Problemy s chrbticou

Prosím Vás dáte mi vedieť akým spôsobom pomohol ten pán z Lúky n / Váhom pri vysunutej platničke? Ďakujem

Ahojki, som nová trpiaca. krčná chrbtica, ťahá ma kŕč do ľavého ramena. Rekreačne behám a korčuľujem, zaujíma ma, či to môže byť z toho a či môžem tieto športy naďalej robiť. Ďakujem.

Chcela by som vedieť, či pomôže obstrek Diprophosu pri bolestiach bedrového kĺbu. Ďakujem.

Problémy s chrbticou určite nie su psychického, emocionálneho a duchovného stavu človeka, ak si to niekto mysli, tak je uplne vedľa

Dobry den, mam velke problemy z chrpticou a hlavne medzi lopatkamy. Ked mi stuhne svalstvo, zacne ma palit na hrudi, chodim na masaze ale tazko pracujem, je mi jenom 22 rokov a je to dost tazke to ustat. Chcem sa opytat co by mi pomohlo a kde by bol ten pociatok tych problemou. Ortoped mi na to pozrel a poslal na masaz a to bol vsetko… Dakujem.

Obrate sa ne jedneho skveleho Ludoveho liecitela z Bardejova. Je to neuveritelny clovek z darom od boha. Lieci krcnu a hrudnu chrbticu, bolesti noh a klbou, zazivacie ustrojenstvo. Ja som mal ties problemi z krcnou chrbticou, chvala bohu uz som v pohode, mozem vsetkym doprucit liecitela Petra z Bardejova, pan liecitel navstevuje osobne vo Vasom dome ale aj v hospice na Slovensku aj Zahranici. Jeho Kontakt:0949232371 E-mail:liecitel67@gmail.com

Ked Ti mozem poradit a pomoct? Obrat sa na velmi dobreho a skuseneho Ludoveho liecitela z Bardejova, ma nadprirozene schopnosti a dar od boha. Tiez som mal podobne problemi s krcnou chrbticou kde som nemohol sa postavit z postele. Teras sa citim uz v pohode bez bolesti, pan Peter lieci krcnu a hrudnu chrbticu, bolesti noch a klbou, migrenu a zazivacie ustrojenstvo. Pan liecitel pride za Tebou, navstevuje hospici na Slovensku aj zahranici. Jeho kontakt:0949232371 E-mail:liecitel67@gmail.com

Viem Ti pomoct a poradit, skus jedneho skveleho Ludoveho liecitela z Bardejova, ma nadprirozene schopnosti a dar od boha, mne velmi pomohol, uz som v pohode. Pan Peter lieci krcnu a hrudnu chrbticu, migrenu, bolesti, klby a zazivacie ustrojenstvo. Pan liecitel Ta pride pozriet a Ti urcite pomoze, lieci prevazne v hospicoch na Slovensku aj v zahranici. Kontakt na liecitela Petra. 0949232371 E-mail:liecitel67@gmail.com

Dakujem.

Dobrý deň. môžete mi dať kontakt na pani čo napravuje chrbticu? ďakujem.

Dobrý deň. môžete mi na toho pána poslať kontakt? ďakujem.

Dobry den pomožem Vam zavolajte 0949118940

Preliec sa zazvorovym odvarom a bylinkami a ovocie, jednoducho zmen stravu, menej sa stresuj, zakladom liecby by mal byt prijem potravin, ktore liecia a povzbudzuju organizmus. Tie zazvorovy, cibulovy, chrenovy odvar pripadne cesnakovy. Na priedusky hruskovu prevarenu stavu, prevarena cvikla pomarance a banany zmioiesane s cistou vodou. Mne to pomohlo.

Bezva tak idete na akupunkturu?

Dobrý den prajem! Mám také problémy ako vy ste mal. Môžem vás poprosiť o kontakt na pána Čepela. Už som si prešla hociakými procedúrami, masážmi, lieky, ale bolesti v oblasti krčnej chrbtice neprestávajú. Ešte by som rada vyskúšala túto metodu. prosím na email: riad2@azet.sk đakujem vopred a prajem pekný den.

Pri bolestiach chrbtice pomôže masáž iba na chvíľu. Nerieši svalovú nerovnováhu, ktorá je príčinou bolestí. Najlepšie je cvičenie SM systém, ktoré uvoľňuje stuhnuté svaly, posilňuje oslabené a naťahuje skrátené.
Nájdite si vo svojom okolí cvičiteľa tohoto systému.

Dobrý deň, vrelo odporúčam výživové doplnky citamíny “Chondramin”, na zmiernenie až úplne odstránenie bolesti chrbtice. Na zlepšenie funkcie cievnej steny a prekrvenia kĺbov a väzív, stuhnutého svalstva “Vasalamín”.
Posielam link http://www.zdraviedlhovekost.sk/
Želám všetko dobré.

Dobrý deň, mám 62 rokou, 19. marca ma pooperovali na krčnú chrbticu, vymenili mi 3 stavce, pred operáciou som už prestávala chodiť, je tomu už vyše tri mesiace, tuhnutie svalstva pominulo, aj bolesti, spojené s tým, ešte neviem poriadne chodiť, ale som rada, že som to podstúpila, neviem ako by to bolo dopadlo, cítim sa lepšie, ale vraj takýto stav do aspoň čiastočného vyliečenia trvá jeden rok. trpezlivo znašam a verím, že bude všetko dobre. Nemala som čakať, a ani sa báť, lebo to nebolo až také strašné, mohla som to mať oveľa jednoduchšie, báť sa nemá zmydel a ani čakať, lebo sa to len zhoršuje.

Taký istý problém ako máte Vy, bolesť medzi lopatkami, nedalo mi dýchať, vyšetrenia od výmyslu sveta nakoniec "nepovedané"bolesť si vymýšľa, psychiater liečba a nič. V tom čase som dostal kontakt na fyzioterapeuta zo Sv. Martina a ten ma bolesti úplne zbavil. Ak máte záujem tak tel naňho je 0949 15 16 17. Nech Vám s bolesťou pomôže. Juraj.

Kupte si www.mumio.sk