Problémy so zápchou

Zeimi je pravda, ze to sme tu este asi nespominali, lebo najprv sme sa snazili vypatrat pricinu zapchy. No bolo to marne :frowning: Skusila som teda poradit Deniske prasok, ktory obsahuje siran horecnaty - horcik a to ten F.X.Passage SL. Ty mavas teda len akutne zapchy? Mohla by si si ho teda davat, mozu ho vsetci, no samozrejme pokial nie si tehotna alebo dojciaca, hm? Vtedy sa to neodporuca alebo iba po konzultacii s lekarom.
Deniska to vydrzis, uvidis. Nie je to nic strasne a uz si sa o tom presvedcila aj sama. Co hovoris po prvom raze?

Áno len akútne našťastie! Nie som tehotná ani dojčiaca, takže relatívne by som si ich aj mohla kúpiť, že áno? Treba užívanie konzultovať aj v takomto prípade s lekárom?

Zeimi v takomto pripade ani nemusis. A si uplne zdrava, nemas nejake problemy s crevami a podobne? Ak ani to nie, tak uplne v klude si kup ten prasok a zacni ho pit. Nemal by ti uskodit!

Nie nemám. Spočiatku som si myslela, že budem mať niečo buď so žalúdkom alebo s črevami, no výsledky mi vyšli dobré. Idem si ho teda objednať z tej e-lekárne. Veď keby mi nesedeli, tak ma začne si myslím že znovu bolieť brucho alebo nejaké príznaky by telo vyvolalo, že to nie je dobrý produkt. No pevne verím, že to bude fajn a že sa mi polepší :slight_smile:

Marynka uz teraz viem, ze to vydrzim. Necakala som, ze to bude taka prijemna pomarancova chut. Fakt dobre chuti ten prasok. Myslela som si, ze to bude horsie. No je to super! :slight_smile:

Zeimi ano, telo ma taky obranny system, ze vyvola nejaky signal, ked nieco nie je v poriadku! A z kade si si ich objednala? Alebo si ho bola kupit priamo v lekarni?
Deniska je super, ze ti to chuti! Potesila si ma!

Marynka to som rada! :slight_smile: :wink: A uz konecne chodim aj pravidelne na velku stolicu, snad to tak aj zostane! Aach ani neviem ako sa ti odvdacit, hm?

Deniska nijako, nevymyslaj! Som rada, ze som ti dobre poradila a ze sa uz citis lepsie. Som stastna z toho a nepotrebujem nic od teba za vdaku! Fakt si nerob starosti!!

Presne to si hovorím i ja! Objednala som si ho z internetovej lekárne pilulka, nechcelo sa mi behať do lekárni a ani neviem, či by to tam mali. Takto to bolo istejšie a aj rýchlejšie!

Marynka dobre teda, posluchnem ta aj ked najradsej by som ti nieco poslala za odvdacenie sa ti!

chcela by som sa spytat tych, ktory maju problemy so zapchou, ci ste zmenili aj nejako stravu alebo nadalej stale jete vsetko mozne a len ste zacali pit tento prasok o ktorom si tu pisete? mavam problemy so stolicou, no doteraz som to neriesila ale cim dalej tym sa to viac zhorsuje :frowning:

Ako prvé som zmenila stravu, lebo som si myslela, že problém je v tom. Až neskôr som začala piť prášok f.x.passage sl, ktorý mi pomohol sa zbaviť úplne zápchy! Takže odporúčam ti aj jedno aj druhé, keď chceš mať úplný kľud :slight_smile:

a smiem Paulinka vediet, co v strave si zmenila? lebo ja mam pocit, ze jem zdravo a iba niekedy si dam nieco nezdrave ale to mi pride, ze nie je az taky velky hriech a problem :frowning: chcem mat klud, len tie prasky ako dlho treba uzivat?

Ale len nevymyslaj Marynka! Nikdy nikto mi nic nedal za podakovanie, takze si na tom nepotrpim ani od teba! Nezistne som ti chcela pomoct!

Viac som začala jesť zeleninu, keďže predtým som ju veľmi málo jedla a tak isto aj mliečne produkty ako jogurty, mlieko, syr. To som tiež nemala v obľube. No teraz keď si dám jogurt a večer vypijem prášok, tak mám istotu, že na druhý deň na veľkú stolicu určite pôjdem. Mal by sa užívať 4-6 týždňov a potom si dať takú 3 týždňovú pauzu a v prípade, že ešte nezaberie tak znovu začať užívať

super, co sa tyka mna, tak zeleniny jem velmi vela a aj tak mam problemy ist na velku :frowning: :frowning: a jogurty tie tiez vobec, ze by to bolo v tom, ze mame malo bielkovin? to by som ani nepovedala. a kedy rano sa pije alebo na obed? kedy je to najlepsie?

Kľudne to môže byť kvôli tomu. Hovorím ti, že ani ja som ich vôbec nejedla a mala som veľké problémy. Potom som začala a hneď je to lepšie. Užíva sa buď ráno nalačno alebo večer pred spaním. To už je na tebe, kedy budeš prášok piť. Čo sa týka mňa, tak ho pijem ráno, lebo večer by som určite zabúdala

asi by som to spravila tak ako aj ty, ze by som ho pila rano, lebo vecer uz na vsetko zabudam :frowning: :frowning: ty si mi spominala, ze tie prasky f.x.passage sl objednas z pilulky, ze? idem si ich aj ja objednat. chcem ich vyskusat a budem dufat v to, ze mi aj pomozu!

Áno everinka, z tade si ich objednávam najčastejšie. No raz som si ich kupovala aj v lekárni, keďže som išla okolo a vedela som, že som ich už využívala. Snáď áno! Daj potom vedieť!

boooze baby je mi aj trapne sem pisat, no v poslednej dobe prezivam nocnu moru, ked idem na velku potrebu :frowning: :frowning: a to je fakt, ze chodim tak dva krat do tyzdna na velku stolicu a aj to velmi trpim, kedze ma boli brucho a je to pomaly horsie ako porod :frowning: poradte mi prosim nieco ucinne!!!