Roboticky vysavac

To si takto pamatas presne oznacenie? Ja ani poriadne neviem, co mame doma akej znacky :smiley:

Tiež takéto veci neovládam :smiley: Ja to aj s autom tak mám. Keď sme nové kupovali, tak to boli také porovnávačky, hentaké, ktoré má čo lepšie horšie. Pre mňa je dôležité to, že ma odvezie kam potrebujem :smiley: Tak ako aj spotrebiče, pokiaľ fungujú a slúžia, neriešim.

toto ani ja by som si v hlave nedrzala, taketo veci vypustam, ale mam v mailoch poukladane objednavky co som robila, ked sme spotrebice kupovali, takze si to viem aspon dohladat, ked nieco potrebujem, nie je na skodu mat o tom prehlad :wink:

Len tak zo zvedavosti. Nájdeš tam aj nejaký ten robotický čistič na okná? :slight_smile:

To myslis taky ten, co len pretries okno vodou so saponatom a potom cisticom zotries? Kamoska si taketo nieco kupila a som tomu nechcela ani verit, ze je take jednoduche umyvanie okien s tymto. Mala som od nej pozicany a akoze doteraz som nemala asi ani raz takto ciste okna.

Veď ani ja nie, kto si to má pamätať, ale tak viem ako vyzerá keď ho mám denne na očiach, tak som to našla. Ale Sencor tiež má viacej typov a v rôznych cenách, že myslím, že to je také, aby si každý mohol vybrať, aj v každej cenovej relácii.
@renosiac Neviem celkom ako si myslel robotický. Taký čo sám poumýva okná? Alebo niečo na spôsob aby sa ti jednoduchšie umývali? Lebo som sa stratila :smiley:

Roboticky nie. Ale cisti na okna mam. Ten som si takto pred rokom zaobstarala a to ti je ozaj super vec. Mame na dome vela okien a teda mam ich s tym pomocnikom umyte raz dva.
Raz mi svokra bola pomoct, ze umyt okna a ta to chcela klasicky robit este aj s novinami a to by sme teda mali umyvanie aj na tri dni :smiley:

Z každej značky je tých typov už kvantum, je fakt, že človek keď to prvýkrát pozerá tak má problém sa v tom aj zorientovať. My chceme aj starkej kúpiť, nech jej sám vysáva a nemusí ona.

Alexkaalex aky to je vlastne cistic? Taky co s tym zotries okna? Aj pouzivas nejake cistiace prostriedky inaksie ako pri klasickom umyvani okien?

Takyto mam. Nie normalne klasicke pouzivam. Do toho rozprasovaca si dam nieco na odmastnenie, saponat alebo cosi take s vodou. Nic nejako speci ti netreba a budes mat pekne umyte okna a hlavne rychlo to je pre mna vyhoda :smiley:
41005841

  • ahoj alexkaalex -

kolko takyto pomocnik stoji? - uz viackrat som to po predajniach s elektrom videla, ale teda doposial som bola nazoru, ze neni nic lepsie ako klasicke umyvanie okien, ale teda ked pises, ze to je rychlo umyte s tym, tak ma to zaujalo :smiley: neostavaju smuhy??

To ked chces starkej tak to mozes aj taky nejaky co neni cez aplikaciu, akoze myslim z tych lacnejsich, ze co stlaci a pusti, nie? :slight_smile:

Tak ale zase netreba kupovat hned to najlacnejsie. Vsak ono nemusi ho hned cez aplikaciu ovladat. Gombiky na zapinanie a vypinanie maju vsetky, nie?

tiez mam nieco taketo a je to ozaj paradicka na tie okna. rychlo umyte a bez smuh. este keby nieco taketo sikovne bolo aj na tie okenne ramy :smiley:

ved nie najlacnejsie, ale tak zalezi, co starka ich potrebuje vies, ze niektore tie lepsie maju ovladanie cez aplikaciu a je fakt, ze ak ma babka okolo 80 rokov, tak take ovladanie vobec nepotrebuje :slight_smile: ale je dobre, ked je zase aj s mopom, tiez treba pozerat na aku plochu treba, ci ma dom, byt alebo co, ale teda suhlasim s tym, ze je to pre starsich ludi tiez velkou pomocou :wink:

My sme tiez takto kupovali k starym rodicom. Samozrejme sa to nezaobislo bez kadejakych pripomienok. Ale normalne si tak oblubili ten vysavac, ze aj meno mu uz dali :smiley:

Toto co pises je uplne normalna vec, to myslim, ze je tak v kazdej rodine, ze starki vsetko ofrflu, to ja uz sa ani nad tym nerozculujem. Najskor naco a co s tym budem a potom ked uz im nieco kupime, tak po mesiaci, ze ale ved je ti to celkom dobra vecicka.
To je proste tazko. Netreba sa pytat ani nic, treba kupit a budu mat radost, to za to dam ruku do ohna, lebo viem ako to u nas chodi :smiley:

no neviem, moja babina by bola schopna ten vysavac strcit do skrine, ze vsak to stalo vela penazi a je toho skoda a radsej by s metlou behala :smiley:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: To moja mamina je taka.
Nervy na to mam ale! Lebo clovek jej chce dobre, chce jej pomoct, nieco kupit a proste ona uplne si to bude setrit, no cele zle. Ale teda, co som bola milo prekvapena, ze roboticky vysavac si sama zacala pozerat na webe, ze to je take nieco akoby chcela a to sa teda casto nestava :smiley:

tiez som niekedy taka, ze nepotrebujem niektore veci, ze nepotrebujem pomocnikov, ale nakoniec aj tak ked prides na to, ze ti niektore veci dokazu fest ulahcit zivot, tak preco proste do toho neist??