Roboticky vysavac

tento nas konkretne stal 450 eur :slight_smile: ale su samozrejme aj lacnejsie

presne to bol aky model prosim ta?

joj no to by som ti klamal to ja neviem presne ale keby si chcela tak ti ho mozem na internete aspon najst. ja ani neviem teraz , ze kde mam z neho krabicu lebo uz ho mame dlhsie, niekde bude v garazi a to keby mam hladat tak ju musim celu prehadzat :smiley:

Aj my máme hentej značky :open_mouth: Ale ten náš bol trošku lacnejšní :slight_smile: Ten stál len niečo okolo 300 eur

v pohode, tak ked budes vediet tak prosim ta napis alebo posli obrazok alebo co, len aby som ho podla toho vedela najst

Čo si ho nenájdeš podľa tej ceny?

prepac ja som sem nemohla dlhsiu dobu prist. nasla si si ho? ci sa ti to nepodarilo? ale ved staci si len najst tu znacku a uz podla toho ako som ti ho opisala by si mala vediet odhadnut, ktory to je a zistit cenu. alebo este lepsie vybrat si taky co ti proste cenovo vyhovuje

Ludia mate sa tym dobre skusenosti? Dobre vam to povysava? Mate niekto takyto vysavac aj ked mate zvierata, ze mate vela chlpov? Zvlada to?

Ja mám v pláne si ísť cez víkend jeden kúpiť takže keď ho prinesiem domov a vyskúšam ho ti dám vedieť :smiley: :smiley: Ale moja švagriná si to nevie vynachváliť, že jej to toľko času šetrí a energie šetrí, že nevie ako mohla pred tým existovať bez toho

A ako to dopadlo? Aky si si vybrala?

Prosím ťa aké máte doma podlahy? Máte napríklad aj nejaké koberce? Chcela by som vedieť či to vie pekne povysávať aj na takých povrchoch alebo je to len na podlahy. Plus máte odskúšané aj také tie čo zároveň aj umývajú?

Ak ti to pomôže tak my máme doma normálne podlahy, potom plávačku a v obývačky aj koberec. Ten raz za týždeň keď vysávam zdvihnem, nechám najprv povysávať pod ním a potom mám taký nadstavec na ten vysávač a ten nasadím a dám zvlášť povysávať aj ten. Normálne počas týždňa nechávam vysávať iba tie časti bytu kde mame podlahy a plavačky a zvláda to v pohodičke

Áno pomôže, ďakujem. A to ma každý ten vysávač taký ten nadstavec na koberec či musím taký hľadať?

Ja by som uz asi nevedela bez toho vysavaca zit. Proste som v praci a on mi povysava ako nic. Hrozne som rada, ze ma moja sestra nahovorila aby som si ho kupila aj ked som ja moc nechcela. Nevedela som ale tiez, ze aky vybrat tak som kupila sencor lebo taky mala aj moja sestra a vravela, ze je proste dobry. Tak mame teraz rovnake :smiley:

ja som to chcel kupit ale potom som si to rozmyslel, lebo to nepovysava vsade to je dobre do takych bytov kde nie je skoro ziadny nabytok

Ten je vhodný aj na koberce?

Za mňa sa robotický vysávač neoplatí. Ako píšu aj tu https://www.arecenze.sk/roboticke-vysavace/ tak robotické nie sú náhrada za bežné. Asi v veľa znečistených domácnostiach môžu predĺžiť intervaly medzi nutným vysávaním, ale nie je to nič úžasného z vlastnej skúsenosti.

neviem si predstavit zivot bez neho. akoze mozno to niekomu nevyhovuje ale ja som si tak na to zvykla, ze proste pocas tyzdna nemusim vobec vytahovat vysavac a mam povysavane

Fu tak to ti neviem povedat, my doma koberce nemame takze som to neskusala. Ale myslim, ze najdes aj taky co bude vhodny aj na koberec. Nepozerala si si nejaky na internete uz?

Aha tak ďakujem. No nepozerala som doteraz moc, len tak keď mi reklama vybehla nejaká tak som si pozrela :slight_smile: A aký to máš presne prosím ťa?