Roboticky vysavac

Tak vidis video z jeho pohladu?

Myslim, ze to neni o machrovani, ze proste je to skor o tom, ze fakt, ked si uz clovek tym prejde, tak uz je to lahsie aj do buducna potom vyberat. Uz vies na co sa zamerat, co by mal mat dobry vysavac a take, uz proste je to ine ako prvykrat, to dozaista.
Ja aj spotrebice do kuchyne ked som vyberala prvykrat tak to som bola na nervicky :smiley:

Danicccka ale tak to zase neber doslovne to machrovanie. Tak som to nemyslela. To bol akoze for, ze teraz je uz macherka, ze sa v tom vyzna. Takto som to myslela presne ako to pises ty. Len som to teda trochu inak povedala, teda napisala.

Emkiria to mi objasni. Akože sa dá cez appku “šoférovať”?

Podla toho, co si zistujem poslednu dobu tak ano, ty si vies naplanovat kam pojde, ze nemusi vlastne vysavat napriklad cely byt na supu. Ale proste potrebujes aby len kuchynu povysaval lebo sa tam pieklo alebo cosi tak ho tam proste posles. To bola vec, co ma nenormalne oslovila.
Konecne mna bude niekto na slovo posluchat :smiley: :smiley:

Ty ho mas doma prosim ta?

mas na mysli nejaky konkretny? lebo teda s robotom mam aj ja skusenost, tak ti mozem popisat o tom, co mame my doma :slight_smile:

Ked kazdy ten vysavac ma nieco do seba, ja ocenujem uz len to, ze sam povysava a ked potrebujem vies, ze proste neodvrava, lebo to ked drahy mal vysavat, tak to bolo frflania okolo toho. Kedysi sme to proste mali tak, ze ja jeden tyzden cez vikend upratujem a on zase druhy a tak na striedacku. No aj tak zakazdym som mu musela pomahat a to som sa dorobila viacej akoby som si vsetko sama robila :smiley:

Mohla by si mi napsat nejake informacie? Chcela by som taky nejaky domov, ale vobec neviem, ktory je dobry.

ale ved si sa nieco pytala vyssie, to si sa pytala konkretne na nejaky vysavac, co sa tu spominal, ci akoze len tak vseobecne? uz si nejake znacky aj pozerala?

nechcela som machrovat, chcela som vam len napisat moju skusenost a co sa mi pozdava, ja kupujem veci len take ktore sa mi ozaj pozdavaju, ze si za nimi stojim :slight_smile:
Sencor je dobra znacka a za prijemne ceny, takze sa nemas coho bat, oplati to za to pozriet :slight_smile:
anitka je toho uz vela z coho mozes vyberat, zalezi aj ake mas naroky, co by si chcela :stuck_out_tongue:

Nepozerala som zatial ziadne znacky ani konkretne vysavace. Preto som chcela reku, ci sa tu budu nejake spominat, aby som si vedela porovnat, kto co ma doma a ako sa mu to pozdava.

Pozerala si si tu znacku, co ti tu uz spominali? Ono je dobre si tam spisat, ze co ta zaujima, pre mna bola podstata hlucnost a teda aj vyska aby sa mi vosiel pod gauc, nech moze tam povysavat a nemusim ja sa zohybat :smiley: :smiley:

a chceš robota? lebo teda mám kamarátku čo si to vyriešila po svojom, kúpila klasický vysávač a u nich vysáva jej muž :smiley: takže aj ona ma vlastne bez starostí povysávané, síce nie každý deň, ale aj každý druhý je lepšie ako nič nie? :smiley:

Jarmila Hurbanovska gauc mam na takych nozickach a je dost vysoko by som povedala, takze toto ma neobmedzuje a planujem ho zapinat, ked nebudem doma. Vsak to je jedna z ich vyhod, ze sa daju takto vyuzit, ze netreba pri nich byt, ked vysavaju. Dolezite pre mna je aby mal dobry tah a vydrz.
ninaa akoze toto by nebolo tiez zle riesenie, ale to by som si musela s tym vysavacom kupit aj chlapa. haha.

anitka to nielen ty to aj ja by som si tak musela kupit keby som chcela aby chodil s vysavacom to u nas nehrozi, teda dobre krivdim mu lebo pred sviatkami mi pomaha akoze na komplet upratat, tak to raz povysava tesne pred sviatkami vianocnymi, ale inak ee, cize u nas robot proste musi byt, je to velka pomoc v domacnosti :slight_smile:

Ale tak @chrissy co to je, raz za cas to sa ani nerata nemyslis? Ved upratovat treba stale, my mame niekolko mesiacov roboticky vysavac a teda nemenila by som. Pretoze zakazdym tolko prachu vyhadzujem z neho, ze to niekto by si myslel, ze som doma neupratovala pomaly mesiace :smiley:

Chrissy tak ja byvam sama, preto som to tak napisala. Vsetko je to bohuzial na mne, niekedy teda aj chvalabohu. Tak by som si to chcela nejak ulahcit, nech sa mozem venovat radsej inym veciam. A ty mas ktory prosim ta? Stale si pozeram, co sa tak teraz najviac predava. Bola som aj v elektre sa uz pozriet, len stale si neviem vybrat.

Vyskúšaj pozrieť typy od Sencoru. Majú rôzne ceny, aj rôzne typy, takže je z čoho vyberať. Dnes je veľká pomoc aj to, že sa dajú bez problému ovládať cez telefón, cez aplikáciu, že nemusíš byť fyzicky doma. A teda je dobré keď je vysávač tichý, najmä ak sú malé deti, lebo mnohé sa vysávačov boja :smiley: Kukni tento čo sa mne pozdáva srv-8250bk-text

Sonyaaa pozerala som aj Sencor a potom tusim Xiaomi a iRobot. To boli take tri hlavne znacky, na ktore som sa zamerala. Bola by som rada, keby som sa vosla do nejakych 300€. Jasne, ze ak to bude menej, tak budem rada. Ale takyto nejaky strop som si urcila. Tak ci je tichy alebo nie, to je v podstate jedno by som povedala, lebo by vysaval, ked nikto nebude doma.