Roboticky vysavac

Ano aj ten je fajn, nehovorim, ze nie. Na tom sa mi napriklad paci, ze si tam mala prave aj tie nahradne casti, ze to nemusis potom nikde zhanat keby nieco. Len neviem musime to este prebrat a mozno zistit, ci nahodou nie je aj nejaka lacnejsia varianta a mozno v ronakej kvalite vysavac

ved za to sa pytam aj vlastne aby sme vedeli ako je to idealne spravit, lebo sme nevedeli ako to maju ostatni co maju tieto vysavace vyriesili. ale uz by som chcela aby to bolo vsetko pekne spravene a uz mohol vysavat :smiley:

aha to chapem teda ale chcela by som ti povedat, ze peniazky fakt nie su vsetko. ten vysavac ti ma dlho sluzit a hlavne by ti mal ulahcit robotu a preto by mal byt kvalitnejsi trosku a spolahlivy vlastne

mam ho, tiež som si ho kupila, bol sice drahši, ale aj tak som nakupila v akcii,lebo sompoužila zľavovy kupon bonipo https://bonipo.sk/obchody/elektronika takže som ho mala ešte za lepšiu cenu ako v bežnom obchode

Ahojte potrebujem vybrať robotický vysávač pre seba do kancelárie, nemám čas po konci práce este behať s vysávačom,chcem niečo lacnejšie čo mi po práci povysáva ten prach a bordel z topánok, nič viac od neho nečakám ešte aby sa sám šiel nabiť keď sa vybije.

co je to lacne? nie vzdy co je lacne je aj kvalitne na to nezabudaj. Ak chces aby bydrzal co najdlhsie vyberaj podla recenzii na dany robot co sa tyka ze sa sam nabije to su uz asi vsetky natolko inteligentne ze sa vratia na tu nabijaciu stanicu

Presne tak, ak sa už človek rozhodne pre robotický vysávač, tak určite netreba na ňom šetriť. Samozrejme nevyberať hneď to najdrahšie…ale stanoviť si reálne veci, čo od neho očakávam a čo potrebujem. Ak čo možno najlepšie a kvalitne vysávať a mám tvrdé podlahy a nie kobere, s top vylepšeniami, prepojením na appku, vybral by som https://etipy.sk/odborna-recenzia-na-xiaomi-roborock-s6-maxv-test-vyhody-a-nevyhody-vynikajuci-vysavac-na-podlahy-z-tvrdeho-dreva/. Ak mám rád po povysávaní aj automaticky poumývané tak najlepší pomer cena/kvalita je https://etipy.sk/odborna-recenzia-na-roboticky-vysavac-xiaomi-roborock-s5-max/. Ja mám S5 Max a som na 95% spokojná s vysávaním a asi najviac možne s umývaním…a mám po starosti :slight_smile:

No ak je ten xaomi takej kvality ako ich telefóny tak rozhodne nie ďakujem, chcem niečo iné nie hento.
Pozerala som nejaké ale všetky čo som našla sú vysoko nad moju ochotu dať za to peniaze.

slus teda napisat koľko chceš aby stál, ja som teraz niekde v letaku videla nejaký, kuknem to ci to este najdem a nebol drahy ale nebol znackovy, nejaka cina asi len

ja mam robota za ani nie100e a je super na to co potrebujem povysavat ked nie sme doma to spravi fakt super, nas pes ho soce nema rad ale zatial zije aj pes aj vysavac

To mi zase príde až moc lacné, tak do tých 200€ keď sa zmestím tak to bude super, zase nechcem úplne lacný takú strednú cestu hľadám, bude sa používať každý deň, nie je to veľká miestnosť ale treba aby tam bol poriadok

pripojim sa ked ze teraz je vsetko pozatvarane a ja si mam vybrat vysavac a neviem aky, najprv som chcela klasicky no zacinam byt naklonena tomu robotickemu, viete mi poradit nejake negativne vlastnosti toho ? nevysaje to aj to co nema a vadia tomu trebars kable ?

ja mam aj robota aj klasicky podlahovy vysavac, robot je super hlavne ked cez tyzden nemam cas vysavat a chcem mat cisto tak on povysava kym sme prec z domu a cez vikend vezmem zase ten velky a povysavam ja, ci mu vadia kable no neviem niektrym ano niektorym nie, zalezi na kvalite, viem ze tie prve modely s tym mali problem, ale ja by som ho nemenila za nic. Pokial mas podlahovy vysavac tak odporucam kupit roboticky, je to super vec a uz su aj take co aj umyju podlahu

Môžem sa opýtať akú značku toho vysávača máš? ja som už niečo našla čo by mi vyhovovalo aj cenovo aj parametrami len ešte hľadám nejaké renenzie na značku a typ :slight_smile:

umyjú podlahu? to naozaj? to by mi veru velmi pomohlo, ako dlho mu to trva kym taky robot povysava a poumyva ? a nie je to velmi hlucne?

ano aj umyju, nie je to hlucne a ja to pustam vzdy ked idem do prace, tento moj sa da ovladat ovladacom alebo aj cez wifi cez apku a pre mna to boli najlepsie investovane peniaze do spotrebica

To by sa aj mne páčilo keby to umyje, vieš mi poslať ten čo máš ty? Pozriem aké má parametre :slight_smile:

ale to bude asi dosť drahá záležitosť, to sa asi do peňazí čo som dostala nezmestím, škoda :confused:

obrazok_2021-02-19_111628
nebol drahy stal ma 219€ a musim povedat ze je super, inu fotku nemam len tuto ale je to tento typ SENCOR SRV 4250SL Robotický vysávač 2v1 GYRO WiFi

Vyzerá dobre aj cena mi vyhovuje, idem si pozrieť aké má parametre hlavne výdrž baterky tá je pre mňa veľmi dôležitá, možno si ho kúpim aj domov :slight_smile: ďakujem za tip :wink: