Roboticky vysavac

Sonyaaa ale tie tycove som ja mala na mysli, neviem, ci sme sa uplne pochopili.

  • ahoj honey19 -

ano aj take byvaju dva v jednom, ze aj pozmyvas mopom :wink: - dnes uz kadejako sa to da aby sme si ulahcili robotu a myslim ze to nie je na skodu, predsa len neustale sa za niecim nahaname, nemame dost casu a takto ho usetrime a mozeme sa aspon viac venovat rodine :stuck_out_tongue:

Je to veľmi fajn. Ja aj dnes som išla na nákup, tak som pustila vysávač aby poupratoval. Pretože včera sme si urobili filmový večer a pukance kade tade popadané, takže proste som musela, keď sa to mne nechcelo robiť, my s mužom teda vysávanie neobľubujeme, tak ma teší, že to robí doma niekto za nás.

A z gauča čo tie smietky? Len zmetieš rukou na zem, nech to vysávač zoberie, či máš na to nejaký ten malý ručný?

No bud tak alebo potom je na toto super taky ten maly rucny vysavac. My sme ho kupovali rovno aj s robotickym presne na taketo male upravania. Aj v aute sme ho vyuzili uz vela krat, ked len sedacky bolo treba nejak prebehnut, ocistit.

maly taky ten rucny, by som samostatny nekupovala, zbytocne je to podla mna, ked uz tak s tycovym a ma clovek dva v jednom a hlavne setri si aj miesto, ale ten rucny je dobry to musim nechat :wink:
najma do auta, na sedacku, ked po vylete treba povysavat omrvinky, lebo to kadeco sa vtedy v aute je a ked vidim ako to detom pada, tak mi je az tazko :smiley:

Samotny asi nie, to by moc vyuzitie nemalo, keby mas doma fungovat len s takymto vysavacom, alebo ako doplnok k robotickemu je to napriklad podla mna super.

My mame aj taky samostatny, aspon teda to som muzovi do auta kupovala presne na taketo rychle povysavanie a ten ho stale vozi so sebou.
V kufri ho ma, ze keby nieco. Takto je to dobre mat, ale doma netreba, aspon teda my ho doma nemame a teda nemam nejaky pocit zeby mi chybal.

Doma máte aký vysávač teda? Asi nie len robotický, či?

Alexka ten malý aj dobre povysáva? Lebo ja mám z toho taký pocit, že to viacej hukotu narobí ako uprace.

Mat roboticky je dobre, to bez debaty, ale aj klasicky nie je na skodu mat doma. Si vezmi, ze my napriklad minuly tyzden sme skladali novu skrinu, takze kade tade aj polystyren, aj proste bordel po zemi, tiez som chcela pavuciny za skrinou co boli povysavat a keby som to s robotom, to by som sa asi zblaznila. Cize aj klasicky bezvreckovy je dobre mat, prakticke, aj ked len obcas ho pouzijes ale podla mna keby som ho nemala tak mi chybuje :smiley:

tak zalezi, co s tym budes vysavat, na povysavanie sedacky a auta, ze sedacky vzadu, ked deti narozsypaju a tak, tak je to vhodne a taky vysavac hlavne nie je ani drahy a ucel splni fajn :slight_smile:

Emunaih to si akože ani moc neviem predstaviť, ako by si tie pavučiny chcela robotickým vysávačom vysávať :joy:

Ved prave toto je na tom to, ze aj tak clovek pride na to, ze aj klasicky vysavac je proste dobre doma mat, lebo nevies kedy sa zide, ci uz pri vrtani alebo pri comkolvek inom.
Len aj to vybrat dnes dobry klasicky vysavac nie je jednoduche, tiez uz tolko moznosti je, ze dovidenia, toto bude nas cakat zachvilku ked svokra bude mat narodeniny a chce vysavac :smiley:

Vidis to je dobre, ze vies co chce. My mame vecne problem, ze nevieme co kupit. Ked takto to hned povie, co potrebuje tak je to velka pomoc. Lebo u nas je to zakazdym ked ide o darceky na mne a teda potom mam z toho hlavu ako balon!

Vyberaj bez sackovy, to podla mna dnes je must have kazdej domacnosti, mali sme sackovy a ten isiel kade lahsie, lebo ked som videla ako ceny isli hore aj co sa samotnych vrecusok tyka, tak dakujem pekne :smiley:

to je podla mna najvacsia zbytocnost, co sa da mat. sackovy vysavac. vsak naco su dobre tie sacky. nie je lepsie a praktickejsie proste len vysypat potom tu nadobku z vysavaca, ako kupovat podchvilou sacky, ktore sa aj tak vyhodia, ked su plne? keby sa to dalo aspon viackrat pouzit alebo co.

V tomto mi pride najviac prakticky ten tycovy vysavac, co sa da rozobrat aj na ten maly rucny. Neviem, ci to uvadzaju, ze je to dokonca tri v jednom alebo kolko.

aj to tak robievas, ze pustas aj vysavat aj mopovat ked nie si doma? nebojis sa zeby ti nieco ten vysavac mohol zhodit alebo tak??

Byva dnes uz aj styri v jednom, dnes je tych moznosti kvantum. Mne sa na takychto rieseniach paci to, ze vlastne to setri vela priestoru, lebo teda nemame ho na rozdavanie.
A dobre je, ze tycovym vies aj povysavat, aj pozmyvat a co mne prekvapilo, ze niektore nie su vobec tazke, ze maju tak do 4kg :slight_smile: