Problemy s chrbticou

Hviezdicka ( a dalsi )- tvoje problemy su typicke pre zle postavenie ( posun ) krcnych stavcov, ktore ovplyvnuju aj funkcnost stavcov v hrudnej oblasti .
Preto ti doporucujem okamzite vyhladat terapeuta, ktory vie co je Breuss-ova masaz a Dornova terapia chrbtice. ( Sam viem doporucit jedneho v Dudinciach )
Drzim palce a zelam skore uzdravenie .

ahoj mozem vas poprosit o kontakt na toho napravaca chrbtice dakujem s pozdravom eva

Ahoj.
Nie som lekar a neviem, do akej miery mas poskodenu chrbticu. Podobne problemy som mala aj ja, dokonca som odpadla a odviezli ma do nemocnice. Potom som absolvovala liecenie v Dudinciach, ktore mi nesmierne prospelo. Od tych cias chodim na rehabku. Je na to narok, 2x do roka - to preplaca poistovna. Zatial, aby som si neporiekla, sa citim dobre.Samozrejme, popri tom vsetkom sa snazim aspon minimalne cvicit cviky, ktore mi na rehabke ukazali. Dala som si aj ja napravit chrbticu, chvilu bolo dobre, ale potom sa problem zopakoval. Pomohla mi aj celotelova masaz. Tu ti bohuzial nepreplati ziadna poistovna. No a v neposlednej rade je to pozitivna mysel a pevna vola.Zelam Ti vela uspech pri liecbe.

Jedna z moznosti je Rekonektivne liecenie ,ktorym liecim aj ja.

Dobrý deň.Neviem kde bývate,ale keby ste mali možnosť pricestovať do dedinky lúka nad Váhom,je tam jeden perfektný človek ktorý by vám možno vedel pomôcť.nie je lekár, a nemá rád ak ho nazývajú liečiteľom ale je fakt dobrý.Mávam podobné problémy a mne vždy pomôže.Okrem toho pomohol už mnohým ľuďom aj s inými ťažkosťami.Napíšte mu e-mail na : pista.h@azet.sk Veľa šťastia

Poprosím Vás čísla na p.Cepela.Dakujem pekne!

Dobrý deň, prosim vás pekne kontakt na nejakeho Neurológa SÚRŇE . Chcem pomoct svojej Mame… Ďakujem za pochopenie.

Všímam si dátum podania prispevku,prosím napíš čo ti pomohol.

Kto mi poradí cviky na krčnú chrbticu, vopred ďakujem Daniela?

Ja mám tiež už dlhší čas problémy s chrbticou. veľmi silné bolesti, ktoré neustupujú po žiadnej chemickej liečbe, skor masáže a nájsť si takú polohu, v ktorej to aspoň chvíľu nebolí. Nedá sa s tým žiť. Ja už neviem, čo mám robiť. Idem znova na magnetickú rezonanciu, kde mi zistili pred 2 rokmi vydretú platničku. Podľa neurológa mi však nemože sposobovať takéto bolesti. Ľadviny, močové cesty a iné orgány v bruchu som mala vyšetrené a tie sú v poriadku. Neviem, čo mám robiť. Poradte mi prosím

No nebiem. Cvicim pravidelne a naposledy mi cvaklo nerv pri robeni klikov. Boli to uz tyzden. Tak ake cvicenie?

Ahoj Zdeno. Ubehol uz urcity cas od tvojho prispevku. Chcela by som vediet ako si dopadol, ci ta operovali. Mam take iste problemy ako ty, ale na lavej ruke. Operaciu mi odporucaju, ale sa velmi bojim. Az ta operovali, ustupili ti bolesti? Dakujem. Ozvi sa.

Pozor na ľudových liečiteľov a naprávačov chrbtice! Tí vám môžu viac poškodiť, ako pomôcť. Ak už chcete naprávať stavce, tak odborne, každý ortopéd to robí.

Súhlasím. Koľkí “ľuodví liečitelia” ani netušia, čo všetko môžu porušiť, a veru niektorí aj porušili. Nikto a nič Vám neporieši degeneratívne zmenené / vydraté / stavce, kĺby a platničky. Možno na chvíľu chémia alebo “ľudový liečiteľ”. A kto tvrdí, že porieši, tak Vás klame vedome alebo z nevedomosti.

Prečítajte si môj príspevok - Hľadám neurológa s ľudským prístupom - z 09. 08. 2010, 19, 56 hod.

Ospravedlňujem sa za premenovanie, Pani Sulkova ak problémy pretrvávajú napíšte mi leamar@centrum.sk

Pani doktorko, sdílím Váš názor, že zničené plotničky atd nemuže už nikdo vrátit do puvodního stavu, ani léčitelé. Oni jen tahají prachy od duvěřivcu. Mám udajně výrostky a dost to bolí. Nejhuře to je, když se mám postavit. Potom to je dobré.

Lala, daj si to operovat, ozon Ti nepomoze. Ja mam operovanu dvakrat a som v pohode.

Ahojte. Som z Bratislavy, ale o tyzden odchadzam do zahranicia a ak by bolo mozne, chcela by som este poriesit problem s krcnou chrbticou co ma uz dlhsie trapi. Bola som u liecitelky min. rok kvoli inym veciam a ta mi tiez vravela, ze si mam dat do poriadku chrbticu, teda bez toho, aby som jej spominala moje problemy, ze to moze byt zdrojom dalsich problemov. Potrebovala by som niekoho, kto by sa mi vedel pozriet komplet na celu chrbticu s tym, ze mam asi vyskoceny stavec v oblasti krku. Pri otacani hlavy mavam vacsie alebo niekedy aj mensie bolesti, ako ked cloveka sekne v krku a o par dni ho to prejde. Lenze mne to neprechadza ani po par mesiacoch, mozno uz rokoch. Ked to je zle, mavam aj bolesti v oblasti pravej lopatky. Niesom motorizovana, viete mi prosim niekoho v BA alebo okoli poradit? Dakujem za kontakt a rychlu odpoved.

Dobrý večer, už dva roky ma trápia pálivé bolesti nôh, pritom ľavá noha slabne a atrofuje v oblasti lýtka. Prešla som naprávaním chrbtice, akupunktúrou, liečbou pána Čepela, ale stav sa nezlepšil. Na MR mám potvrdené rozsiahle hernie disku v hrudnej oblasti s útlakom miechy. Chcem sa vyhnúť operácii, tak som začala cvičiť pilates 3x týždenne a pohyb je jediné čo zatiaľ zaberá. Prosím o kontakt na fyzioterapeuta, ktorý pracuje s Dornowou metodou v Žiline, ale budem vďačná za každú radu. Držím všetkým palce.