Problemy s chrbticou

Ahoj ja mam tiez 21 rokov, a mam problemy s platnickami, kde ta operovali? Ja skusam vselijake techniky, ale stale to nie je na 100%, bol som sa periradikularnej terapii Diprophos, mozem povedat, ze urcite to dost pomohlo, ale dokedy to vydrzi neviem, mozno by som mal ist aj na operaciu, ale bojim sa, ze ako to dopadne.

Dobry den, mohli by ste mi poskytnut nejaky kontakt na toho terapeuta z Dudiniec? Dakujem a ostavm s pozdravom. Stano Geschwandtner

Podobne problemy mal moj manzel pred 5-timi rokmi, vysunutie a nastiepenie platnicky a zuzene cievy v oblasti driekovej chrbtice L4_L5, od januara 2006 skusal vsetko takmer nechodil pol roka ani nesedel, nepomohla mu ani infuzna liecba, ani rehabilitacia, skusali sme vsetko a v juli 2006 bol na operaciu v NZ. A to mu vdaka Bohu pomohlo, teraz riadne pracuje, sem tam ma bolesti uz v hrudnej chrbtici, ale keby bolo horsie uz by necakal pol roka, ale pre operaciu by sa rozhodol skor.

Mila Bea, velmi podobnym problemom som trpela aj ja. U mna problem uplne odznel asi po tretej terapii. Po prvej a druhej terapii a reakcii svalov sa podarilo urcit presnu pricinu a dalsou terapiou mi bolest ustupila. Podobny problem s poriesenim uvadza aj JarmilaB na jeho stranke. Tymto chcem terapeutovi zo Sv. Martina poprait vela spokojnych klientov a vela zdravia. Katarina.

Ahoj. Citala som Tvoj prispevok. Chcem sa opytat, ci aj Tebe trpu stehenne svaly. Mna boli driekova chrbtica, niekedy aj krcna. A hlavne mi tuhnu a trpnu svaly. Je to ako stipanie, bolesti, tuhnutie. Citim sa ako keby som mala stale chripku, nevladzem, a ako by som mala svalovicu. Vies mi nieco k tomu povedat?

Dobrý deň, pri hľadaní hľadaní adresy na p. Jaroslava Martibu zo sv. Martina / neviem či správne uvádzam jeho meno / som objavil aj Váš dotaz na jeho adresu. Ak sa Vám ju podarilo objaviť, prosím Vás o jej zaslanie. Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem. 16.5.2012, Juraj

Dobrý deň Filip, chcem Vás veľmi pekne poprosiť o kontakt na túto liečiteľku. Ďakujem, Martina.

Zdravím, mám 32 rokov som 9 rokov po autonehode fractura C5 a subluxácia C5-6. Mám bolesti krčnej chrbtice, hlavy, ramien a trpne a aj ma bolí pravá ruka. Som PN od 22. 6. užívam Lyricu a mala som infúzie, 11. 9. mám ísť do kúpelov. Prosím Vás nevie mi niekto poradiť či mi lekár može ponechať PN-ku aj počas kúpelnej liečby. Dakujem. S pozdravom. katka

Aj ja mam problem z miechov akesi vzduchove bublini co mam robit

Zdravim Vas priatelia, čírou náhodou som si otvoril tuto stránku a vidím, že ludia stale hladaju pomoc, boja sa operacie atd… v tomto roku sa mi podarilo 11-tim ludom vyhnut sa operacii… je to dost narocna az dost neprijemna masaz… momentalne mam volnu kapacitu, len pre tych, ktori to naozaj potrebuju / ziadna esteticka masaz a ani uvolnujuca / spolupracujem este s fyzioterapeutom, u ktoreho si mozete vsetky cvicenia aj natocit na kameru / treba sa dohodnut / a takto cvicit v pohodli domova… hmm… pekny den Vam prajem

Zdravim Vas, bolest v hrudnej chrbtici je sposobena tlakom stavcov / stuhnute svalstvo / v medzilopatkovej oblasti, doporucujem, masaz segmentovu aj okolo lopatiek… pekny den

Zdravim Vas, nerozumiem Vasmu vyrazu akesi vzduchove bubliny… totiz v tele a v mieche sa nevytvaraju vzduchove bubliny… budte strucna, napiste co Vas trapi… co napisal lekar…

Poprosím Vás o kontakt, ďakujem a pekný deň

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či je masáž vhodná aj pri skolioze chrbtice, máte s tým skúsenosti? Takisto vás poprosím o kontakt. Aký máte názor na skoliozu, moja dcéra má 14 rokov a má 33 stupňovú skoliozu, doktorka nás silou mocou chce poslať na konzultáciu kvôli operácii, ale ja som to odmietla. Dcéra chodí cvičiť pilátes trikrát do týždňa. Ďakujem

Zdravim, ak ste po lieceni v kupeloch, ozvite sa mi… pekny den

Chrbticové problémy sa najrýchlejšie odstránia akupunktúrou, skúste ju!

Mila pani je velmi jednoduche pre vas urcit momentalny problem a samozrejme kde inde by ste mali hladat vinu ako pri poslednom variante riesenia ktory ste hladala. To ze momentalnu diagnozu poznate a vravi vam o zuzeni ciev a inych zmenach v krcnej oblasti este neznamena ze prave napravanie ci uvolnovanie krcnej oblasti vam ich sposobilo! Kazdy zdravotny problem ma aj svoj zaciatok a tie pohybove a hlavne krcnej oblasti mozu mat svoj pôvod hodny cas dozadu a pricina moze byt fyzickeho, psychickeho, emocionalneho ci duchovneho charakteru.
Telo treba vnimat ako jeden celok a chrbticu tiez! Uz ste sa zamyslela ze prave vas pôsob zivota a zivotosprava maju na tom velky podiel?

Dobry den, mam dlhsie dobu problem s platnickami v driekovej oblasti, a skusam ci mi niekto neda kontakt na napravaca v košiciach. Mam problem uz aj vyssie, detaily nechcem pisat zbytocne dlho. Neviem ako sa tu prispieva, preto pisem do reakcie. dakujem velmi pekne. Mam problem aj s ossi ischii, skratka pod zadkom a zatial mi to tam stale drazdi. Bud mi piste na mail alebo t. c. 0911505152

Ahoj, ja mam podobne problemy, neviem ani ci mi to ide od chrbtice, ale vraj ano, navstivila som 3 neurologou, jedneho psychiatra, obvodnu, internu, kardiologicku, hematologiu, a este vela dalsich inych, krvne testy ok, co sa týka chrbtice ide ot to, ze mna picha, boli, no nie az tak aby ma musel niekto napravat, mam skor pocit nepohodlia v nohach, tazke, bolestive, vnimam pichanie na celom tele rozne priznaky a neviem s coho mozu byt, pichanie pri srdci, bolesti na hrudi… to je jedna vec a to je vraj z chrbtice chodim na rebox a na MMV k neurologovi, no mam pocit akoby sa mi to zhorsovalo, zacalo ma pichat strasne pri srdci take silne, ostre pichanie… no dalej co chcem reagovat na tvoje objednaj sa na test EMG od neurologa, ja mam 24 rokou a zistenu tetaniu, neviem ci si o tom pocula, mavam stavy ako ty, ako by na odpadnutie, tocenie hlavy, musim si lahnut az na zavrate, k tomu sa pridavaju rozne bolesti raz je to ruka, raz noha, raz hrudnik, raz chrbat vsetko potom hlava a vela ineho, tetania sa prejavuje strasne roznymy sposobmi a je to svina lebo zneprijemnuje zivot, je to nervovo-svalova drazdivost a da sa zistit na EMG teste. Ja ju mam asi, mesiac a neviem sa s tým zmierit, kazdy týzden mam minimalne 3 dnový takyto zachvat lezim, je mi zle… je to hrozne… lieky na to asi niesu, lekari si casto myslia a vzdy to hodia na psychyku co je chyba, maju hladat uplne z opacneho konca, napriklad ja mam stitnu zlazu kt. to moze vyvolavat… podavaju sa na to lieky na ukludnenie ako neurol… a pichaju sa do zili vapnik alebo magnezium co ten stav ukludni… mozno mas aj ty tetaniu je to choroba 21 storocia a priznaky sedia… papa a drz sa

Dobrý deň. Aj ja som mala takéto problémy. Na rozširovanie ciev som užívala Betaserc 24. A momentálne mám pokoj. Ale odvtedy ako mi to zistili sa to vrátilo asi tak 3 krát. Potom som jednu dobu nebrala, mala som problémy s vredmi. A hneď sa to vrátilo aj so silnými závratmi. Odvtedy musím brať každý deň. Tak mi povedal lekár.