Roboticky vysavac

Necitala som celu diskusiu, ale pisala si niekde, ze co chces? Myslim do akej sumy? Lebo to je tiez taky faktor od ktoreho sa da odrazit, aj ked je fakt, ze to by nemala byt jedina vec, ktorou by si sa mala riadit :slight_smile:

Cena samozrejme zohráva svoju rolu pri výbere. Som ochotná aj priplatiť viacej, ale len ak budem vedieť, že sa to skutočne oplatí. Joj, a by som zabudla. Mám dosť nízky gauč v obývačke. Tak aby sa tam zmestil ten vysávač. Podľa obrázkov, čo som si zatiaľ pozerala mi pripadali dosť vysoké.

Zalezi aky nizky, my tiez mame nizsi, co som akoze myslela, ze nenajdeme taky, ktory by sa zmestil a bez problemov sme nasli. Ono to co nam sa zda nizke nemusi tak zakazdym aj byt :slight_smile: Toto je dobre potom vidiet osobne ten vysavac, ze jak je vysoky. A napriklad co sa tyka prahov, tak kamoska ma taky, co ma s prahmi velky problem, ale teraz su vysavace, ktore nemaju aj s 1,5cm prahom problem :slight_smile:

Mate skusenost aj s roboticky vysavacom, co je kombinovany s mopom? Ake tam su vyhody nevyhody? Pri kombinovanych spotrebicoch sa nejake najdu vacsinou.

Keď si tak všímam, tak každú chvíľu prídu výrobcovia s nejakými novinkami alebo vylepšeniami. Mi to napadlo s tým gaučom, lebo som si spomenula na to, že neviem ktorý výrobca mal aj reklamu na to, že majú zatiaľ najnižší vysávač na trhu.

  • stanchilia585 videla, inak by som sa na take nepytala. Mavaju tie vysavace kadejake tvary, nie su vsetky len okruhle. Mne sa presne take chumaciky prachu robia v kutoch na chodbe. Preto mi to napadlo, ze aby tam aj neostali po povysavani. To myslis take tie dlhsie stetinky, co presahuju cez vysavac?

to sa nemusis bat, zeby ich robot nezobral, to vezme, ked ide postupne rad radom tak sa k tomu dostane, aj ked je to v rohu, tie vysavace su tak navrhnute, ze nemaju stetinky len pod sebou ale presahuju aj dalej cize aj rohy povysava bez problemov ked sa k nim dostane :wink:

mne sa tento paci a tiez som pozerala, ze tiez aby proste sa dostal vsade, aby ani kuty neboli problem a kukni jak su tie stetinky na vysavanie prachu, takze neni s tym problem :slight_smile: a este aj ked zmyva to musi byt velka pomoc
41010142-8

*chrissy diky za objasnenie. Tohto som sa mierne obavala, ze ako by to bolo. Radsej som sa opytala dopredu, kym sa vrhnem rovno na nakupovanie. Som sa poucila pri inych veciach, ze lepsie je, ked si aj nieco pozistujem pred kupou. Neraz som uz lutovala, ze som sa unahlila.
*zapmurka ten vyzera super. Videla som aj len s jednou tou stetinkou, tento ma dve, tak by to mohol zvladnut o to lepsie. Prva mi padla do oka na handricka, s ktoru umyva. To sa bude dat dokupovat zrejme aj nova, ci? Nemyslim, ze by jedna vydrzala pocas celej zivotnosti vysavaca.

Dostal som sa nejak do tejto diskusie, keď som hľadal skúsenosti s robotickými vysávačmi, tak spolieham na vás, že mi poradíte. Priateľka bude mať každú chvíľu narodeniny a chcem kúpiť robotický vysávač. Nemyslite si, že nie som kreatívny, pri kupovaní darčekov. Ale ona uprednostňuje takéto praktické dary. Napíšete mi nejaké vaše postrehy, čo áno a čo nie? Alebo kľudne aj konkrétnu značku ak tak.

neviem taky som ja este nevidela, co som pozerala, tak vsetky boli takto riesene :slight_smile: vies si dokupit to je jasne, vies ju preprat co som zistovala takze pohodka uplna, len co si myslim, ze je velmi podstatne pravidelne cistenie vysavaca ak chces aby dobre sal :wink:
lacomatej tych znaciek je dnes uz kvantum, co som pridala fotku tak mne sa ten paci aj pozdava po kazdej strane, tak si ho skus kuk :wink:

Všimol som si ho, aj som si ho pozrel. Nie je to zlé. Ešte uvažujem nad jedným od xiaomi. Ten mi kamarát spomínal, že kupovali domov. Ale je pri ňom problém, že nevymetie kúty, že to musia potom pozametať metličkou. Spomínal mi, že mali najskôr nejaký lacný a ten sa nevedel v miestnosti zorientovať a od všetkého sa odrážal. Na tomto novom, že vie nastaviť nie len miestnosti, ktoré má povysávať, ale aj samotnú trasu mu vie cez appku nastaviť. Mám rád takéto vymoženosti. Takže nie je mi ľúto ani priplatiť v tomto prípade ak budem vedieť, že to stojí za to.

*zampurka cisti sa nejak specialne? Doteraz som nevenovala tomu nejaku pozornost. Nevsimla som si aspon takto na oko, ze by bolo treba nejak zvnutra vysavac cistit. Ci ako si to myslela?

nevymetie kuty? to sa mi moc verit nechce, pokial je kut prazdny, ze v nom nieco nie je nejaka lampa postavena alebo tak, tak s tym nie je absolutne ziadny problem, praveze ma tie metlicky kazdy ten vysavac podla mna vyriesene tak aby sa dostal vsade, zalezi ale aj od nabytku aky je :slight_smile:
ale tak jasne, ze kazdy mame uplne ine preferencie, ine veci nam sedia, takze to chapem :slight_smile: tiez zakazdym viacej znaciek pozeram a porovnavam aby som mala nejaku tu predstavu, ze co vlastne asi chcem

nie nie, sice zatial som ho cistila len raz, ale teda bezproblemov, ked dovysaval tak som vysypala do kosa, co vo vysavaci bolo a vybavene, neviem co viacej by si tam nejako chcela cistit, akurat este zalezi aky si zvolis, ze ako casto menit filtre, niektore su aj umyvatelne :slight_smile:

Keď to všetko záleží od kvality, niektoré sa ani k telefónu pripojiť nedajú, nevieš ich ani navigovať ani nič také, ale tak to sú také tie z tých začiatkov. Keď to všetko ešte len začalo, tak proste boli také, že len vysávali a nejako nemapovali celý byt napríklad a to dnes myslím že by už bolo problémom, lebo to je už základ. Nech sa vie zorientovať, urobiť si mapku, nakoniec prejde len obvody a tak :wink:

my ked sme vyberali tak sme rovno siahli po takom, co je aj s mopom, aby proste som mala aj cez tyzden poumyvane a aby som mala pokoj a to je taka parada, ked nie som doma, ze ho pustim nech porobi a ja pridem domov a uz citim akurat tak ten cistic na podlahy, to je jedna radost :smiley: :smiley:

Zampurka tak povedal, že kúty musia po ňom metličkou vymiesť. Nemyslím, že by si to vymýšľal. Prázdne kúty, nič v nich nestojí. Neviem, či má tie štetiny zametacie krátke, alebo v čom je problém. Preto som aj sem napísal, aby mi ľudia povedali, s čím sú spokojní, s čím nie. Nech viem, na čo sa mám pripraviť pri výbere.
Danielka no také niečo vôbec nechcem. Proste mám v hlave, že chcem robotický vysávač s tým, aby som ho mohol ovládať. To inak môžem zobrať do ruky aj normálny, keď mám mať okolo toho takéto patálie. Toto by mal podľa mňa robiť už každý takýto vysávač. Či myslíš, že predávajú ešte takéto predpotopné?

*zampurka tak som myslela, ze ci je potrebne aj umyvat tu nadrzbu? Vysypavanie je samozrejmost. Len reku ci aj nejaka dalsia udrzba sa s tym ma robit.

neviem, tak my nemame robota dlho, ale teda nemam pocit, zeby v kutoch nechaval bordel alebo tak, dokonca mame linku do U a tiez pekne aj tam v rohoch vezme, nechapem to preto, ze jak je toto mozne :slight_smile:
my sme od Sencoru kupili a je teda velmi fajn, dovolim si povedat, ze je to moj najlepsi kamos za posledne obdobie pretoze mi pomaha pri upratovani zakazdym ked sa do toho pustim :smiley: ale teda pozri si parametre, co by si chcel, co by vam vyhovovalo