Roboticky vysavac

vlasy sa niekedy zachytavaju na kefku,to sa ti stane bezne pri kazdom vysavaci takze si myslim, ze na to proste treba davat pozor sa ti ta kefka kvoli tomu nezasekla ale kamoska co a ma tiez takyto vysavac hovorila, ze to raz za cas ocisti a uplne to staci

Jaj tak to neviem, niekomu možno stačí ale napríklad mala ho sestra mojej starej mamy, im to už stačí také jednoduché veci a minule akurát posielala babke video ako to vysáva a úplne také strašne zmätené mi to prišlo, ani neviem či jej to takto povysáva všetko

Jej super ďakujem za tip. Ten vyzerá super a nad tým som ani nepremýšľala, že by mi aj umyl podlahu, to je super. A cena prosím ťa bola aká?

Existuje nejaky lacnejsi roboticky vysavac ktory nebude stat skoro celu moju vyplatu?

a v akej cene myslis? a co od neho ocakavas?

treba skusit vygooglit na nete najdes rozne ceny a niektorí aj predavaju na bazare pomerne nove a za dobre ceny

Ocakavam asi to, ze mi povysava tam kde ma, ze nebudem musiet stale za nim behat a kontrolovat ho, pripadne, ze sa bude dat aj nastavit, v ktorej miestnosti ma povysavat, a ktoru ma vynechat. Ved googlila som lenze idem taky kupit prvy krat takze nemam ziadne skusenosti

ten co som ja sem dala fotku sa ti nepaci? lebo ten by splnal vsetko co si napisala akurat neviem teda, ze aku mas presne predstavu o tej cene, ci ten by ti bol este v pohode alebo nie

a cenovo by teda konkretne mal byt asi ako?

Ten vyzera celkom dobre, akoze to vsetko co je tam na fotke tie nahradne diely alebo ako by som to nazvala tak to bolo k tomu? A kolko stal presne?
@marcelittka33 Ach no neviem, akoze cim menej to bude tym lepsie ale zase chcem aby aj poriadne povysaval tak ako ma. Neviem v akej cenovej kategorii su take lepsie tie vysavace, co si mam vlastne predstavit

vies co tento moj sa pohybuje tak okolo 500 eur ale mozno ho vychytas niekde v nejakej zlave este :slight_smile: treba len striehnut, isto si porovnat ceny na roznych predajniach alebo aj e-shopoch teraz. ano vsetko co tam je na obrazku bolo s nim v baleni

jaj no tak to je tazko. ved kupis si aj za 100 eur mozno niekde v nejakom hypermarkete ked maju akciu ale to podla mna nie je vhodne ked fakt potrebujes poriadne povysavat, mavaju velke problemy s vlasmi a podobne. jednoducho podla ceny vyzera potom aj to vysavanie

baby prosim vas ake mate doma prahy? ci ziadne? vie vam cez to v pohode prejst ten vysavac? ja sa bojim, ze by som ho musela zakazdym prekladat ja a potom by to pre mna stracalo zmysel

my mame, teda ale iba take ako zasunute listy, ze vobec nie su nejake vysoke. cez tie v pohode ten nas prejde. najlepsie ale je ked nemas ziadne alebo len taketo nejake vies. lebo cez normalny ti neprejde

my nemame ziadne. tak to mame spravene, ze nam podlaha pekne navazuje takze to je asi taky idealny pripad. len si treba davat pozor ak by ste aj odstranovali potom nejaky prah aby tam nezostala moc vela diera aby sa tam kolieska nezasekli

To mi je jasne, ved tak je to asi so vsetkym. A aka cena je podla teba taka v pohode este, ze za to by som mohla mat dobry vysavac?

my praveze teraz prerabame podlahy, menime dvere aj zarubne a mame v plane potom kupit takyto vysavac tak som sa chcela poradit, ze ako to mate vy co mate tie vysavace uz doma, co sa vam osvedcilo. tak asi tiez len take prechody nizke spravime

joj tak to mate asi najlepsiu situaciu, ze dopredu mozete na to mysliet a podla toho si to aj prisposobit aj my sme to tak mali. ale suseda oproti ta tiez strasne chcela tak museli prahy davat prec uplne a potom riesit vyplananie tych dier a to robota navyse vies ako a ani to moc pekne nevyzera

Na mna si prosim ta nezbudla? Aka cena je prosim ta podla teba taka hranicna, ze tento este bude dobry a tento lacnejsi uz bude horsi?

a tento moj sa ti teda nepozdava? za tu cenu?