Roboticky vysavac

dobre, že hovoríš, lebo tiež som myslela, že to je tak, že kúpim niečo ja neviem, za 120 eur, tak tým pádom zaplatím 110. a to mám nejaký účet a kartičku alebo ako to potom funguje, keď chcem tie ušetrené peniaze využiť?

Viete mi povedať, že ako sú s kazovosťou tie vysávače? Akú majú cca životnosť?

Pozerala som to na webe, že ako to funguje a to je tak nejako, že oni ti pošlú potom poukaz naspäť, ktorý vieš na eshope využiť. Takže to budeš mať všetko v maili, to je podľa mňa fajn, lebo každé ušetrené eurko sa počíta, nie?

elissess to si zlatá, že si si s tým robila starosti. nebolo mi to prosto celkom jasné, že ako to celé funguje. mi to prišlo nejaké komplikované, keď som to čítala prvý raz. veď presne, že každé euro je dobré, keď sa podarí niečo ušetriť :slight_smile:

@elissess dokedy trva ta akcia, ze vracaju cast hodnoty nakupu?

neskusala si to najst na stranke, na webe eshopu, ci to nemaju napisane dokedy je to?
ja som ved o tom tiez pisala, som to pozerala, ale my sme to uz vyuzili takze to neviem, ale dozaista to najdes alebo ti to pozriem, no taketo veci treba vyuzit co najskor ako to zbadas :stuck_out_tongue:

Erikare uz len do konca tyzdna tohto, takze ak mas v plane nieco kupovat, tak odporucam urychlit rozhodovanie a zbytocne nevahat :slight_smile:

pri takychto veciach je fakt, ze sa neoplati otalat, pretoze to moze velmi rychlo skoncit a ja neraz som sa tak pripravila o to co som chcela, som nakup odkladala a odkladala a ked som uz konecne, ze idem pozriet, kupit tak uz ceny boli ako predtym a to teda ma potom mrzelo :smiley:
cize fakt pri tomto plati, ze cim skor tym lepsie :stuck_out_tongue:

@stanchilia585 a ten vysavac, co ste kupovali, tak to roboticky ci nejaky inaksi?
@Anitka98 tak to uz mi vela casu neostava, to sa pojdem radsej asi osobne pozriet do predajne. to mozno skor nieco vyberiem, ked budem rovno aj vidiet nieco.

mamine co sme vyberali, tak to tycovy, aj sme klasicke podlahove pozerali, ale potom sme sa zhodli so sestrou na tom, ze bude najlepsie, ked bude bez kabla, ze tak rychlo povysava a bude mat vybavene, ze teda to je cesta a uz sme jej ho ved aj dali, lebo sme jej boli vinsovat a teda aj vcera na vecer som s nou volala a akurat dovysavala a chvali ho, ze je to prakticke :slight_smile:

ved to urcite, lepsi je podla mna takyto tycovy nez ten klasicky. aj vahovo su asi lahsie a je to aj take sikovnejsie, ze ked nieco aj len narychlo potrebuje povysavat, tak nemusi vytahovat cely velky vysavac ale tento len zoberie zo stojana, prebehne co potrebuje a vybavena vec.

Hlavne ked su bez kabla, tak uz len to je velka vyhoda, ze nemusis davat pozor kde jak ho tahas, mne sa s kablovym podarilo tak jeden roh fest osuchat, len sme nemali dobre rohy urobene a ja som tahala kadetade vysavac a ten kabel roh poriadne osuchal :smiley:

Aj tieto sa robia take, ako tie roboticke, ze to moze byt 2v1, ze su rovno vysavac aj mop?

Arula kablom roh osuchnut? tak to bud ozaj tie rohy za vela nestali, alebo si ozaj nejaka silacka :smiley: lebo to si neviem ani predstavit moc :smiley: skor, ze tym vysavacom, ked ho za sebou tahas, ze to neodhadnes nejak, tak to beriem. ale takyto pripad som este ani nepocul.

to staci, ked nie je roh dobre urobeny a proste tahas a kabel o roh a to sa tak osucha, ze sa ani nenazdas, kamoska tak zle mala urobene a tiez to potom davali dorabat :wink:
ale teda nie je na skodu mat aj klasicky podlahovy, to sa zide, ked sa robia nejake prace, ked sa vrta, srobuje :hugs:

Áno áno tak je to a je to funkčné.
Pretože to vysáva a hneď aj zmýva, že naraz to ide a nemusí obehnúť celý byt, že povysávať a potom zase zmopovať, ale je to na jednu šupu, takže to aj veľa času šetrí, keď budeš pozerať tak rovno také dva v jednom.

sonyaaa za aký čas to asi tak obehne všetko? že ako dlho mu trvá to upratanie? aj podľa toho sa dajú vyberať, tie vysávače?

Zeimi ale ved to prirodzene zavisi od toho aku plochu ma vysavat, ty si pozri to v parametroch pri robote, ze vlastne aku dobu prevadzky zvladne, ako dlho dokaze vysavat. Nas vysavac najskor normalne povysava priestor a potom ide este obvody.

Ten náš to robí presne naopak :smiley: Keď vojde do miestnosti, tak najskôr ju prejde po obvode a potom robí zvyšok miestnosti.

ono je to si myslim, ze podla toho aky je to vysavac a ako je nastaveny, ved v aplikacii ktore sa teda uz daju tak ovladat mas aj taketo, ze si vies ponastavovat ako potrebujes ako chces aby proste isiel :slight_smile:
mne je akoze osobne jedno v akom poradi to robi, len proste aby to urobil za mna to je zaklad :smiley: