Problemy s chrbticou

Dobry den, nadej je vzdy, , ja pilem ALOE VERA FREEDOM K TOMU SIVERA zi zihlavou, kolagenove kapsule, je to proti vnutornemu zapalu, posilnuje srdce, cievy, kosti, a pijem caj 2 denne proti zapalopm a tromboze, ako preventiva a cvicim, , lebo ked clovek sa nehybe aspon trochu, tak telo ochabuje a este si masirujem svaly okolo krcnej chr, a prsty na rukych aby sa prekrvovalo rieciste.

Dobry den pomožem Vam kikava@atlas.sk

Dobry den pomožem Vam kikava@atlas.sk

Dobry den pomožem Vam kikava@atlas.sk

Rasto ahoj, no ako sa ma tvoja platnicka? ake pokroky robis? pisem, pretoze rozmyslam o tom zeby som opat zacal s cvicenim, samozrejme lahke cviky iba na kladkach a tak. Chcem vyskusat ze co to spravy, Mam taky pocit zeby som si vo fitnes mohol spevnit nielen chrbat, ale cele telo, aspon troska a mozno ze by som sa lepsie citil. Ty stale cvicis? mimochodom, pekny silvester a vsetko dobre do noveho roka 2015 :slight_smile:

Precital som si celu tuto konverzaciu a nestacim sa divit co vsetko sa tu napise a hlavne Tibor, on by sa tu mal vyjadrovat co najmenej, lebo jeho negativne nazory len podlamuju sebavedomie ludi. V starej cinskej medicine sa chirurgicky ukon berie len ako najposlednejsia moznost, dovtedy sa lieci vsetko alternativne a na podiv neveriacich, velmi ucinne. operacia vylieci len dosledok a neodstrani pricinu, cize ludkovia, snazte sa najst pricinu. Ja ako maser odporucam mojim klientom cvicit, jogu, pilates, alebo ine cviky na chrbticu ako su mobilizacne cviky. Drviva vacsina problemov je sposobena zivotnym stylom, stravovanim a dlhodobym samodestruktivnym spravanim ludi. Dlhe roky sa o svoje zdravie nestarate a potom sa divite ze sa nieco pokazilo. treba zmenit zivot od zakladov, ina cesta nie je a hlavne odstanit pricinu. a k altenativnym liecebnym metodam by som povedal tolko. Na bolesti chrbtice, aj krcnej je vyborne bankovanie, samozrejme masaze a cvicenie.

Video som sice nevidel ale podla opisu usudzujem ze je tento cvik sucastou JOGA cvikov. cize znova, odporucam jogu. a ked ma niekto problemy s krcnou chrbticou nesmie spat na bruchu, musi sa naucit spat na chrbte a len s malou podlozkou hlavy, 3-5 cm. viec nie. nejaka zlozena deka ale tak aby sa hlava nezaborovala do nej, cize nieco pevnejsie.

Prave sedim u p. Cepelu. Precital som si vase referencie a som vrlmi zvedavy ci mi pomoze. Potom vas budem informovat

Ahoj, ako sa citis po terapii u pana Cepela? Verim, ze dobre, aj ja sa k nemu chystam… Pekny den

Napravenie chrbtice, panvy, klbov v Suchej nad Parnou pri Trnave: 0948511512.

Dobry den. Rada by som prispela. Takisto som neverila, nedoverovala ludom maserom, napravacom. Po case som stretla svojho teraz uz manzela. 10 rokov bolesti v chrbtovej oblasti-rehabilitacie, infuzie, obstreky ale nic nepomohlo, po case som sa odhodlala a dala na slova manzela. Uvolnil mi masazou svalstvo a ponapravoval ma, sice to nebolo na prvykrat, ale uz mam cca 3 roky s chrbticou pokoj. Ponapraval i moje kamaratky, zname… Kludne mozete napisat, rad pricestuje.

Dobrý deň, som študentkou na VŠ a chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka, ktorý sa týka bolesti a to konkrétne bolesti chrbtice. Dotazník je anonymný a bude použitý výlučne pre potreby záverečnej bakalárskej práce. Vopred Vám ďakujem za Váš čas a ochotu.
https: / / docs. google. com / forms / d / 1RsLC0jAEVLo99pr7fhAynQ6HgnhSM3Ly0EGBj3SbwFI / viewform

Ahoj no ja so po operacie krčnej už tri roky ale chodim horšie ako pred tym, , no u každeho je to in e u mna to vraj už bolo zastarale tazko radit ale ja už by som sa asi nedal neviem, , , ,

Som na tom rovnako, pomohli tie cvicenia?

Dobrý deň odkiaľ ste?

Dobry den, prosim Vas, mohli by ste mi poslat kontakt na pana masera, co Vam ponapraval tu chrbticu? Mavam hrozne migreny, uz som z toho zufala, mam blokovanu krčnú chrbticu, navyse hernie v krizovej casti chrbtice, chodim na rehabilitacie, plynove injekcie, nic nepomaha. Som z Nových Zámkov. Vrela vďaka

Môže mi dať niekto info o naprávačke chrbtice pani Blaškovej z Orešian? Robí to stará pani, alebo jej dcéra?

Tibor má 100% pravdu. Ja som mal ten istý problém, ako Tomáš. A nakoniec som počítal každú minútu, aby som už ležal na operačnom stole. Chcem povedať, že každý problém s chrbticou je špecifický, ale v zásade platí, nechodiť k ľudovím liečiteľom, pokiaľ nemáte MR zistený presný problém, čo vám vlastne je. Týto liečitelia vám môžu viac uškodiť, čo sa stalo aj mne. Keď sa už rozhodnete pre naprávanie, doporučujem len u lekárov, ktorý majú dobré referencie. Každý lekár, ktorý napráva, nemá úplne totožnú techniku, ale hlavne cit pre naprávanie. Ak ste už po operácii, tak všetko robiť s mierou a už vôbec nie veci riešiť ľudovím naprávaním. NCH odd. v každej lepšej nemocnici, dávajú do infúzii látku, ktorá veľmi pomáha pri pritlačených nervoch, ale len na takýchto oddeleniach majú tieto látky. Takže nie je infúzia ako infúzia. Prajem všetkým skoré uzdravenie.

AhojP. Zdeno Ja mam taky isty problem ako vy, mmam vyskocenu platnicku, ami to tlaci na krcnu chrpticu. Bola som u ortopetky a povedala mi, ze operacia mi moze pomost a nemusi. Pocujem tak isto zvuky v podobe sumenia, piskania je to velmi neprijemne najhorsie je vecer neviem co mam uz robit Helenka

Dobry den p Helena napište mi lime@atlas.sk pomôžem Vam