Roboticky vysavac

jaj akoze mas na mysli nadrzku na vodu? tak jasne, ze nebudes nechavat tam vodu a ze by umyval takou ktora tam uz dlho stoji, takze to tiez je normalna vec nie? :slight_smile:

*zampurka tu na smetie mam na mysli. Pri klasickom vysavaci som to len vysypavala a nikdy neumyvala vodou. Tak jasne, tu na vodu, to treba umyt, nenechala by som tam stat vodu. Ked sme pri tom, tak tam sa dava normalne saponat, co sa pouziva na umyvanie dlazky aj pri normalnom umyvani, ano?

Akože pri klasickom vysávači bezvreckovom si to doposiaľ neumývala? To žartuješ? :smiley: Veď ja zakaždým som to aj umyla, veď jak by to vyzeralo. Ale teda jasné, každá si potrpíme na niečo iné :slight_smile:
Záleží čo tam chceš dať, už som počula aj že aviváž dávali, lebo že to potom sa nešmýka na podlahe a nerobia sa šmuhy, ale čo je na tom pravdy to vôbec netuším, s tým skúsenosť nemám, ja používam len to, čo je akože originál na podlahy.

  • ahoj zampurka -

tento vyzera dobre, co si davala ten obrazok, co som si vsimla - ako dlho vydrzi vysavat ked sa nabije? stihne vsetko povysavat a vratit sa na nabijacku?

Zampurka mne je to tiez divné, že by to nezvládal ten vysávač. Čo si pridávala ten obrázok, to je čo sa značku? Že by som si ho teda skočil pozrieť do elektra. Lebo čas sa mi kráti, by bolo načase niečo konečne vybrať.

*elissess ale baby, vy tu nerobte zo mna humusacku alebo co :smiley: Proste to nebolo treba umyvat, keby bolo, tak to umyjem. Len som vysypala a metlickou vymietla, ked tam ostal este prach, alebo nejake ine spinky. To zase nie, nie som takyto experimentator, by som pouzila normalne prostriedok na podlahy. Ale reku ci nie su aj nejake specialne prostriedky.

tak ono z casu na cas to dozaista treba pretoze bude od prachu a teda ja moc to nemam rada, ked je nieco take spinave, ako niekto to mozno nerobi, ale ja hej :slight_smile:
@dvorianka presne ti to povedat neviem, to by som musela pohladat v parametroch, ze jak je pisane, ale teda este sa nam nestalo, ze by nestihol vsetko povysavat, zatial, zakazdym vsetko pobehal a nevybil sa, takze toto uplne odsledovane nemam :slight_smile: ale zakazdym si to najdes v parametroch, ked budes vyberat :slight_smile:

to je Sencor, co som fotku posielala pre lepsiu predstavu ako od spodu vyzera :slight_smile: ono ked pojdes do elektra osobne kuk, tak budes aspon vidiet ake su rozdiely aj v cenach aj vo vzhlade, my sme ho v Planeu zohnali, tak skus pripadne tam kuk :wink:

Zampurka chystám sa tento týždeň pobehať obchody, lebo v nedeľu oslavujeme. Dovtedy potrebujem niečo kúpiť. Aspoň nejaké informácie sa mi tu podarilo zistiť, kým sa vyberiem do predajne. Presne o to mi išlo. Aby sa mi nesnažil predavač nanútiť niečo, čo ani nechcem. A cena toho tvojho bola aká? Lebo podľa toho, čo sa tu popísalo by to nebola zlá voľba.

tak moj nazor je, ze do 300 euro vies uz kupit kvalitny dobry vysavac :slight_smile:
a teda obdivujem to, ze si ozaj davas na cas, ja keby viem, ze je oslava tak ja uz asi mesiac dopredu by som mala kupene to co chcem darovat, lebo mam rada veci tak pod kontrolou alebo akoby som to mala povedat :smiley:

S cenou suhlasim, kukni SRV 6250BK-EUE3, ten je aj za dobru cenu aspon teda ked som ja vyberala tak bol a aj ovladanie jednoduche, dobry vykon, nie je hlucny akoze za mna dobra kupa.
Zaleti do akeho obchodu pojdes, ale teda my ked sme vyberali, tak som sa nestretla s tym aby nam nieco niekde nutili, skor mi povedali, co ma ake vyhody, nevyhody, ake su rozdiely medzi jednotlivymi vysavacmi a na zaklade toho som si ja uz urobila nazor.

Pozlata to je úplne normálne u mňa, že takto natesno riešim veci. By som povedal, že teraz som na tom ešte dobre časovo, že tam mám nejakú rezervu. Rátam s tým, že prídem zajtra do obchodu a odídem s vysávačom. Ozaj? Som rátal, že to bude drahšia záležitosť.
Nesssi to nie je niečo podobné ako bol aj ten vyššie uvedený. Už ho máš dlhšie? Nemám konkrétne elektro vybraté, kam pôjdem kúpiť. Začnem od toho, čo mám najbližšie, no nie?

len keby si to skôr tak si mohol aj cez net objednat vieš, akože ja nie som zástancom toho nakupovať takéto veci cez internet, ale teda niektorí ľudia to robia, tak reku či aj ty nie si skôr pre to :slight_smile:

Tiez by som to neobjednavala, nemam to rada, lebo neviem ci mi to pride v akom stave, sice velakrat som uz pocula, ze ved mozes si skontrolovat ked ti to kurier donesie, ze v akom je to stave a tak podobne ale teda viem si predstavit aky by bol kurier nervny, ze musi cakat a teda mne by sa uz aj hned rozbalovat nechcelo. Radsej mam ked mozem ist do predajne a kupit si.

v zivote som tak balicek neotvarala a ani mi to nenapadlo, nejake veci nemam problem kupovat cez internet, ze objednat a tak, ale su veci do ktorych sa nehrniem, spotrebice je lepsie vidiet nazivo to ti musim dat za pravdu :wink:
roboticky vysavac tiez mame a teda viacej som do neho dala penazi jak ste tu vy pisali, ale mam iny typ ale vam poviem, ze tie peniaze nelutujem :wink:

Ninaa tak začal som sa tým zaoberať dosť skoro by som povedal. Ja som nechcel ani cez internet objednávať. Radšej sa vyberiem do obchodu a tam si popozerám. To je lepšie podľa mňa, než si len pozerať obrázky.
Suzienka a aký máš, ak to nie je tajomstvo?
Zampurka bol som teraz doobeda akurát a inšpiroval som sa tým tvojím Sencorom a kúpil som od tej značky. Ale o kúsok iný od toho tvojho. Takéto má označenie SRV 9250BK.

preco by to bolo tajomstvo? vies co rozhodovala som sa medzi rowentou a sencorom, presne typy ti nenapisem, to si uz nespominam :smiley: ale proste vyhral to sencor, aj z pohladu ceny, aj parametrov, bol tichsi jak ten druhy, aj vacsia vydrz, takze to ma tak presvedcilo, ze to bude lepsie a teda dobre vysava, nevadi mi aj ked som doma, ze ho pustim, mozem si popri nom v pohodicke aj telku pozerat nie je to vobec rusive :slight_smile:

Prebehla som si niekolko prispevkov, ale ja vam neviem. Nejak nie som naklonena tymto vysavacom. Vela ludi si ich chvali, ale pocula som aj take pripady, ze ludia neboli s nimi spokojni a vratili sa spat ku klasickym vysavacom. Skusila som aj ten tycovy alebo ako sa to vola, ale to malo na moj vkus slaby tah. Neviem, ci som tak moc narocna, alebo co.

A preco si myslis, ze kde bol problem? Lebo teda ja som sa s niecim takym nestretla, praveze len dobre ohlasy som na taketo typy pocula.

Tak ja neviem, kde by mohol byt problem. Nemam taky vysavac doma. Ale co som pocula, tak ze nepovysava na 100 percent alebo sa odraza po celej miestnosti kadejako nezmyselne, rychlo sa vybije a takto. Neviem, ale co je na tom v skutocnosti pravdy. Preto som sa na to chcela aj tu popytat. Lepsie si utvorim svoj nazor, ked si vypocujem co najviac cudzich.