Roboticky vysavac

Ja si nejak neviem zvyknut na tieto moderne technologie. Mne je proste lepsie vytiahnut vysavac a sama si povysavat. To mam istotu, ze je to dobre povysavane a vsade cisto a nemusim sa spoliehat na nejakeho robota.

toto hovoris len preto, ze si si to este nevyskusala, ze nemas s robotickym skusenost, keby si mala by si nazor dozaista zmenila, lebo tiez som bola taka zmatena, ze ci to ma zmysel, ci to bude dobre a napokon som kupila a teda nedam dnes na to dopustit, vysavac ked vyberieme velky to uz musi byt, teraz sme vyberali lebo sme gauc odsunuli a tam vysavali, ale inak na bezne vysavanie robot staci, ten si so vsetkym poradi, len s kablami nie :smiley: :smiley:

súhlasím, ja som bola voči tomu tiež dlhú fakt dlhú dobu skeptická, kým mi rodičia ako darček nekúpili robotický vysávač. akože najskôr som si povedala, že to čo vymysleli, že vysávač dávať ako darček? že haló? ale po mesiaci, dvoch som im tak zaň ďakovala. fakt je to super pomocník a keď kúpiš dobrý, kvalitný, tak sa nemusíš báť toho, že by nezvládol povysávať tak, ako keď to robíš sama.

no to ocenis najviac uz ked ho vyskusas, ked s tym prides do kontaktu, to nie je taky darcek zeby ta nutil robit alebo nieco, tento ti predsa len ulahci pracu a to je fajn nie??

No mozno keby som mala sancu si to vyskusat, aby som to vedela porovnat. Ale to zase kvoli skusaniu, ze ci mi bude alebo nebude vyhovovat, to sa mi nevyplati kupovat.

Pre mna to samotne nie je problem, praveze to mam aj rada, len potom to upratovanie ma vedelo priviest k nervom, na pokraj sil. Ale odkedy mame robota, ze viem, ze nebudem musiet ja vysavat, ze to niekto urobi za mna tak nemam ani z toho nejake nocne mory, praveze sa aj celkom tesim.
Som bola v obchode, tak som uz nejake tie ozdobky na medovniky kupila, tak cez vikend sa na to asi dame :slight_smile:

Toto je presne to, ze sa tam moze dostat a drzat hocico a teda vycistit sa to len tak neda. Viem, ze znama ta tepuje kazdu chvilku koberec, ale ja by som na to nemala trpezlivost. Nechcelo by sa mi to a aj tak nemas istotu, ze je to vsetko ciste ako ma byt. Cize som rada, ze mame podlahu a staci ze robot povysava a som zahojena. Mam podlahu upratanu jedna radost, rychlo pocas toho jak ja si do obchodu odbehnem :smiley:

ja som mala takú úchylku, keď som ho mala tie prvé dni, že som ho zapínala len keď som bola doma a sledovala som ho, že či dobre vysáva :smiley: ale už som si tak na to navykla, že teraz je to presne opačne, že ho nechávam, aby vysával, keď nie som doma, nech mám potom taký väčší kľud.

Zeimi no ja by som robila to iste. Ja by som bola schopna este za nim behat a kontrolovat ho ako sa poznam :smiley:

Ale to by ta preslo, ono ked prides na to, ze ta moze od vysavania odbremenit si to zacnes uzivat, teraz svagor pisal, ze chce zene kupit taky ako mame my, tak som mu posielala, ktory to my od Sencoru mame, nech jej urobi radost :slight_smile:
Lebo to zakazdym ked k nam prisli a som hovorila, ze v klude si vypijem kavu a trosku aj knihu precitam kym vysava, tak Silvia hovorila, ze to jej sa stat nemoze, tak teraz bude moct konecne oddychnut :stuck_out_tongue:

čo si to vážne??? :smiley: :smiley: :smiley: akože som maniak na niektoré veci, ale toto by mi nenapadlo ani vo sne niečo také robiť, to už je potom chorobné nie? :smiley:

Milincka je to ozaj veľká pomoc mať takéto spotrebiče doma, čo za teba urobia robotu. Však na to ich vyrábajú, tak prečo to nevyužiť no nie? A presne takto človek si môže posedieť a aspoň tú kávu v kľude vypiť, lebo ani na to nie je koľkokrát za deň poriadne čas.

to potom je svagor vsimavy, to kiezby taky bol aj ten moj, lebo ja ked nieco chcem musim to jasne povedat aspon trikrat alebo najlepsie si to rovno kupit a potom len fakturu dat muzovi aby videl, aby mi to preplatil, lebo ten vobec na taketo mile prekvapenia nie je, joj ale by som to ozaj vedela ocenit :slight_smile:

Toto je dobrá značka a cenovo dostupná, už viacero spotrebičov mám jej a teda nemám čo vytknúť. A vysávač, to je kapitola sama o sebe. U nás vysávanie neobľubujeme nik, takže toto proste bola vec, ktorú sme si museli zaobstarať.
Ale teda iné značky, keď to ešte len prišlo na trh, tak to boli iné pálky, to som len zírala.

Prepačte a ste spokojni zo Sensorom, niekedy mala som taky obyčajni vysavac Sencor ale prezili sme spolu len par mesiacov :sweat_smile:

Preco len par mesiacov? Ono treba aj pozerat na to, co potrebujes aky vysavac. Ide o to, ze treba pozerat ci chces vysavac klasicky na tvrde podlahy alebo na koberce alebo na co. To neni len, ze kupim vysavac akykolvek a vybavene. Aj to ako taha je treba kuk pri kupovani.

Sencor je fajn, neraz sa mi to uz potvrdilo. Lebo aj ceny dobre, ze ozaj si mozes dovolit aj taky, ze vybavenejsi vysavac, ze napriklad ked roboticky, tak aj s mopom a cenovo to bude stale prijemne, ze to nebude nejaka palka a sluzia tie vysavace dobre :slight_smile:

Krasne komenty ste mi napisali, no svagor sa snazi, aj po rokoch co su spolu tak neustale zenu prekvapuje, len no nie vsetci chlapi su taki, kazdy je na nieco ine, ale teda je fakt, ze je pozorny a je to velmi mile.
Ja zase si musim povedat, co chcem, ale zas dobre je, ze ten moj mi nepovie, ze nie :stuck_out_tongue:

Jana Marusova a uz dlho mas ten vysavac? Nemenila by si za nejaky iny? Akoze nemam na mysli znacku ale tak ze ten tycovy napriklad.

@emunaih ono ked deti vyrastu, tak aj my ten koberec zrusime. Len na tento cas to bolo najlepsie riesenie. Radsej ho doma strpim, hlavne ze deti nebudu sediet na studenom. Lebo napominat ich kazdu chvilu, to tiez nie je bohvieco. Preto by som aspon nejaky riaden vysavac chcela, co by si poradil s tym kobercom.