Roboticky vysavac

ja som čakala oveľa vyššiu cenu, toto ma veru milo prekvapilo že by som sa zmestila do ceny :slight_smile: Ako to treba udržiavať? Lebo asi sa to nevyčistí samé že?

Idem sa pochváliť, včera som ho objednala z mallu :slight_smile: Dúfam že bude dobrý, lebo ak nie tak ma naozaj porazí :slight_smile: A chcem poďakovať za pomoc pri výbere :slight_smile:

uz ho mas? som rada ze som mohla pomoct. Nechti sluzi a nech si s nim spokojna ako ja :slight_smile:

Áno je neskutočný, nie je ani taký hličný ako som čakala, ale púšťam ho až keď odchádzam z kancelárie, aby ma to nevyrušovalo :slight_smile: Ďakujem pri výbere, fakt mi to veľmi pomohlo, inak by som sa k nemu nedopátrala :slight_smile:

Prosím ťa, ako dlho vydrží baterka? Máme veľký dom a už sme mali taký vysávač, ale nevydražal na jedno nabitie povysávať celú plochu :confused:

Tak to ti neviem povedať, ja ho púšťam keď odchádzam z kancelárie a keď ráno prídem je na základni :confused: Aký veľký dom máte, alebo akú plochu má povysávať ?

ja ho nesledujem ako dlho vydrzi, ale do vybitia, by to malo byt 2 hodiny vysavanie, podla papierov co boli k nemu

A skustočne tak vydrží? Lebo my sme mali robota pred rokmi, bolo písané, že vydrží hodinu a pol. Nakoniec to bolo tak hodinu a vyplo ho, musela som ho dať na nabíjačku :confused: Veľakrát som sa vrátila domov a polovica nepovysávaná

Ja si myslím,že áno. Ja som si síce nedala apku do mobilu skrz ten vysávač, ale môžem to vyskúšať a potom ti napíšem, len neviem či ti to pomôže. Ja ho mám v malej miestnosti

sledovat to cez tu appku ma nenapadlo, no ja ju tiez nemam v telefone, neprislo mi to potrebne, vyskusam aj ja a potom napisem :slight_smile:

Ak by ste to pre mňa urobili, bola by som naozaj rada :slight_smile: Chcem roboty a veľmi, no chcem takého čo všetko povysáva, nie len časť. Som pracovne vyťažená a potrebujem pomocníka pri tých mojich bordelároch :slight_smile:

Ahoj, no ja som to teda vyskúšala :slight_smile: A vydržal presne 2 hodiny, možmo aj preto , že je nový, neviem isto, ale u mňa vysáva dosť malý priestor :slight_smile: Možno sa pridá aj niekto iný :slight_smile:

Myslím, že ani nebude treba, ten by to mohol zvláznuť celé povysávať, oproti tomu, čo sme mali vydrží ,oveľa, oveľa dlhšie. Muž mi už dal aj na neho peniaze, tak sa chystám ho objednať :slight_smile: Inak tú aplikáciu musím mať v mobile? Lebo ja moc takéto veci nemusím, mám telefón ,len na telefonovanie :slight_smile:

moj je pouzivany denno denne, uz rok a pol cca. doba pouzivania sa zatial nezmenila podla toho co som sledovala v apke, tak ze myslim, ze budes spokojna :slight_smile:

Ďakujem :slight_smile: už som ho včera objednala, zhodli sme sa aj s mužom, že to bude dobrý pomocník a deti mu už aj meno vymysleli :joy: :joy: :joy: :joy: budú to mať miesto psa vraj :woman_facepalming:t2:

Ahojte potrebujem poradit. Chcem kuput rodicom roboticky vysavac, chcem nieco kvalitnejsie. No bojim sa, ze ho nebudu vediet obsluhovat. Nejde len o zapnutie a planovanie, to by som im nastavila, no ide o cistenie. Co myslite zvladnu to?

To je tazko povedat, ty si musi poznat rodicov ci by si s tym vedeli dat rady. Nie vsetci starsi ludia sa kamaratia s takymito modernymi technologiami.

No oni obsluhuju ako co. Pc vedia obsluhovat no trebars smart telefon nie :confused: preto neviem ci im ho kupit, urcite by im pomohol. Maju psa ktory plzne a mamina kazdy jeden den zameta aj 2-3x takto by pustila robota a mala by pokoj.

Zalezi aky im kupis, ten moj sa lahko cisty a zvlada to aj dieta, tak si myslim, ze by to mohli zvladnut aj oni. Treba na to prihliadat pri vybere robota :slight_smile:

A aky mas? Lebo my mame taky z tych drahsich a cisti ho manzel, lebo ja si vzdy na tom vylamem nechty :confused: Tazko sa to otvara a aj cisti, tak ten by som im nechcela kupit