Problemy s chrbticou

Skúste masáž v Šuranoch
0944 / 032 201
Centrum čínskych zdravotných masáží ZHEN
Www.cinskemadaze.sk
Fb Lýdia Žigrayová

Dobrý deň,
mávam tiež problémy s chrbticou, panvou a tiež s kostrčou. Už viac krát som navštívil pani a ktorá ma vždy napraví. Tiež napravila naše dieťa 1,5 rok a že aj bábätka vie napraviť. Už som navštívil veľa "naprávačov", ale táto ma aj napravila. A všetko na tom najlepšie, že to nie je žiadnou silou a nebolí to. Dokonca manželke aj haluks napravila. V prípade záujmu mi napíšte na Polovodic@post.sk a pošlem Vám kontakt.

Ošetrenia:
-zmiernenie až odstránenie bolesti päty, členka, achilovej šlachy a lýtka.
- zmiernenie až odstránenie bolesti v okolí bedrového kĺbu, može vyrážat do slabín až celej nohy. Zápal sedacieho nervu, Ischiasu.
- zmiernenie až ostránenie bolesti v lumbárnej časti, drieková a krýžová oblasť. (seknutie, akútna bolesť brániaca v pohybe), môže vyrážať do nôh (tŕpnutie nôh)
- zmiernenie až ostránenie bolesti v medzilopatkovom priestore, ramennom kĺbe (hlbolá bolesť, tŕpnutie rúk), pichanie na hrudi a pod pŕsnym svalom, sťažene dýchanie, diskomfort.
- zmiernenie až ostránenie bolesti v krčnej chrbtici pri pohybe a otáčaní hlavy, bolesti hlavy, ,,,závrate,,, migrény.
- zmiernenie až odstránenie bolesti bolesti v kolennom kĺbe, stehennom svale, slabine, hamstringy.
- zmiernenie až odstránenie bolesti v prstoch, v zápästí, dlani a lakti. (karpálny tunel, pichanie v zápestí)

Viac tu: http://www.masaze-rf.sk/

Dobry den, prosim Vas, mohli by ste mi poslat kontakt na pana maséra, co Vam ponapraval tu chrbticu? Mám blokovanu krčnú chrbticu, navyse hernie v križovej casti chrbtice.Ďaakujem

Ako som zacala pracovat vo firme, tak mi zacali aj problemi s chrbticou. Zdvihanim tazkych veci sa mi ten problem len ztazuje. Neviete mi poradit, co by bolo na to dobre? Lebo uz mi to pomaly zacina presahovat do krizov…

Tak asi len zmeniť prácu. Alebo skús chodiť na masáže, cvičiť pilates. Ja som mala tiež problémy s chrbticou a doktorka ma posielala na všeliaké rehabilitácie a obstreky. Nebavilo ma to po pravde k nej stále chodiť, keďže som začala zisťovať, že mi to pomáha len na chvíľku.Tak som sa rozhodla pre pilates a raz do týždňa masáž

a pomaha ti cvicenie a masaze? ja mam tiez podobny problem a snazim sa aj chrbticu rovno drzat, lebo aj to moze byt jeden z problemov bolesti chrbtice… a rozmyslam nad masazami, plavanim a cvicenim na chrticu…len si to musim este casovo porozdelovat, lebo neviem ci by som to vsetko stihala, ale zase bude to lepsie ako chodit na injekcie, co ja injekcie neznasam

ja sice nemavam az take problemy s chrbticou, ale chodim aspon tri krat na plavaren a raz do tyzdna k maserke. Mozno aj koli tomu nemam velke problemy s chrbticou. Snazim sa takymto veciam vyvarovat:slight_smile: Alebo si skus dopriat raz za mesiac welnesik:slight_smile:

to je najlepšie a overené…krémy, ktoré furt reklamujú ani nepomáhajú…raz som vyskúšala ibalgin krém na kríže a nič, nepomohlo mi to niako…ale s manželom sme začali chodiť na wellnessy a to ti je parádička, tam si dáme aj masáž spraviť a som ako znovuzrodená…

mne napríklad tie masáže pomôžu len na chvíľku a krémy nepoužívam a ani nechodím na obstreky, lebo injekcie sa bojím a napríklad môjmu bratrancovi to nepomáha, stále chodí na všelijaké aj rehabilitácie a chrbtica ho bolieva tak či tak

tak ja zatial chodievam na obstreky k lekarke a tie mi ako tak aj pomozu, no ale prijala by som bnieco menej bolestnejsie a co by mi nezaberalo vela casu, kedze ho nemam na rozdavanie. Vedeli by ste mi poradit prosim vas aj nieco ine ako su masaze a podobne?

Ale dost ti spravi aj sprave drzanie tela, chrbtica moze boliet aj z toho, ze je clovek zhrbeny. Moj brat naprikla, ten je stale zhrbeny aj mu to prizvukujem, nech sa vyrovna zakazdym a nic, mozno to pomoze tak na hodinu a dost

Mam dost sedave zamestnanie. Pol dna sedim na stolicke za pocitacom. Mala som velke problemy s chrbticou ked som sedela. Hrbila som sa ad ost ma bolela. Kamaratka mi poradila aby som si kupila fit loptu. Vyskusala som a mozem pochvalit. Telo sa podvedome snazi narovnat aby nespadlo takze sa viac nehrbim.

O fitlopte som počula aj ja. Známa ju tiež používa a nevie si ju vynachváliť. No v prvom rade je najdôležitejšie správne držanie tela. Snažiť sa občas poriadne povystierať a ponaťahovať.

tak to neviem, ci budem mat az tolko casu chodit plavat a plus k tomu aj k maserke, ale vyskusam to, lebo kolkokrat si musim az lahnut, ked mam bolesti

tak super potom, viesco aj my sme boli minule na wellnese a dobre nam to padlo. Mali sme zajednany valentinsky vikendovy pobyt a bolo uzasne, tak odychnuta som sa uz dlho necitila

my s partnerom chodievame tak raz do mesiaca, mame totiz skvelu svokru, ktora nam postrazi na cely vikend nasu dcerku a ona travi s nou velmi rada cas. takze nnam umoznuje tymto mat klud aj pre seba

Treba si raz za cas zbehnut na masaz alebo do bubliniek. To pomaha aj mne ale u mna sa osvedcila aj akupunktura. Cele telo by sa mi ako keby vyresetovalo a ide dalej. Byt tebou skusila by som aj taku moznost

Presne ako pises @ampulka treba si najst raz za cas najst cas aj na seba a svoje telo. Masaze su v celku fajn vec na tie chodim tak raz do mesiaca a dost mi pomahaju no obcas je pravda, ze si aj trocha zacvicim ak sa mi da.

welnes je naozaj fajn a je dobre nechat svoje telo troska obublinkovat, kazdy by si mal raz za cas najst tu svoju chvilu aby nieco taketo absolvoval. vie to mat vynikajuce ucinky na telo a v neposlednom rade aj na dusu…