Problemy s chrbticou

Stuhnuté svalstvo, podľa mňa, treba rozmasírovať alebo strečingom naťahovať. Až potom spevňovať. Skús to najprv na rehabilitácii (FRO).

Ahojte vsetci trpitelia, ked citm prispevky az mi je niekedy zle. Ja mam tiez poskodene platnicky L4-L5, L5-S1 lezim uz druhy tyzden v nemocnicia v pondelok maa caka prevoz do BA ruzinov na operaciu k mudr.Rehakovi,strach mam neskutocny ale po 2,5 roku boloesti to doslo az k tomu ze uz nemozem poriadne chodit a od bolesti uz nezaberaju ziadne lieky. Ked budem po urcite napisem ako som dopadla,drzte mi palce. Operaciu som mala ako posledne riesenie, skusala som ozon, napravanie, sukr.klinika v polsku, masaze a kadece a dopadla som takto. takze vsetkym vela zdravia

ahojte.moje problémy s chrbticou trvajú už 12rokov.Mám skoliózu,je to okolo 30stupnové vychýlenie.pár krát som bola na liečení,ale to bolo len na pár týždnov.Bolesti mám stále.žiadne lieky neberiem a na ortopédii ani neviem kedy som bola naposledy.Manžel ma stále nahovára na operáciu,ale ja sa bojím.Mám dve malé deti 3ročné dievčatko a 1ročného chlapčeka.Som neustále v pohybe a niekedy mám pocit že od bolesti asi zomriem.Neviem ako po materskej pôjdem do práce ked nemôžem chrbticu zaťažovať.Kvôli tomu som rodila cisárskym.

zastav sa u mňa tu máš kontakt.0910997699

Asi 5 rokov my trnu obidve ruky oblasti prstov,asi pol roka ma stale v kuse boli hlava v zatylku chvilamy sa my toci hlava a mavam zhorsene videnie,na MR my ukazala diagnozu STENOZA CK PRECHODU,MULTIETAZOVE SPONDYLODISKERNE PROTRUZIE A EXtRUZIE C4/5,c5/6,c6/7 v kontakte s miechov velmi sa bojim operacie,absolvoval us niekto tuto operaciu? prosim reagujte na moj prispevok

Dobry den,mam podobny problem ktory ma trapi 7 rokov,Ruky mi netrpnu,mam velke bolesti krcnej chrbtice pri sede a casto sa mi toci hlava.Na MR mam tiez pozitivny nalez,ale operovat ma est nechcu.Mam 32 rokov a neviem ako dalej,cvicim.Bola som na lieceni,akupunktura,infuzie.Chcem sa Vas spytat,ze kde Vas maju operovat?som vdacna za kazdu radu.

a može operácia pomocť keby sa operuje aby stavce netlačili do miechy može tovpomocť človeku ktorí pomaličky zabúda ,zle spáva može mu to pomocť…aby si začal spomínať?..prosím pomoťe velmii prosím!!

Ahojte ,

mam vyse roka problem s paltnickou L5/S1 vysunutie o 9mm , bolest vyraza do pravej nohy. Viete mi prosim niekto poradit ci sa nikede v Bratislave robi ozonova terapia platniciek ? Ja som nasla len Dunajsku Stredu a Spisku nov. Ves.
Dakujem

JA MAM 21 rokov a som po 2operaciach chrbtice. nie ozonoterapia sa nerobi v Blave. na to mozes ist len pokial nemas moc vazny stav.su 4priznaky pri ktorych by si mala ist co najskor na operaciu:problem s mocenim, trpnutie koncatin,problem so stolicou a necitlivost.ked si to nedas co najskor,budes mat dozivotne nasledky.viem o com hovorim ver mi!!!
ja som dodnes na silnych liekoch od bolesti,ked ma to chyti.mam problemy s mocenim,stolicou. a to som prvu operaiu mala pred3rokmi a druhu pred2rokmi

bol so mnou v nemonici pan ktoremu to robili. ja som sama po 2operaciach chrbtice a to mam 21 rokov. ale mne operovali bedrovu. to mas vsetko z krcnej chrbtice, to som si ista. v BB su super odbornici na to, Roosveltova klinika,tam som bola aj ja 2x operovana a super ludia,doktori,mili personal

Dobry den,
prosim Vas mohli by ste mi poslat na p. Jaroslava Martiba zosv. Martin tel. alebo email kontakt?
chcela by som sa k nemu objednat

Za ochotu vopred Dakujem
Dominika

Zdravim všetkych čo maju problém s chrbticou,prosim vas o kontakt na pana Jaroslava Cepela sv.Martina.Pekne dakujem.

Dobrý deň,
prosim Vas mohli by ste mi poslat na p. Jaroslava Cepela zo Sv. Martin tel. alebo email kontakt?
chcela by som sa k nemu objednat

Za ochotu vopred Dakujem
Lívia

Tiež som mal obrovské poroblémy.a bolesti chrbta(miernu skoliózu)určite by som operáciu bral len už ako to najkrajnejšie riešenie.Trpnutie končatín a pod…,Mne pomohlo že som sa vložil do rúk jednej osobnej fitness trenérky,ktorá ma ozaj prekvapila svojím zotpovedným prístupom.Cvičenia spolu s ňou a pod jej osobným dohľadom na fitloprách atď.mi dosť pomohli…dnes chodím do tohto fitka asi 3-krát v týždni ,cvičím sám a cítim sa ozaj fajn…Je pravda že dnes všetko niečo stojí ,a tá mladá pani sa Týmto živí,ale stálo to zato…skús mrknúť…

WWW.monikakorbova.sk

ahoj evi,rada by som sa spytala,nieco ohladne operacie,prosim napis mi Tvoju adresu mailovu.Moj mail:andorka@pobox.sk

Dobry den, mam problemy s chrbticou a chronicke bolesti. Neurolog pozrel len jednu čast chbtice a ked zistila ze mam maly nador v hlave, za vstkym bol ten maly votrelec.Teraz som pol roka po operacii hlavy a k mojim bolestiam sa pridali dalsie, vraj z jaziev. Chcela by som od Vas kontakt na dobreho neurologa. Mozete mi povedat ku ktoremu chodite a kam? S Vasim nalezom by som isla do ambulanice bolesti hlavy, resp. verebrogennej sa este poradit a dat si vysvetlit vetky rizika. K chiropraktikovi by som s Vasim nalezom nesla. Zdavim a drzim palce.

určite treba navštíviť aj fitness,nájisť dobrého trenéra a ponaťahovať správnym spôsobom svalstvo,www.monikakorbova.sk

Mam podobne, ak nie tie iste problemy, lordoza,kyfoza,uzly,stav po Schumerman bolesti ale v celom hrudniku s pocitom stiahnutia dajakej obruče striela mi to aj do ramien aj krížov a pritom som po operacii krčnej chrbtice c5-c6.Mam zablokovanu chrbtice od krku pod pravu lopatku a konči pri rebrovom obluku možno to je príčina neviem,je to velmi neprijemne bolest je každodenná.Idem ešte na magnet.rezonanciu TH-chrbtice uvidime či budeme mudrejši.Skušam cvičiT ale neviem či si viac neubližujem.

chodte do hornych oresian…tam je liecitelka ktora naprava chrbticu…nic ine nepomoze len avratenie stavcov do povodnej polohy…a ona to vie super!!!

cavte…pred 3 rokmi som zle skocil do vody a pichlo ma v chrbtici…ked som sa prehol tak ma v krizoch pichalo…moji kamosi si vypukavali chrbticu tak aj ja som to robil, ale tak akurat som si ju este viac znicil…min rok som siel do hornych oresian liecitelke kde mi napravila vyskocene stavce…pomohlo ale znova mi vyskocili… bojim sa ze ju nenavratne znicenu a to mam trz iba 19 rokov…co bych mal skusit este…chcem zit normalne!