Problemy s chrbticou

Andrea ako si dopadla na vyšetrení. Chýba spätná väzba. Som veľmi zvedavá. Mám podobné problémy.

Manžel nemal problémy až kým neprišiel z liečenia , po operácii mu bolo dobre . Ked spí tak mení polohy nemôže byt dlhšie v jednej polohe , na bruchu vôbec nespáva /lebo tak trpí chrbtica ešte viac / . Musíte dúfat , že bude lepšie ved len 5-7 % operácií sa nepodarí a prečo by ste akurát vy mala patrit do tejto skupiny .Musíte pravidelne cvičit a nezatažovat chrbát . Prajem skoré uzdravenie Adriana

Dobry vecer! No ja by som Vam poradila íst k chiropraktikovi. Poznam jedneho dobreho. Bola som u neho par krat na odblokovaní.tiez som mala s chrbticou problemy a pomohol mi velmi. Je z okolia Sväteho Martina. Vola sa Jaroslav Cepel a neni to síce príjemne,avsak nemam problemy uz 2mesiace a cítim sa fajn. Odporucam a s pozdravom zostavam. Martina

Mamhrozne bolesti chrbtice uvazujemnad operaciou ale musi miju lekar schvalit poistovna to preplaca.Comi treba na zakrok aby som mala svi
nske bolesti.Dakujem

…pani JANKA…po rozhodnuti lekarov …uz iba trochu …,vziat vsetky sili, nabrat odvahu a doverovat operacnemu tymu …a dolezita je viera ze vsetko bude v poriadku …netrpte uz viac …je nas viac ktori sme v to verili a mame sa teraz ovela ovela lepsie ako pred operaciov …drzim vam palce aby sa vsetko vydarilo …

Prosím o skúsenosť s ozonoterapiou.Ja som ju absolvovala pred pár dňami.Prvý den sa zdalo ze to bude dobre,ale na další sa bolesť vrátila,hoci to bolelo inak ako predtým.CHcela by som vedieť či je ešťe šanca na pomalé zlepšenie stavu.Po ozone som šiesty den.Dakujem za každý príspevok a vela zdravia všetkým.

Janka, ja som síce ozonoterapiu nepodstúpila, ale zvažovala som ju, preto som dosť nej čítala. Účinok by sa mal dostaviť do cca 4 týždňov. To je čas, keď dochádza k vysušovaniu jadra platničky.

Dobrý večer p.Martina ak sa dá poprosím číslo na p.Cepela.Srdečná vdaka!

Dobrý deň v piatok a sobotu som sa zúčastnila v Myte pod Ďumbierom akcie liečiteľa chiropraktika zo Senca.Poviem Vám stálo to za to.Veď niekoľko ročné bolesti napr.u mňa bolesť krížov krčnej chrbice a nôh na druhý deň odišli a zostala po nej len bolesť po tlačení,ktorá dnes vo štvrtok je už minulosťou.Na “vystrájaní” liečiteľa ma zaujal hlavne spôsob akým mi bolesť uvolnil.Myslela som,že ma bude nejakým spôsobom španovať krútiť,ale on len pritlačil na nejaké miesta,ktorým hovoril bloky,nehovorím že to bolo bez bolesti,ale stav pred zákrokom a bolesť bola na operáciu takže som rada že som podstúpila terapiu a nebojím sa prebudiť do bolestí pri stávaní.Doporučujem luďom,ktorí trpia aby sa nevzdávali nádeje,že pomoc príde a bolesť ustúpi.Spomenutého pána nebudem menovať,ale prajem mu veľa zdravia a pohody v jeho ušlachtilom pôsobení.S pozdravom Luba.

Vsetko toto je dokazovy material kam sa dostala nasa spolocnost!Kriza hodnot(nie financna,hosp.),biznis is biznis,dvojity meter,vytvorenie nepriatelov-terorizmus,…toto je Vysledovka USA!!!Z 10 zdrav.zar.sveta na mail ohladne rakoviny pecene mojej uz nezijucej mamy,len 1 reagoval-z Ciech,predseda onkologickej spol.prof.Vorlicek-klobuk dole!Medicina nelieci,len odstranuje akutne problemy a bolest!Je strasne citat,ze su ambulancie nie na vyliecenie ale ambulancie bolesti!!!Farmaceuticke firmy su spokojne!Lieky sa predpisuju,bolest odstranuje a LUDIA sa NELIECIA!!!Hanba a vysmech krajiny ktora nstartovala tento biznis,exportovala krizu a nastavila system!!!Krajina,ktora spravila z ludi robotov!Na moc a peniaze!HANBA!

Ahoj Lubka!
Moja mama ma velke problemy s chrbticou (vyrastky). Plavanie a masaze jej bolesti zmiernuju, ale este lepsie by bolo odstranit ich. Poradite mi, prosim, kde by som nasla kontakt na liecitela zo Senca?
Dakujem vopred za info.
Katarina

Ahoj Lubka!
Moja mama ma velke problemy s chrbticou (vyrastky). Plavanie a masaze jej bolesti zmiernuju, ale este lepsie by bolo odstranit ich. Poradite mi, prosim, kde by som nasla kontakt na liecitela zo Senca?
Dakujem vopred za info.
Katarina

Dobrý deň,manželka bola operovaná v polovici januára na L5/S1.Chcem sa Vás spýtať akú rehabilitáciu už v mieste bydliska Vám poskytli,nakolko jej bolo odporučené len cvičenie.Ďakujem.

Milá Katarína nech tento pán Tvojej mame pomôže tak ako mnohým ďalším a nech jej život bolesť chrbtice už nekomplikuje.Som rada ak Ti pomôžem s pozdravom Ľuba.tel.0907829319 alebo 0903837994

prosim ta ako dlho si mala problemy???ja uz skoro styri mesiace a je mi stale na odpadnutie a mam strpnute celu hlavu usta a hrudnik!!!nevies co by som si mohla kupit v lekarni uz som zufala!!dakujem

Ahoj.Operácia je určite posledné riešenie, neboj sa toho, mám podobné ťažkosti a som v štádiu vyšetrovania…kolaps, nerovnováha, pocit odpadnutia, užívam cavinton, Určite sa daj operovať, neboj sa zvládneš to v pohode…

prosim ta Lubka, mas nejaky kontakt na toho chiropraktika? Ja aj moja 17. rocna dcera mame problemy s krcnou chrbticou a hladame niekoho kto nam pomoze, prosim ta ak mozes ozvi sa mi. dakujem

Ja som bol za p. Jaroslav Cepel v Sv.Martine pri Senci, mal som cca 14 rokov silne bolesti v krížoch neskor aj v krčnej chrbtici, trpli mi prsty na rukách aj nohách, bolievalo ma ucho, usna lekarka nič nenašla, sem-tam som dostal krč do zadnej časti stehna, rano som vstaval, ako by som bol po nočnej. Spomenutý pan ma zlate ruky, hodinu sa so mnou trapil aj som si zakričal, ale zatal som zuby vydržal som, dnes som bol na terapii este raz, blokady este raz prešiel rukami a rozmasíroval a som ako znovunarodeny…cíti len bolestive body od tlaku ruk, ktore po par dnoch zmiznu. Zelam tomuto panovi vela zdravia, energie a nech pomoze este vela ludom s touto neznesitelnou, sužujucou bolestou…

Ahoj Katka nedá sa Ti ozvať lebo nie je zverejnený email a tie čísla nad Vaším príspevkom sú čísla na spomenutého terapeuta.Zostante s pozdravom Luba.

Ahojte…mna uz rok boli chrbtica medzi lopatkami a tlaci mi to do hlavy…mam to zo stresu,tuhne mi svalstvo…neviem co s tym .chodim obcas do posilovne spevnovat to svalstvo ale mam pocit ze velmi to nepomaha …neviem sa zrejme uz ani poriadne uvolnit…prosim poradte