Roboticky vysavac

anitka neviem či je to celkom jedno ono si teraz povieš, že bude vysávať len keď nebudeš doma, ale myslím, že realita môže byť úplne iná :wink:

tieto znacky som aj ja kukala, ta posledna co si prisla mi pride zbytocne predrazena, ze sice je to znama znacka a platis si ale asi len za znacku tolko penazi a pritom podla mojho nazoru uplne zbytocne, ze nemuselo by to tolko stat no proste :wink: vies si do tej sumy kupit iny kvalitnejsi vysavac, ale prizeraj aj hlucnost, chces aby sa dal ovladat aj cez telefon na dialku teda?

Hellkazu akoze moze, to nepopieram. Ale neplanujem to tak. Prave preto ho chcem, aby som ho mohla takto vyuzivat.
Stanchilia585 tie iRoboty? Ale preco? Vsak aj medzi nimi su take lacnejsie modely. Pre mna bola znamejsia znacka Xiaomi ako tato. Ten Sencor neviem neviem, predtym som mala nieco od tejto znacky a nebolo to bohvieco, ale aj to som si povedala, ze vysavac moze byt o inom. Jasne, aby som ho mohla cez aplikaciu zapnut, ked nebudem doma. Ci myslis akoze mu prikazat na dialku podla tej kamery?

sonyaaa presne toto mala svagrina pri detoch, ked boli male. nemohli vysavat s normalnym vysavacom, pretoze ten hrozne ale ze hrozne hucal. tak dlho len zametali, ale tak to nie je ono si povedzme. tak tiez siahli po robotickom vysavaci, aby to mali aj prakticke a prihliadali teda presne ako si hovorila, na tu hlucnost.

Vies co neviem, tak ja mam so Sencorom dobre skusenosti, mam toho viacej od nich a teda vyhovuje mi vsetko, vsetko mi dobre sluzi, cize neviem akoze aky si ty mala problem, lebo teda ja nemam. Veci, co mame od tejto znacky doma, tak mi dobre sluzia. Boli aj za dobru cenu a teda uz maju co to za sebou pri mne a stale dobre:)

Timynka neviem no, stale o tom nie som nejak presvedcena. Ale necham sa kludne rada ukecat, ked mi niekto povie dobre skusenosti a argumenty, preco ist do tejto znacky. Poznas to proste, ked ti na niecom nieco prekaza a ani nevies preco. Co mas od nich napriklad?

Mne ho poradili na predajni, ked som sa bola informovat, co je vlastne v ponuke a rovno som si ho aj vzala. Pozerala som si ho aj predtym na nete doma, ale tie parametre som si nechala vysvetlit radsej. Nemam ho sice dlho este, je to nejake dva mesiace. Mozem ale povedat, ze sa mi paci a funguje tak ako som ocakavala.

za seba ti poviem asi tak, ze su to spotrebice dobrej ceny a aj kvality, co sa tyka tejto znacky, kedysi som si myslela, ze cim drahsie je nieco, tym kvalitnejsie, ale vobec to tak nie je, neda sa tym riadit, praveze treba ine veci pozerat, parametre, hlucnost, vybavenie a taketo veci, ktore vlastne budes vyuzivat a na com ti tak najviacej zalezi :wink:

Marcelittka33 no to zase nie, tym sa neriadim, ze cim drahsie tym lepsie. Tomu neverim. Aj lacno sa da dobre kupit. Ono rovnako ako na cenu treba prihliadat aj na kvalitu. Co som mala od nich davnejsie kanvicu, tak ta bola taka az moc umela na moj vkus. Nemala som z nej dobry pocit. Preto vaham aj pri tom vysavaci.

Ste sa tu aká ženská partia zišli. By som čakal, že tu natrafím aspoň na nejakých chlapov. Takéto záležitosti, čo sa týka výberu spotrebičov sú skôr na nás som si myslel.

Anitka preto mne ak sa dá tak osobne veci kupujem, že máš možnosť vidieť akej kvality čo je, do čoho sa oplatí ísť, za čo sa aké peniaze oplatí dať, to je podľa mňa najväčšia istotka.
Ale Sencor aj my máme niektoré veci doma a dobré sú, že aj dobrá kvalita aj cena, ale choď si kuk do nejakého elektra aj prevedenie, to ti zlepší predstavu aj o značkách aj o rozdieloch medzi nimi.
Miliaro no to si myslel zle, ja teda som si všetky spotrebiče domov kupovala sama :smiley:

Danielka to ozaj? A to dobrovoľne, či si nemala na výber? U nás to funguje tak, že parametrovo vyberám ja a potom priateľka si už len vyberie, čo sa jej vzhľadovo najviac pozdávam. Na tom zase mne nejak extra nezáleží.

Radšej si kúpim a vyberiem sama, čo chcem akoby som sa mala spoliehať na to, že muž niečo vyberie. On akurát tak televízor vyberal, lebo do toho sa ozaj nerozumiem, ale teda iné spotrebiče, to väčšinou proste ja používam takže som si ja vyberala, síce mi trvalo, kým som sa v tom zorientovala, ale teda stálo to za to.

Danielka tak hlavne, že si nakoniec došla na to, čo je pre teba dobré. Ale čo sa týka vysávača, tak ten hádam slúži vám obom, nie?

Sluzit sluzi si myslim celej rodine, len je asi fest rozdiel, ze kto ho pouziva nemyslis? Ci u vas doma ty vysavas?

Klasický vysávač je môj, robot je mužov, ten ho ovláda, dáva vysávať, upratuje, keď ide vysávač vysávať, tak všetko povykladá, koberec vypráši, máme to proste tak podelené a teda som príjemne prekvapená, že nám to tak spolu ladí. Ale kým sme vybrali taký aby sme obaja boli s výberom v pohodke tak to trvalo, ale tak stálo to za to :smiley: Najmä keď dokáže aj poumývať a my môžeme sedieť na gauči s vyloženými nohami :smiley:

mna by zaujimalo, ze tie ktore uz mate takyto roboticky vysavac doma, ci skutocne pocitujete, ze vas to odbremenilo vysavania, alebo treba este nejak docistovat po tom vysavaci, alebo ci vyzaduje nejaku speci udrzbu.

Danielka585 vies co, bola som pozriet v predajni, to je asi najistejsi sposob pri takychto nakupoch. A tam ti to nevyzeralo tak zle. Mam dva vybrate, tak este si to chcem nechat prejst hlavou, ze ktory bude lepsi. Ono funkciami je to to iste aj vykonom v podstate. Len jeden je vyssi, druhy nizsi. Tak toto si chcem pozriet, ze ci to ma na nieco vplyv okrem toho, že ten nizsi sa logicky lepsie vojde pod nabytok.

ani si nevies predstavit ako velmi, predsa len kedysi by som musela vysavat proste kazdy druhy, treti den, ale teraz? raz za tyzden a vybavena vec, akoze myslim, ze raz klasickym vysavacom a mam vystarane, roboticky vysavac pustim proste aj kazdy den a tym padom sa nemusim ja stresovat, usetri mi to aj cas aj nervy, mozem sa radsej detom venovat :slight_smile:

ved nam napis ake dva mas vybrate a myslim, ze skor ti budeme vediet poradit, ktory bude lepsi :slight_smile:
lebo toto je kupa na roky rokuce, nebudes novy kupovat kazdy rok cize je dobre si ten vyber zvazit