Roboticky vysavac

ja som velmi spokojna s vysavačom

a ty mas akeho robota? ked ti vyhovuje? rada si necham poradit :slight_smile:

ano ja mam taky :slight_smile: som rada, ze nemusim riesit vzdy po praci zametanie a umyvanie podlahy :slight_smile:

presn o tom hovorim :slight_smile: dnes som bola v elektre :slight_smile: a konecne som sa s niekym poradila a aj vybrala :slight_smile:

Si sa radila s predavacom? A aky si si vybrala? Aj s mopom ci bez? A aka bola cena?

ano bol tam taky mlady chalan a dost dlho sa mi venoval a vysvetloval, povedala som mu vsetky moje poziadavky a on mi poradil sencor, je aj s mopom a bol za celkom fajn cenu :slight_smile:

  • ahoj lienerka55 -

aj by si mohla napisat aky typ? - tiez by som chcela uz konecne takyto vysavac lebo teda nebavi ma vysavat kazdu chvilu, kazdy druhy den musim a uz sa citim pomaly ako otrok :smiley: u nas mam pocit, ze davam len ja pozor aby omrvinky neboli vsade ale moj muz na to nejako kasle, takze toto by mi mohlo dost pomoct a ulahcit vsetko :slight_smile:

podobne aj ja by som uz chcela nieco vybrat, lebo teda vyberam uz niekolko mesiacov a ponuka je taka siroka, ze som uplne z toho mimo a neviem ani po akych znackach pozerat, co je dobra cena za roboticky vysavac, kolko by som mala do toho investovat a podobne :confused:

z domacich prac na mna pripadlo vysavanie, ked sme sa prestahovali do noveho bytu. a ja fajnovka som si to ulahcil samozrejme a kupil som roboticky vysavac. bomba vec. nemusim byt ani doma, aby som ho zapol. akurat na zaciatku sme ho museli niekolkokrat nechat, nech si poriadne zmapuje teren. casto sa niekde zasekol.

Ty si s takouto robotkou akoze bez problemov suhlasil? Ja a vysavanie to je pre mna problem od zaciatku, od puberty. Zakazdym ked som vedela, ze sa blizi sobota a budem musiet vysavat tak sa mi jezili vsetky chlpy. Preto som taka rada, ze proste dnes mame uz taketo moznosti, je to sto a jedno a este lepsie ked tento vysavac moze bez problemov vysavat aj ked nie sme doma :smiley: :smiley:

tento od Sencoru u nas teda napokon vyhral :slight_smile: a este som aj 30 eciek usetrila, kedze do 300 sme mali rozpocet, tak mam aspon na nove topanky :smiley: :smiley: ono mne to dalo ten vyber zabrat, ale nevies si predstavit aka som teraz natesena, ze nebudem musiet kazdu chvilu vysavat a chodit s mopom, lebo teda po pravde mna to ale ze uplne vycerpava, najma aj teraz, ked na boso chodime a to hned capky su na podlahe, takze tento pomocnik to aspon rychlo za mna vyriesi :stuck_out_tongue:
41012758-lim

lienerka55 Môžeš mi povedať, prečo si vybrala nakoniec tento? Že prečo to u teba vyhral? Mám totiž vyhliadnutý jeden od Sencoru, by som si to porovnala :slight_smile:

tak nemal som na vyber, manželka mi pridelila vysavanie, tak som len prijal tuto skutocnost. som si hovoril, ze som mohol aj horsie obist :smiley:

Pomoooooc. Ja som posadnuta upratovanim. Neexist aby bola niekde nejaká omrvinka alebo smietka. Videla som, ze tu riesite roboticke vysavace. Mozem sa opytat aj na ten, co je tu uz spomenuty? Da sa nejak ovladat cez aplikaciu? Ze mu poviem, kedy a kde ma ist povysavat? Uvadza sa niekde, ako dlho mu to bude trvat?

dobre je z mojho pohladu pozerat na to ako dlho vydrzi, jak sa nabija dlho, ako sa ovlada, ci sa da aj cez nejaku aplikaciu a vela ineho :slight_smile:
@jarlino toto je dobre mas podelene, dnes uz to vobec nie je tak, zeby boli zenske a muzske prace a to som osobne rada, predsa len vela z nas chodi normalne do prace tak nevidim dovod preco by sme sa nemali aj rovnakym dielom na domacnosti podielat :slight_smile:

tak ako hovoris. u nas toto nikdy neplatilo, delenie na muzske a zenske. domace prace sme si proste rozdelili, niektore dobrovolne niektore nasilu :smiley: ale nie, vsak predsa nie je nieco, co by som nemohol doma urobit. manzelka tiez pracuje, tak preco by doma malo byt vsetko len na nej.

Neviem ako je to s tymto, co pisala vyssie, ale co mam ja, ten mam rovnakej znacky, tak ten sa da normalne pekne nastavit, ze co chcem, viem si ho usmernit ak ho chcem napriklad len do kuchyne alebo niekam. Cize ovladanie vobec nie je komplikovane, toho sa obavat netreba :slight_smile:
@jarlino Ale takto by to podla mna aj malo byt, ved preco my by sme sa mali starat o vsetko, ze ano :slight_smile: Ved nie sme otroci :smiley:

@lienerka55 ako sa ti pozdáva ten mop? mne sestra vravela, ze jej ten mop neumýva bohvieako. má inú značku, ale tiež takto kombináciu vysávač - mop, mop zle zotiera, to čo si vypustí vodu, nezotiera to úplne. toto ma dosť odradilo, pretože som ho domov chcela tiež kúpiť. tak reku ako je to napríklad pri tom tvojom, či sa ti to tiež nestáva

Moji krstní rodičia to tak tiež majú podelené s vysávaním. Ale u nich to bolo dobrovoľné. To je proste vec, ktorú krstný nenechá robiť svoju manželku :smiley:

Mna by zaujimalo, ci do nadrzky s vodou pridavate aj nejaky cistic na podlahy este. Pocula som rozne nazory na to. Vela ludi mi povedalo, ze je to zbytocne a ini mi zase povedali, ze ved je blbost umyvat len cistou vodou. Tak ja sa neviem z toho vysomarit. Doteraz som davala len cistu vodu, bez pripravkov.