Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Dobry den skade ste možte sa presvedčit či som srandoval

Ahoj ako sa to roby terba uživat nejake tabletky alebo?

Skade ste

Prajem pekny den p. Ana… citala som si Vas prispevok a mojim problemom je, ze som strasne schudla mala som pred rokom 120 kg a teraz mam 80 kg. Moje prsia boli pekne a hlavne plne, no teraz su otrasne, ked lezim mi bradavka padne, koza je zosuverena… som na dne psychicky a strasne mi to vadi… na plastiku nemam pretoze je to strasne drahe a hladam nejaku inu variantu, ako docielit aby som mala plne prsia… Rozmyslala som aj nad tym navstivit odbornika, ale ked na to nemam naco tam pojdem… Da sa mi nejako pomoct? dakujem…

Pomožem Vam nebudete platit nič napište mi na email jurkov@atlas.sk

Dobrý deň, mám problém s prsiami mám malé, ami nerastú :smiley: mô-žeťe mi dačo poradiť?

Pomožem ado@atlas.sk

Ahoj Marhulka, chcem sa opýtať, či sú dobré tie tabletky megaprsia, narástli ti prsia?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, o akú terapiu sa jedná.
Nevedeli by ste mi prosím napísať na môj mail, chcela by som sa s Vami o tom poradiť.
monika.prochazkova7@gmail.com
Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:

Dobry den pani Alzbeta. Mozete mi napisat o zvacseni prs ktoreho ste sa podrobila? opisala som si aj cilo na toho pana u ktoreho ste bola len chcem vediet presnejsie o co islo? a ozaj to stoji len 120 eur? dakujem velmi pekne za odpoved. Dominika

Dobry den. Ako prosim vas zvacsujete prsia? A odkial ste?

Dobrý deň! Chcela by vás o niečo poprosiť. Mám malé prsia také jednotky a chcem mať dvojky. Čo mám robiť aby sa mi vzäčšili do týždňa… Prosím vás poraďte mi… Som s toho celá bez seba… Mám priateľa a jemu by sa nepáčilo keby som mala prsia jednotky tak ako mne, Som znižená keď neviem si rady, Ďakujem vám,

Napište mi na email ado@atlas.sk

Prosím vás Vanesa a ako sa vám to podarilo? Nenašla som žiaden iný príspevok od vás. ďakujem

Dobrý deň Júlia… akou a kde prosím vás ako to prebiehalo? ďakujem. Prosím ak môžte pošlite mi e mail na 1hviezda24@azet.sk

Ahoj našla somtvoj príspevok je íce staršieho data no aj tak som sa ťa rozhodla kontaktovať ohladom tabliet, fytohormonov ktoré v článku spomýnaš. Prsia sú mojim problémom od pberty. Od vtedy uplynulo more času, prišli 3 deti, stav sa zhoršil, akokolvek sa snažím, tento problém vo mne zostáva, zvažujem kupu menomaxu. Chcem ťa poprosiť o info ake fytohormony si presne brala ty ? Za odpoved vopred krásne dakujem. Renata

Sandra mala určite na mysli mrgaprsia. sk. Oni tam sľubujú také senzačné veci, že sa to človeku až ťažko verí :smiley: Ale tak ja som nabrala odvahu, kúpila som si tú najväčšiu kúru a potom ešte dve 90 tabletové balenia a musím konštatovať že fakt neklamali a funguje toooo :slight_smile: ) ) Normálne som musela nakúpiť nové - väčšie podprdy…

Ja ti poradím ako sa zbaviť kompexov keď pôjdes na rande zober si krajčirsky meter a odmeraj frajerovi penis a potom mu povedz, ze keď ho nebude mať do týždňa väčšsí že s nim už nepôjdeš.

Želám pekný deň, chcela som sa opýtať kde sa nachádzate a cca čo stojí jedna procedúra? S pozdravom Marcela.

Dobry den ado@atlas.sk