Roboticky vysavac

Tie lacnejsie maju vacsinou lahsie cistenie aj ovladanie. Skus zvolit to

No len bacha aby si nekupila nejaky smejd, urcite by som dala na znamejsie znacky

A ktore znacky mas teda na mysli? Lebo ja som nasla asi 2 co jeden je fakt, ze fest drahy, no vyzera ,ze ma lahke cistenie a druhy je nizsej sumy a dost no to cistenie podla youtubu.Je o nieco tazsie. tak som zavrhla oba a hladam dalej. Myslite, ze ked pridem do obchodu, ukaze mi predavac ako sa cisti? Ci nie? ja objednavam 99% veci z netu, no teraz je to ine

Treba ist do elektra, urcite ti tam ukazu aj ako sa cisti, je to aj v ich zaujme aby si u nich nakupila no nie :slight_smile:

Pre teba je asi najlepsie ist naozaj do elektra a poradot sa , ked ti ide o take veci ako cistenie a udrzba robota, mne to bolo jedno. Mne slo zase o vydrz baterie a ovladanie na dialku

Posluchla som vas a isla do elektra :slight_smile: Bol to dobry napad, vybrala som robota pre nasich :slight_smile: Chcela som im ho dat vcera no nevyslo, tak hadam zajtra :slight_smile: Chlan v elektre bol velmi ustretovy, vysvetli aj ho rozbral predo mnou a vybrali sme taky aby to bolo naozaj jednoduche cistenie. Dufam ze bude mat u nasich uspech :slight_smile:

A aky si vybrala a kolko stal? Aj si pozerala na vykon a vydrz baterie? Neviem ci ho budu pouzivat na cely byt alebo len na cast, no treba pozerat aj na tento parameter :slight_smile:

Neviem ako ho budu pouzivat, no mamina ho chcela hlavne na kuchynu a chodbu, ze tam sa najviac bordelu nanosi :slight_smile: Pozerala som aj na vydrz baterie samozrejme aj trochu na hlucnost, no tam velmi velky rozdiel nebol. Tento stal v elektre 129€ a je to sencor, chcela som iny, no tento ma uplne lahke ovladanie, ten drahsi bol uz trosku viac komplikovanejsi.

Ta cena je naozaj dobra, a uz si im ho aj dala? Alebo si ho vyskusala ako ide a ci velmi huci?

Cena je az moc lakava, oproti inym znackam :astonished: nejake ine parametra mas k dispozicii? Lebo ten co mam ja stal cez 400€ a nie som s nim uplne tak spokojna

Hucat huci ako aj ine mam pocit, nic strasne to nie je :slight_smile: Ano uz som im ho dala, pes skoro dopstal infarkt, ale rozdychal to :smiley: Ine parametre veru nemam, skus len pohladat na nete a porovnat :slight_smile: A preco s tym tvojim nie si ok?

Som si pozerala tu znacku a maju celkom privetive ceny od 100€ az do neviem kolko, musim si podrobnejsie popozerat a dufam vyberiem nieco. Ja som tento moj dala muzovi do prace a do bytu kupim novy. Chcela by som uz aj s mopom

ako funguju tie mopy? tam sa dava aj nejaky cistiaci prostriedok alebo len cista voda? nedrzi sa tam potom vodny kamen?

Co viem ide tam len cista voda, tak ze mopu sa tak ci tak clovek nevyhne :slight_smile:

to by mi nevadilo, len urcite je to lepsie ako kazdy den pouziavt mop a umyvat podlahu, preto si chcem kupittakehoto pomocnika :slight_smile:

ja mam uz nejaku chvilku robota a neviem si bez neho predstavit fungovanie :slight_smile: ulahci to cloveku zivot, ze pride domov a ma cisto, ziadne zametanie kazdy den :slight_smile: da sa najst aj taky nie velmi drahy, ja mam taku strednu kategoriu a uplne to staci, dokonca aj umyje podlahu

a vedeli by ste mi napisat konkretne znacky? cenovo tak do tych 300e som ochotna dat, viac nie. rozpocet bohuzial nepusti

neviem ako ostatne, no my mame sencor. zatial som s nim za dobre, povysava aj umyje a ja ho za odmenu dam nabit ked treba :slight_smile:

Ja som nedavno taky kupovala nasim, ale ty mas asi lepsi ako ten co som kupovala ja :slight_smile: Oni nechceli nic zlozite :slight_smile:

no neviem ci je lepsi alebo horsi, mne vyhovuje. je aj s mopom, tak ze podlahy su udrziavane