Roboticky vysavac

Suzienka ale tak nie doslova tajomstvo, to sa tak hovorí u nás :slight_smile: To ani nemusíš presné typy, nehovorilo by mi to niečo. Som rád, že som nejaký kúpil a už to mám zkrku. Aj keď teraz sa blížia Vianoce, možno aj tie vyriešim nejakým takýmto praktickým darčekom. My ho zatiaľ len skúšame nejak ponastavovať, nech si žije svoj život potom aj keď nebudeme doma.

Teraz sa blížia Vianoce? Veď ešte viac ako tri mesiace, tak kľud to ešte nenaháňaj, lebo mne až ťažko došlo, keď som si to prečítala :smiley: :smiley:

Sonyaaa no a nie? Keď som teraz behal po obchodoch kvôli tomu vysávaču, tak už mali niekde aj vianočné gule a baliace papiere. Takže zrejme sa už blížia :smiley:

Ako dlho tak vydrzia tie vysavace vysavat, kym sa musia znova ist nabit? Kolko hodin alebo aku plochu? Neviem na ktore z tych dvoch sa to pocita.

Ale tak na moj vkus je este skoro, ale niekto to ma vo zvyku, ze pozerat darceky vopred a kupovat, akoze chapem to, neni na skodu, ze proste ma to clovek vopred vyriesene, tym padom je to aj za lepsie ceny by som povedala a tiez je to bez stresu, no keby som aj ja tak vedela kupovat, ja si vacsinou vsetko nechavam na poslednu chvilu a cakam kedy na to doplatim, raz nezozeniem to co budem potrebovat, to uz vidim :smiley:

nie je to od plochy, skor je to od toho, ze kolko minut, niektore 200 minut, niektore menej, vsetko zalezi aj od znacky, od typu, to je dobre si kuk v parametroch, ked budes pozerat, ja som to tak robila, ze som si pozerala nech teda nam povysava vsetko, lebo pre mna by nemalo nejako zmysel mat proste vysavac ktory by nepovysaval vsetko na komplet a uz by bol vybity chapes nie?

Aj take co su lacnejsie tak nemaju problem trojizbovy byt povysavat, kamoska si kupovala taky nejaky lacnejsi a bez problemov to povysava vsetko, aj vratane kupelne, takze myslim, ze to je v pohode. Mozno dom teda by na dvakrat. Ale pozeraj v popise je vacsinou popisane to jak vydrzi aku ma tu bateriu.

Z akych znaciek sa oplati pozerat? Lebo teda je ich viacero na trhu a neviem si to nejako zmensit ten vyber, stracam sa v tom, ze co sa ako oplati, napriklad rowentu som mala zehlicku na vlasy, nic ine takze som si myslela, ze ta znacka sa sustreduje predovsetkym na taketo veci, no v ponuke na nete som nasla aj roboticke vysavace, tak som ostala zmatena, ze teda ktora znacka su taki akoby odbornici na robotov??

Terihulmi Emunaih tak to je celkom dost tych 200 minut, nie? Teda neviem, ako rychlo sa pohybuje, ale za ten cas by mohol zvladnut smelo povysavat byt a este by mu ostala nejaka stava. Nie je tam potom problem s bateriou, ze sa skorej bude vybijat v pripade, ze sa vysavac na stanicu zapne este ked nie je uplne vybity. Kedysi to tak bolo pri mobiloch, ze sa mali davat na nabijacku az ked mali neviem kolko malo percent baterie.

Jasne, to zvladne povysavat a este sa aj do stanice vratit, ak teda sa niekde nezamota, lebo nam sa stalo raz, ze sme ho pustili, ked sme isli prec a drahy zabudol ze nabijacku len tak nechal pri posteli zo stolika visiet no a jasne, ze vysavac ju vzal a tolko sa s nou motal az sa vybil :smiley:

my teda nemame nejaky drahy vysavac a vydrzi nam na jedno nabitie 120 minut, co nam uplne postacuje, ale tak ono je jasne, ze treba ten vyber aj prisposobit tomu, ze proste kolko ma vysavat aku plochu, my sme sa dnes akurat s muzom smiali, ze dva dni po sebe sme pustili vysavac bez toho aby sme ho medzi tym vysypali, nejako sme obaja na to zabudli a tolko prachu co v nom bolo to by ste neverili a to teda sa u nas vysava denne a tak sa prasi, ze to nechapem

nezda sa to, ze? my sme mali ved len klasicky a to som vysavala cez tyzden raz a potom v sobotu a teda v poohode sme vydrzali a teraz tiez denne u nas ide pretoze mam pocit, ze je to potrebne, ale neviem vobec cim to je, ze sa tak prasi, ved koberec mame len pri posteli taky maly aj z jednej aj z druhej strany a v kuchyni behun takze to pochybujem ze z toho :confused:

Nesssi to ste sa nebali, ze by nieco vyviedol?
Anet46 to inak aj u nas. Nechapem, kde sa tolko prachu berie. Niekedy normalne take chumaciky v kutoch. Preto uvazujem nad tym, ze by sme si zadovazili roboticky vysavac, nech sa o to on stara. Mna nebavi kazdu chvilu vytahovat vysavac. Alebo behat s metlou, to len rozvirim prach.

Ejvinta nenavidim po pravde zametanie a nechapem ako niekto moze len tak upratovat, ved to sa neda dobre vziat vsetok prach a bordel, co sa nanosi, co je po zemi.
Ja by som chcela nejaky tiez, ale ako som pisala uz minule je vela znaciek a neviem ktora je taka, ze maju tie vysavace prepracovane.

ani nehovor, kazdy den ho pustam, ked pridem z prace a ked ho idem vysypat nestiham sa cudovat, teraz som aj mamine na narodeniny kupila, posielam obrazok aky, aj by som vam ho odfotila, ale je zabaleny uz v krabici, lebo to bude pre nu velke prekvapenie, kedze uz dlhsie o takom sniva a teda sme si povedali, ze teraz je ten spravny cas :slight_smile: mne sa na nom lubi to ocko :smiley:

vys

To je tam nejaka kamera? Ako to funguje?

Emkiria akoze tiez by som prijala doma takeho pomocnika. Len to zase kym sa ja rozhybem a vyberiem nieco, to potrva. Neviem proste prist do obchodu a rovno aj nakupit. To ocko je co prosim ta? Nejaka kamera, ci naco to ma?
Danuskaa235 to moja babina je taka, ta len s metlou. Uz bolo tolko pokusov, aby sme ju donutili pouzivat vysavac, ale marne. Povie, ze ona nema koberce, tak ho nepotrebuje, ze podlahu aj pozameta a ma to rychlejsie, nez keby sa mala vlacit s vysavacom.

Máte pravdu baby, je to kamera. To má na mapovanie priestoru a teraz sú aj nejaké novinky ohľadom vysávačov, že to tú kameru aj nejak v reálnom čase využívajú tuším.

anitka je tam kamera, je to kamerovy system pre video, ono to nie je na skodu, najma ak ho chces na dialku ovladat :wink:
ejvinta ja uz teraz som sa vedela ako tak orientovat, kedze som vyberala uz aj sebe a teda teraz uz aj mamine, uz to bolo o inom, uz je ponuka zase o nieco sirsia, ale teda Sencor ako znacka sa mi osvedcil uz pri inych veciach, cize to bola jasna volba :stuck_out_tongue:

Emkiria tak ty si zbehla potom teda, to sa ti uz machruje, ked vies ako to chodi a na co sa sustredit pri vybere. Vravis, ze Sencor je v tomto dobra znacka? Neviem preco, ale som ju brala ako nejaku druhotriednu. Je pravda, ze sa mohlo uz co to za tie roky zmenit. Vyskusam si teda nieco pozriet aj od nich. Vsak za to nedam nic, no nie?