mňa škoda chodiť na plastiku. Veď posúďte sami aj v kontexte s múdrymi knižkami ktorých je naozaj dosť (väčšinou ale v angličtine) Čo sa týka cibule, dávam za pravdu tomu, čo píše svstika- úplna blbosť :smiley:

Myslým si že niektoré tabletky na zväčšenie pŕs bez plastiky môžu fungovať. Ja tiež hľadám niečo čo by mi pomohlo spevniť a trochu zväčšiť prsia. Pozrite na tento článok http://www.zzz.sk/?clanok=14057 vyzerá to zaujímavo, nie?

Magda plastika a rakovina su si cudzie a nema to nic spolocne… Rakovina prs je nebezpecna ale aby si vedela silikony su predsa na nieco dobre… Blokuju rakovinotvorne bunky a zabranuju rakovine prsnikov je to dokazane… ja by som na plastiku isla moj nazor :slight_smile:

Ahoj Alžbeta, mohla by si mi bližšie napísať o aký spôsob zvatšenia prs sa jedná? Ďakujem

To je uplna somarina… ja som si nikdy nevyberala jedla som vzdy vsetko… milujem fazulu, kukuricu, hrasok, slivky kapustu a bla bla… a prsia nikde… tak nemudruj