Problemy s chrbticou

Dobry den chcela by som sa spytat ako by som sa s vami skontaktovala mam bolesti na chrbtici a tlacia ma take divne bolesti na hrudniku. Chodim po lekaroch uz dva tyzdne a nikto nevie zatial urcit s coho je ta bolest.

Ak mate telefon na pani Blaskovu dajte mi prosim vediet dakujem…

Napište chiropraktik@atlas.sk

Dobry večer p Jana môžete napisať pomôžem Vam ado@atlas.sk

Ludmila, prosim ako sa s vami spojit? Ja trpim asi na krcnu chrbticu a mam bolest v boku

Prosin vas kde je to studio? Dakujem Anna

Dobry den napište mi na email ado@atlas.sk pomôžem Vam

P Marika napište mi pomôžem Vam kikava@atlas.sk

Zdravim pane ja mam tie iste bolesti keby ste mi napsali tie vase cviky. Bol by som velmi rad. Dakujem

No z prechlanutie v tomto nrcase. ked sa teploty rychlo menia. Spravte si zazvorovy odvar, kupte elektricku decku. pripadne prikladajte si ju aj na chrbticu. Paradve to prehrieva.

PO par mesiacoch som tu opat :slight_smile: Musim vam povedat ze par mesiacou som mal pokoj, ziadne bolesti, stuhnutie krizou len minimalne, niektore dni som normlane zabudol ze mam problemy s krizami. Zacal som cvicit, fittnes, ale len take paierove vahy, dokonca martve tahy s 60kg, drepy s 60kg, spevnil som brucho. No pred 2 tyzdnami som to troska prehnal :slight_smile: cloveka to taha na tahsie treningy a opat som ti to podzubkal. Krize bolia, vyzarovanie no noh je tam a psychika v rici :slight_smile: No je to moja chyba, pretazil som to, myslel som si ze mozem cvicit ako kedysi, ale nene. Ludia, poradim Vam, skuste to vo fittnes najlepsie s nejakym trenerom, vyskusat to trocha spevnit a uvidi sa. Samozrejme niekori maju velmi silne bolesti, co nie je najprijemnejsie sa este trapit v posilke, ale doma na postely sa to samo asi nespravy. Treba ist troska cez bolest, vyskusat, co ked to pomoze. Ahojte a drzte sa hlavne psychicky nahor :slight_smile:

Ahoj Rastik, aj ja som opat zacal cvicit, opatrne, ale jeden cvik som nemal skusat… lakeprass :slight_smile: ten ma opat sundal, platnicka s tym cvikom nebola spokojna :slight_smile: a to som si dal iba 150kg. Ale musim povedat ze pred tym som spevnil chrbat, brucho a citil som sa dobre. Tak niekedy napis ze co a ako sa mas ty a ci cvicis a pod :slight_smile: cau

Som z Trnavy a myslím, že by som Vám vedel okamžite pomôcť. Tel. 0904400859. Štefan

Dobrý deň,
mala som tiež veľké problémy s chrbticou a celkovo s klbami. Veľmi mi pomohli prípravky Mobil +, Kolagén, Kyselina Hyaluronová ktoré som si zakúpila v jednom farebnom hoteli v Bratislave pri hlavnej stanici. Vrele odporúčam :slight_smile:

Zdravím a prosím o radu. v r. 2014 v máji mi pre bolesti celej chrbtice zistili MR a CT vyšetrením nasledovné-nalezy-Spondylodiskretne zmeny C4 / 5 s unkovert. artrozou, výraznejšou vľavo v diskret. kontakte na koren C5 1. sin. Plošná medialna protruzia intervert. disku C5 / 6 a unkovert. art. bilat v kontakte na oba korene C6. Nevýrazná fokálnaľavostranná paramediálna protruzia disku C6 / 7. Drobná fokálnaľavostr. param. protruzia disku Th2 / 3. Lavostr. foraminálna protruzia disku L3 / 4 v kontakte na koren L3 1. sin. Diskret. ľavostr. extraforaminálna protruzia disku L4 / 5 v diskr. kontakte na koren L4 1. sin.
Od začiatku roka mi bolesť vystreluje do ľavej nohy, niekedy aj lavého ramena. Bola som dva razy na rehabilitáciách, infúziách… Teraz po roku som bola na MR- pridala sa mi aj porucha statiky. Lekár povedal, že sa s tým nedá nič robiť, vraj mám chrbticu celú zle postavenú… vraj na moj chrbát by bolo najlepšie len ležať : ( pritom robím vo fabrike… mám vraj zvážiť posudkové konanie. Vie mi niekto poradiť, mal niekto z vás podobný problém? Niekedy som až zúfalá. Veľmi dakujem

Dobry den napíšte mi chiropraktik@atlas.sk

Nebojte sa operácie krčnej chrbtice mna operovali v Žiline a zachránili mi život

Pri bolestiach vyskočených stavcov, posunutých platničiek a s problémom pohybového ústrojenstva Vám môžem pomôcť dla vašej spokojnosti. Liečim na báze Dornovej metódy, Breussovej metódy ( používa sa na regenerovanie opotrebovaných platničiek ) , Akupresúrou a celo telovou masážou.
t. č. :0903 186 775
Hlohovec
(liečim od pondelka až do nedele )

Ja som bola pred vyse rokom na operacii krcnej chrbtice, krcnych stavcov, vymienali mi dva. Operovali v KE, bola som so starostlivostou a priebehom operacie velmi spokojna. Bala som sa zapalu, dlheho liecenia a bolesti, ale doktor mi odporucil, aby som brala wobenzym, aby sa rana nezapalila a aby sa mi rychlo zlepsil stav. Myslim, ze pomohol.

Yoga je cool vrele odporucam ! aj ked mne nic nie je… a mozno len vdaka nej? :slight_smile: drzim palce vsetkym na tomto fore! a hlavu hore mysliet pozitivne a vsetko sa da :slight_smile: