Roboticky vysavac

Tie lacnejsie maju vacsinou lahsie cistenie aj ovladanie. Skus zvolit to

No len bacha aby si nekupila nejaky smejd, urcite by som dala na znamejsie znacky

A ktore znacky mas teda na mysli? Lebo ja som nasla asi 2 co jeden je fakt, ze fest drahy, no vyzera ,ze ma lahke cistenie a druhy je nizsej sumy a dost no to cistenie podla youtubu.Je o nieco tazsie. tak som zavrhla oba a hladam dalej. Myslite, ze ked pridem do obchodu, ukaze mi predavac ako sa cisti? Ci nie? ja objednavam 99% veci z netu, no teraz je to ine

Treba ist do elektra, urcite ti tam ukazu aj ako sa cisti, je to aj v ich zaujme aby si u nich nakupila no nie :slight_smile:

Pre teba je asi najlepsie ist naozaj do elektra a poradot sa , ked ti ide o take veci ako cistenie a udrzba robota, mne to bolo jedno. Mne slo zase o vydrz baterie a ovladanie na dialku

Posluchla som vas a isla do elektra :slight_smile: Bol to dobry napad, vybrala som robota pre nasich :slight_smile: Chcela som im ho dat vcera no nevyslo, tak hadam zajtra :slight_smile: Chlan v elektre bol velmi ustretovy, vysvetli aj ho rozbral predo mnou a vybrali sme taky aby to bolo naozaj jednoduche cistenie. Dufam ze bude mat u nasich uspech :slight_smile: