Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Prsia extra ti určite zdravie nepokazia - to druhé nepoznám.

Moja sestra Prsia extra užíva a tvrdí, že jej spevneli, má lepšiu pokožku,… Aké veľké tabletky? nevidela som, ale iné ich tabletky sú celkom v pohode, asi ako košeľové gombičky :slight_smile:

V lekárni ich nekupuj! Maju svoju stránku, objednaj si priamo u výrobcu = google - prsia extra a ideš… a ked si objednaš aj niečo navyše za vyše 1000 korun (po zľave), máš slušnú zľavu (asi 20%)a gratis poštovné; je to slovenský výrobca z BA, aj priamo sa dá nakupovať, vraj.

čawy…chcela by som sa spytat ci tie tabletky prsia extra plus fakt zaberaju a ci ich mozem pouzivat aj ked som este nemala 18… lebo som dost nestastna s toho ze sa hambim nosit vystrihy aj ked by som chcela nemozem lebo tam fakt nemam co dat…ostatne moje kamosky nosia vystrhy jedna radost…a dost im zavidim…mohli by ste mi poradit este aj nejake ine tabletky ktore by mi prsia o dost zvecsili a mohla by som ich uzivat aj ked nemam 18 … zatial fakt moc dík :slight_smile:

Ja by som sa chcela spýtať že keď mám len 15 ako ja viem každý mi vraví že sa mi prsia budú ešte vyvíjať…ale zas ja tomu neverím lebo nemajú byť veľké bo žiadnom príbuznom z rodiny…mama má malé a starká tiež…a ešte k tomu som chudá…chcela by som aby ste mi poradili nejaké tabletky na zväčšenie ale aby mi neuškodili a aby neboli finančne náročné…vopred ďakujem…
2 chcela by som sa ešte spýtať ako dlho by som mala tabletky používať aby som mala prsia väčšie?..mesiac alebo dlhšie?

ahojte,citam,ze tabletky prsia extra plus maju uspech u viacerych zien,dievcat.aj ja to mozem len potvrdit!uzivala som kadeco,vsetky ponukane tabletky z lekarne na zvacsenie prs…a nic.az prsia extra plus naozaj pomahaju.prsia su ovela plnsie,vacsie a stale mam pocit ze su napate.a to ich beriem iba mesiac a pol.objednala som si ich cez internet.ozaj odporucam.su velke asi ako vasci hrasok:) celkom v pohode…

ahoj chcela by som sa ta spytat … to si tu zmenu pocitila za taky kratky cas? a vidno uz aj rozdiel ze su nejakee vacsie? prosim ta kolko stoja tie tabletky? diky ti moc

ja som zacala brat antikoncepciu len teraz a o nieco malo sa zvedsily

bez receptu urcite nie

ja beriem anti.tabletky nazov je yasminelle vedlajsie ucinky ziadne ale prsia o nieco plnsie je to super pocit ale chcela by som aby sa zvedsili este viac

ahojte xela by som sa opytat ci mosem tablety extra+ kupit aj v lekarni a kolko ma to vyjde?

Podla mna by si s tym este mala pockat, prsia sa vyvijaju do 21, ale u kazdej je to individualne. A urcite-aj keby si sa rozhodla pre tabletky-nemala by si to robit iba kvoli kamaratkam a preto, ze sa hanbis za takuto vec…Ty mas predsa nieco ine, co oni nemaju a tym si vynimocna

ahoj ja by som sa len cela spytat ci to za taky cas wazne vidno…???a nevies mi povedat kolko stoja???a da sa to kupit len na nete ci aj v lekarni???prosim odpis mi na ten mail

akoze,myslite si,ze tie tabletky fakt pomozu?nikdy som nic podobne neskusala a ani tomu velmi neverim.uzivala som aj HAK a nic.mam 23 rokov a take male nulky,mne by uplne stacilo iba o trosku vacsie,aby mi boli dobre aspon tie najmensie podprsenky…

a este jednu otazku,daju sa kupit iba v SR?alebo aj v inych krajinach…vlastne z kadial je to povodom liek?lebo pracujem v UK a keby som si to objednala cez net zo SR,tak by ma to vyslo riadne draho…

ahoj chcela by som sa ta opytat na to ze kolko stoja tieto lieky extra plus…zijem dlhsie v usa a su tu rozne takztiez lenze ide o to ze nik nevie poradit a povedat tie si vezmi tie ti pomozu…dakujem

Čawte práve o 2 týždne sa chystám si dať predpísať HAK a dúfam že sa mi zväčšia prsia už som si kúpila aj decolen a budem to užívať stým rozmýšľam aj nad tým že si kúpim Prsia extra a nejak to skombinujem som zvedavá či mi to pomôže. Nemáte niekto skúsenosť??odp ďiky

Prsia Extra plus sa daju objednat na internete,neviem ci sa daju kupit aj v lekarni,su ozaj dobre,mne nepomohli ziadne reklamovane tabletky z lekarne,ale tieto ano.som spokojna a to som ich este ani nedobrala.Inak,odpovie mi niekto,co je to HAK? prosim…

…uz mi to doslo,hormonalna antikoncepcia.hm,tu by som ale nerada:)

Chcela by som reagovať na tvoj článok, ja som tiež brala tabletku Prsia plus a vôbec nič sa nedialo, žiadna zmena…