Roboticky vysavac

Paulii tak to zase ťažko povedať nejakú konkrétnu sumu vieš ako. Niekto si povie, že stačí aj taký do 200 eur a niekomu nie je ľúto dať ani 800. Ja by som hľadal niečo v takej tej strednej cenovej relácií. A teda okrem ceny by som si porovnával aj iné parametre. Lebo môže sa kľudne stať, že aj tie lacnejšie vysávače budú výkonnejšie, akurát to nebude taká známa značka, tak budú za nižšiu cenu.

tri stovky je podla mna pri robotickom vysavaci idealna cena, ze to nie je ani vela a ani malo, ze je to taka zlata stredna cesta, tak nejako pozeraj a v tejto sume je aj Sencor super, ze aj s mopom, aj sa da cez aplikaciu ovladat :wink:
@milan.liaskovsky je to fakt, kazdy ma ine moznosti aj financne a tym sa vela ludi riadi, ale teda ja aj keby som mala neviem kolko penazi tak pre mna parametre su smerodajne

inak toto moze ozaj tak byt, pri mnohych veciach sa plati za znacku a to je podla mna nezmysel preplacat nieco :thinking:

daju sa aj na splatky kupovat tie vysavace? neviete od coho to zalezi? ci ako ktora predajna to ma?

Dnes myslim, ze s nakupom na splatky nie je problem, mozno teda niektore obchody to maju, ze od nejakej sumy, ale inak neviem si predstavit zeby sa tak niekde nakupit nedalo. My sme vela veci brali na splatky, lebo ked tak kupujes veci, tak to tak neboli :face_with_hand_over_mouth:

My sme tiež tak, však ono keď odíde nejaký drahší spotrebič, práčka, chladnička alebo niečo také, tak nie každý má našetrené pre takýto prípad peniažky bokom. Takže logicky potom ľudia využijú ten nákup na splátky.

Ked beriete na splatky tie spotrebice, tak sa aj nieco preplati navyse? Teda to asi ano, vsak inak by sa im zrejme nevyplatilo, keby ponukali takuto moznost. Ale nie je to nejaka vysoka suma?

Ano, ale zase je to aj lepsie, ze proste ked potrebujes viacej toho naraz kupit a vezmes na splatky, tak ta to tak neboli, nie je to taky problem ako keby si mala dat ja neviem tisicku len tak z vacku, to proste nie je sranda.
Ale tak na druhej strane ja sa snazim tieto veci aj vyberat tak, ze aby neboli nejake drahe, ze aby bol OK pomer ceny aj kvality.

zalezi ako kde, napriklad my ked sme v Planeu Sencor vysavac kupovali, tak mali akurat akciu, ze na splatky bez navysenia, cize my sme vobec nic, ono treba aj taketo pozerat, vycihat :slight_smile:
v tom obchode, kde sme my kupovali maju kazdu chvilku nejaku taku vyhodnu ponuku, tak si to skus odsledovat :stuck_out_tongue:

Áno áno, lebo tak dáš si splátky po nejakých 20 eur napríklad a to ani nevieš, že ti odíde z účtu, kdežto, keby to bolo ja neviem 800, tak to už je rozdiel. My by sme to cítili ešte aj pol roka potom napríklad aj dlhšie, keby odrazu nám ma z účtu toľko odísť. A to koľko ľudí napríklad ani nemá, že bokom nejaké peniaze našetrené.

Presne ako si napisala, tiez to mam radsej tak po menej a neni s tym problem vobec tak nakupovat, tak preco taku moznost nevyuzit ked sa to da. Ale tak ja sa snazim, aj ked nieco vyberame tak tak aby to nebolo nejake drahe, ze predrazene. Snazim sa pozerat dobry pomer ceny a kvality, aby som bola v pohodke s tym :slight_smile:

emkiria to ste velmi dobre trafili potom, lebo aj pri tom nakupe na spatky zvykne proste byt nejake navysenie, ze nieco navyse predsa len zaplatis, ale takto ked sa vam to podarilo natrafit, tak to je super. to sa ani neoplati to kupovat normalne za plnu sumu hned, ked sa to moze takto rozlozit na viacero splatok a stale je ta suma rovnaka.

ja by som napriklad aj tak uprednostnila zaplatit to vsetko naraz. keby sa mi podarilo najst nejaky dobry, tak by mi to nerobilo problem :smiley: len by som chcela k tomu robotickemu aj taky ten maly rucny, ze na gauci povysavat omrvinky alebo len tak ked sa rozsype nieco v kuchyni, nech nemusim tento zapinat.

no ved ono kadejako sa to dnes da, je to len o tom rozhodnut sa co by bolo pre teba najvhodnejsie, najlepsie, co by ti vyhovovalo, napriklad teraz som pozerala aj Planeo, lebo sestra chcela aby sme kupili mamine vysavac a teda maju, ze ked nakupis za 100€ tak ti vratia 10€ naspat a vlastne za kazdych 100€ je to tak, co nie je na skodu, ze je to akoby cashback ci akoby som to nazvala a to sa oplati

Stanchilia585 cize pri 100 je to 10, pri 200 20, pri 300 30 a tak dalej?

Ale niektoré vôbec nie sú drahé, veď ja mám Sencor a ten bol za dobrú cenu, je to len o tom hľadať, pozerať tie parametre, že čo by ti vyhovovalo, na tom nie je nič nejako komplikované, len to chce trošku času proste :wink:

Tak sa mi to javi a to nie je zle. Ja ked potrebujem nieco kupit tak zakazdym si prejdem, ze kde co maju ake ceny, ake akcie, ponuky a aj na zaklade toho sa rozhodujem, lebo ved ked mozem usetrit tak preco to nevyuzit a mozem si potom popripade este aj nieco viac zaobstarat :smiley:

to na vsetky spotrebice sa vztahuje ta akcia ci len na tie vysavace?

Podla mna toto mas najistejsie pozriet si na webe toho obchodu aby si mala istotu ako to je a precitat si o tom cosi viacej.
Lebo tie podmienky byvaju rozne pri roznych akciach. Ale co ja som rada, ze mam uz takyto vysavac nejaky ten cas doma, ked si vezmem, ze kolko casu som tym usetrila, ze som sa aspon rodine viac venovala tak to je taky hrejivy pocit :slight_smile:

na vsetko sa to vztahuje je to vlastne na nakup, len treba ratat s tym, ze to neni tak, ze ti tie peniaze akoby odrataju pri pokladni, ale ty si na predajni zaregistrujes svoj nakup napriklad a potom nasledne ti poslu tie peniaze spat a vies si kupit za to nieco ine, dalsie :slight_smile: