Roboticky vysavac

lienerka jaj tak, ze to mas este aj takto podelene. tak u vas doma musi byt riadne cistucko stale. a ako dlho ho uz mas?

myslim, ze toto su veci na ktore si potrpime mnohe, u nas tiez je proste zaklad aby bola podlaha cista, lebo kedykolvek aj pred telkou sedime na zemi, alebo ked aj sestra s detmi pride, tak sa na zemi hraju a proste pre mna je to zaklad aby podlaha bola cista, cez to proste vlak nejde :slight_smile:
kazda mame asi nejake ine uchylky, ale na tomto si zakladam :slight_smile:

Dievcata a mate doma aj koberce? Reku ako to je, ked prechadzaz podlahy na koberec, ci tam nie je nejaky problem s tym alebo take nieco.

Samozrejme, ze zalezi aky koberec mas na mysli, tie proste s vysokymi vlasmi maju problem, to je uplne normalne, ale take tie nizsie vobec. Ja dokonca mam v kuchyni behun a vacsinou ho vytrasiem a zmotam a nech povysava, ale uz velakrat sa mi stalo, ze som dala cez appku povysavat ked som nebola doma a koberec bol v kuchyni a vobec to vysavacu nevadilo.

@kikuskaporadi456 to nie, taky som nemala na mysli. Taky uplne obycajny. Deckam sme do izby dali koberec normalne na celu miestnost. Najcastejsie sa hravaju na zemi a kedze byvame na prvom poschodi, tak ta podlaha je chladna. Tak sa radsej dopredu pytam, ako to je vlastne s tym vysavanim. Ci by mu nerobil problem prechod vlastne medzi podlahou a kobercom alebo take nieco. Tak to si ma potesila teda, ze to bez problemov zvladne. Ale bude asi zalezat aj na tom, ze co zac je ten vysavac, ci nie? Ziadnemu by to nemalo robit problem?

Ja mam v kancelarii roboticky vysavac a som spokojna :slight_smile: nema problem prejst prahy, ani obist nabytky. Jedine viem, ze mu vadia kable alebo leskle materialy… :slight_smile: Tak myslim, ze spokojne mozes objednavat.

Pozlata to je pravda, preto sa aj takto dlhsie rozhodujem, lebo si chcem dat na tom zalezat. Neplanujem zase o rok alebo o dva kupovat novy vysavac, tak nech tento stoji za to. Tento Sencor som pozerala, ten je teraz aj v zlave SRV 8550BK a potom Rowenta RR7447WH X-PLORER.

Anitka, ale ved toto je normalne myslim, ze kazda kupujeme spotrebice podla toho aby nam sluzili dobre a dlho aspon teda ja dozaista a rovnako to plati aj proste pri vysavaci, ale zase nie som blazon aby som nieco drahe kupovala v tej myslienke, ze to mi dozaista vydrzi, ked cena vobec nebyva v takychto veciach klucova.

sandra a preco prave leskle materialy tomu vadia?

Toto by aj mna zaujimalo, akoze co by na tom malo tomu vadit? Nechapem to trosku?? :slight_smile:
Anitka toto myslim, ze si vybrala dva fajn typy, co vyzeraju dobre, ale ted Sencor sa mi osobne paci viacej aj dizajnovo, aj co sa tyka parametrov a teda ta cenova dostupnost takychto veci v dnesnej dobe je podla mna velkou vyhodou.

tak ja tiez veci kupujem tak, ze aby mi sluzili dobre, dlho, ale tiez aby som nieco nepreplatila, ono ja som za taku zlatu strednu cestu zakazdym, to k tomu ma odjakziva nasi viedli a teda som za to vlastne aj rada :slight_smile:

tiež ho mame, kupovali sme si ho v okay elektro

Ja som si akurát minulý týždeň robila taký menší prieskum na Alze. Len just ten, čo som chcela nebol skladom. Tak teraz čakám mail, kedy ho doskladnia.

Jana preto som pozerala aj taketo v normalne cene. Teda aspon podla mna, jasne, ze sa daju aj lacnejsie aj drahsie kupit nez su tieto, co som si ja pozerala. Ale nemozem si zase dovolit dat celu vyplatu len na vysavac.
Milincka ved prave, ze oba vyzeraju fajn ci uz takto na pohlad alebo aj tymi funkciami. Hej? Myslis, ze by som mala ten Sencor kupit?

hannca ono pozri si aj viacere obchody, ked niekde nemaju, tiez som to tak zacala robit, ked mas prehlad co chces aky typ, tak si vies najst, ze kde to vychadza najlepsie cenovo a podla toho kupit :slight_smile:
anitka to je normalna vec, ze su rozne ceny, rozne typy, je to o tom, co komu vyhovuje, mna zaujima napriklad aj to ako dlho dokaze vysavat vysavac aku plochu zvladne tym padom a tak podobne :slight_smile:

No toto co si popisala je podstatne, ale napriklad pre mna bolo aj to, aby dokazal vysavac zmyvat, lebo moc umyvaniu podlah neholdujem a takto mi to aspon odpadlo :smiley:

Ani nehovor, podľa mňa nie je nič horšie z domácich prác ako umývanie dlážky. Zatiaľ sa mi darí na to priateľa ukecať, keď treba zmývať, ale tiež z toho nebýva dvakrát nadšený. Tak mi napadá, že by sme k robotickému vysávaču dokúpili aj mop. Tam by nevadilo, keby nie sú tej istej značky, nie?

Pekronelka to mozes byt rada, ze sa ti to dari, lebo nie kazdy by bol ochotny nieco take urobit. Preto je dobre ked ides prec vysavac povysava aj poumyva a ty sa vratis domov a uz mas o starost menej, ja toto velmi ocenujem, ze dnes su uz taketo moznosti.
Lebo inak by som musela s velkym vysavacom chodit a vysavat kazdy druhy, treti den, co teda by mi moc po voli nebolo :smiley: Ale teda treba kupit taky aby vydrzal povysavat vsetko, takze zalezi aj aku plochu ma vysavat.

Terihulmi s ktoru predajňou máš takú fajn skúsenosť, že sa tam oplatí kupovať? Či to je zakaždým rôzne?

Myslim, ze to je rozne, ide skor o to, ze kde je aka ponuka, ono ja napriklad ked si vyberiem typ niecoho co chcem tak potom pozeram, ze kde je za aku dostupnu cenu. A tak je to podla mna fajn robit.
My sme teraz vybrali od Sencoru robota pre svokru, svagrina volala, ze by chcela nieco take kupit, tak sme sa zhodli, zlozili a kupili :stuck_out_tongue: