Roboticky vysavac

Nesssi vysávač mi doma máme, s tým som spokojná a nemenila by som ho. Keby sa niečo prihodilo, že by bolo treba nový, tak by som tú istú značku kupovala. Len skôr ma ten mop zaujíma, že to má byť teda tá istá značka alebo je to jedno. To by som len potom dve appky mala na ovládanie? Že či by sa to spolu nejak nebilo alebo čo.

zalezi kde je aka ponuka, teraz napriklad sa podla mna v Planeu oplati, tiez sestra z tade nejake veci objednavala, lebo aj black friday maju, aj celkovo tam dobre ceny zvyknu mat oproti inym obchodom takze je to fajn a to objednas cez net a pride ti rovno domov a nemas starosti s behanim :wink:

danuskaa kolko vas asi tak tak vysiel?

a ako na mňna tie roboticky vysavače vôbec sa nečcčistia…Stále používam bežný vysávačc

okolo nejakych 200 euro kupis v pohode kvalitny, dobry vysavac, nemusis davat do vysavaca celu svoju vyplatu :slight_smile:
@Adela94 neviem celkom co si tymto chcela povedat, roboticke vysavace sa ale cistia, uplne normalne po kazdom jednom povysavani vysypem nadobku a tam ked vidim kolko je prachu tak to ma ide otocit :smiley: ze aj furt upratujem a aj tak je prachu a prachu a teraz si vezmi ze to vsetko vlastne dychame :confused:

anet fakt uz aj za tolko? akoze neplanovala som kupovat ziaden z tych co stoja okolo tisicky, ale aj tak som cakala, ze to bude o nieco viacej ako pises. si ma teraz normalne potesila.

A aku znacku maš? Môže som dostala zly vysávačc :sob:

co som si ja nasla, tak to je Sencor, ono nie je problem s cistenim robotickeho vysavaca, ani s ovladanim, vies si mnohe vysavace uz riadit aj cez mobil, cez aplikaciu, aj normalne, je to na tebe co je pre teba lepsie :slight_smile:
a zase nie je problem ani s vysavanim rohov, kedze tie stetinky su tak umiestnene, ze dosiahnu aj do nich bez problemov :wink:

Rozne znacky maju aj rozne ceny, ale tak zalezi co je pre teba podstatne, ci cena, ci znacka, ci co dokaze ten vysavac treba si to dobre premysliet, zvazit.
Moj nazor je, ze niektore veci je zbytocne preplacat, ked vies si lacnejsie zohnat rovnaku kvalitu :wink:

Ako často takýto vysávač púšťaš? Nie je hlučný?
Lebo z too mám obavu že aby nebol hlučný jak bežne bývajú vysávače, lebo teda to by som asi nedala :smiley: Zvuk vysávača ma stresuje odjakživa, nemám k tomu vzťah, pripomína mi to upratovacie víkend keď som bola pubertiačka :smiley:

To hlucnost takehoto nemozes ani len porovnavat s klasickym, ved to je sto a jedno. Tieto vysavace su prisposobene tomu aby mohli vysavat ked ty normalne si nieco robis, takze vobec akoze si nemysli, ze je to hlucne :slight_smile:

To pre taky klasicky nie je problem s vysavanim, to robot ti bez problemov nan vyjde aj povysava, len s tymi vysokymi je problem, ale to ma problem aj bezny vysavac, to taky koberec by som ani doma nechcela mat, lebo to je problem to aj dobre docistit. A teda prach sa v tom drzi, za mna akoze zbytocnost a nekupovala by som taky.
Myslim si, ze nie, ze je to jedno, ale teda skus sa zaujimaj o take veci na aku plochu je vhodny, ako dlho vydrzi vysavat a toto su take podstatne parametre.

  • ahoj kikuska -

a keby som taky koberec mala tak co s tym?- akoze ani ten vysavac nan nevyjde alebo ako?

Tak by som vam chcela podakovat, ze ste mi pomohli pri rozhodovania pri vybere a ma nejak usmernili. Uz konecne je vysavac doma. Objednala som ten Sencor, zatial mame za sebou nejaké dve tri vysavania a je to okej vsetko. Uvidime, co to povie po case :slight_smile:

Teraz pred Vianocami to podla mna ocenis viacej ako inokedy, najma ked s detmi budes medovniky zdobit, aspon u nas je to vtedy masaker, ze po zemi same trblietky, posypy, ozdoby, no vsetko a to keby som mala ja zakazdym sama vysavat asi by som sa zblaznila, esteze mame roboticky, ktory sa o to postara za mna :smiley:

Vysávač ti vyjde, len sa zasekne alebo zíde dolu, to je individuálne od koberca aký bude.
Je lepšie nemať nejaké hrubé, keď chceš robotický vysávač a hlavne je lepšie také koberce nemať aj vzhľadom na teba, na tvoju rodinu, lebo v tom sa drží prach.

@kikuskaporadi456 no kdeze to nie, akoze tie vysoke s dlhymi vlaknami vyzeraju krasne a su aj take prijemne na dotyk, ale nechcela by som to domov presne kvoli tomu, co pises. Tam musi byt kvantum prachu a kadejakych omrviniek, lebo sa podla mna neda nicim poriadne povysavat.
Myslis, ze ked akoze vysava kobere, taky ten obycajny samozrejme mam na mysli, tak to skorej sa vybije, nez ked len dlazku vysava? Vies, ze ci je tam ten odpor nejaky vacsi nahodou a tym padom by sa viacej dorobil, kym by to pobehal.

boze to ani nevrav, toto je moja kazdorocna nocna mora, ked prichadza taketo obdobie vypekania :smiley:

No a este si vezmi, ze ked clovek ma doma psa alebo macku tak vsetko mozne v tom koberci moze byt a teda tiez by som to nechcela.
Ale nerozumiem celkom tej tvojej otazke, co pises. Co tym myslis? Akoze ci sa vysavac nevybija viacej pri vysavani koberca?

@emunaih to si radsej nejdem ani predstavovat, lebo v zivote uz na koberec bosou nohou nebudem moct stupit. ano, tak som to myslela.