Roboticky vysavac

treba si ulahcit to je jasne, predsa len dnes mame ovela viac prace, co sa tyka roboty ako takej, detom sa clovek chce viacej venovat a niekde si treba ten cas usetrit a proste toto je podla mna dobra cesta :stuck_out_tongue:

Tiez by ma zaujimalo tento od Sencoru, ze kolko stoji, lebo co som pozerala podobny v inej znacke, tak to vychadzalo okolo stovky a to som bola taka, ze a nepotrebujem. Ale ak by bol cenovo nejaky dostupnejsi, tak by som to brala vsetkymi desiatimi :sweat_smile:

S mopom ked je roboticky vysavac, tak aku ma nadrz na vodu? Treba to aj pocas mopovania akoze aj viackrat vymenit, vyliat??

to podla mna nie je nutne. teda samozrejme zalezi aj od toho asi, ze aku velku plochu umyva a ak je moc spinava dlazka, tak to by som ho zase skor dvakrat pustil, nech poumyva, nez by som menil vodu.

vymenit nejako nemusis, aj ked zalezi aku plochu samozrejme ako uz aj nad mnou ti napisal, ale napriklad my ked davame pozmyvat tak najskor obyvacku s kuchynou a potom na dalsi den izby, cize ja vymenim tym padom, ale to len za to, ze to nerobim nejako naraz, ja nemam rada vela upratovania, roboty naraz, som radsej ked to po troske :wink:

To vobec nie, tolko by som za takyto cistic ani ja nedala. Co ja mam tak ten ani nie 50 euro ma vysiel a teda umyva to skvele, mame 17 okien na dome a poviem ti, ze s tymto pomocnikom to je raz dva. Svagrina ta zakazdym nadavala, ze do okien sa jej nechce, ze kolko casu jej to vezme a ze sa dorobi a pritom ja taky problem nemam a to mame o dve okna viac :smiley:

*anet46 ale vsak to neupratujes ty, to za teba upratuje vysavac/ mop. ci aj tak ti to pride vela naraz?

Sojka tak ja napríklad nepoznám niekoho, komu by sa chcelo do umývania okien. Za mňa to najhoršie, čo sa doma robí. Raz som cez prázdniny u starkej išla okná umývať a vtedy som skoro z okna vypadla. Takže už sa do ničoho takéhoto nehrniem, keď netreba. Tých 50 eur je podľa mňa super investícia do niečoho takéhoto.

tak zalezi ako upratuje a co upratuje…kazdy sme inak nauceny…ja praveze napriklad vysavam kazdy den…zato si chcem robot kupit aby som nemusela chodit s vysavacom stale…aby proste som to mohla pustit a nieco ine si robit…alebo upiect…

To s velkymi vysavacom kazde den vysavac? Tak to mas moj obdiv ti poviem. Ani neviem, ze kedy by som to stihala. To by som ti uplne odporucila teda ten roboticky.

To sa nejak nabíja alebo sa tam dávajú baterky? Podľa toho obrázka neviem posúdiť.

Su ludia, ktori kazdy den, tiez som taka bola, lebo to u nas ja neviem ci nikto si pozor nedava alebo co, ale omrvinky neustale pri stole, pri gauci, aj na sedacke a teda som nervozna z toho, ked chodim bosa a vsetko sa mi to lepi na nohy, to idem z toho do vyvrtky.
A muzove riesenie bolo, ze nech si obujem slapky alebo aspon ponozky :smiley:

ahojte, išla som pozrieť nejaké info a skúsenosti, čo píšete o robotických vysávačoch a vyskočila tu na mňa reklama na nejaký za vyše 5OO eur. myslíte, že to je už moc vysoká cena za takýto vysávač?

Paulii to je podľa mňa už celkom vysoká cena za robotický vysávač. Bol aspoň kombinovaný s mopom? Ale tak to je vlastne jedno, lebo aj tie kombinované vieš kúpiť aj za polovičnú cenu.

Podľa mňa je to prehnané, teda záleží, čo všetko vysávač má, ale teda ja by som do takej sumy nešla, ono veľakrát aj o značku ide, niektoré sú všeobecne drahšie, aj keď mi rozum trošku neberie prečo.

ma vobec zmysel kombinovany s mopom? neostanu len nejake tie flaky? vies, ze ci to vobec nejako dobre poumyva tu zem, lebo z toho mam taku obavu, ze nebudeme mat dobre zotrete a nam je na podlahe vidiet teda ozaj ze vsetko :smiley:

fľaky podľa mňa zostávajú práveže keď sa nejako bordel, prach roznáša po zemi, ale keďže vysávač najskôr saje a potom zmýva, tak niečo také by sa vôbec nemalo stať :wink:
tiež chcem aj s mopom, lebo nemám to nejako rada, keď musím dlážky umývať a tešilo by ma keby som sa vrátila domov napríklad od našich, keď tam pôjdem na kávu a prídem domov a bude všetko tip top :smiley:

Krimka458 prečo myslíš, že by ostávali fľaky? Však keď umývaš normálnym mopom, tak ti ostávajú? Možno je chyba v prostriedku na podlahy potom.

Moze to byt aj tym, ale teda ono treba umyvat dlazku az ked je cista, ked na nej nic nie je, nejako prach, omrvinky a tak. Az vtedy to ma zmysel!

Denisa Mjartanová oki, ja som len chcela vedieť, že aká cena je ešte taká prijateľná a kedy už je to proste cez.