Roboticky vysavac

Ty si vies niektore aj akoze navigovat kam chces aby isli a kam zase nechces, ale napriklad ja nechavam po celom byte. Ale mam take dva kvetinace vysoke a su lahke, cize tie ked pustam vysavac, tak ich dam hore na stol, aby mi nezhodil tu kvetinu co je na nom, lebo su tie nozicky aj dost tenke a asi to proste nezaregistruje, ked ide.

no je toho uz vela, ale to je dobre, lebo to vela miesta usetri a uz aj tieto tycove su s mopom, cize to aj povysavas aj zotries podlahu, lebo nemala som osobne rada, ked som mala vsetko povysavat a potom zase vsetko pozmyvat, to mi trvalo nekonecne dlho :smiley:

Akoby si chcela sáčky viackrát použiť? To je nonsens, to sa nedá. Je to zbytočné, kedysi to bolo tak, že niektoré vreckové vysávač mali lepší ťah, že boli výkonnejšie, ale dnes to tak už vôbec nie je a najmä myslím, že čoraz viacej ľudí myslí aj na to aby sme zbytočne neznečisťovali planétu.
My aj robota aj klasický máme Sencor a za mňa to bola kúpa ako vínko!

Taký mám Sencor, to som dostala od sestry na narodeniny a je to perfektná vec, to pri deťoch podľa mňa by mala byť povinná výbava, že bez toho sa ďalej nepohneš.
Pretože to omrvinky všade a to bez ohľadu na to či má dieťa rok, dva alebo 10, tie omrvinky proste budú kým bude u rodičov, toho som si vedomá :smiley:

taketo darceky mam inak aj ja rada, lebo ho pravidelne pouzivas a je to ovela lepsie akoby ti nieco malo len tak visiet v skrini :stuck_out_tongue:

Ale to nielen pri detoch. To aj pri muzoch, vidim to doma. Dnes som robila babovku a omrvinky vsade. Aj v kuchyni pri barovom pulte, ked vidim, ze na zemi omrvinky tak mi je jasne, kto na nej bol a bude sa tvarit, ze nic, kym som nemala tycovy vysavac tak som na to fest nadavala, ale teraz uz sa radsej ani nerozculujem, je to zbytocne.

To sa pri niektorých veciach vôbec neoplatí sa rozčuľovať, aj tak na tom asi nič tým nezmeníš. Tak dobre, že sa dá pomôcť si aspoň takto, tými spotrebičmi. V dnešnej dobe je to také šikovné a veľa možností.

Tak treba deti aj muža naučiť, ako sa vysávač používa… Neboj sa nič, my sme šikovní, takéto veci zvládneme :smiley:

pouzivat roboticky vysavac nie je ziadny problem, aspon teda u nas, ale ked muzovi poviem aby vytiahol klasicky, ze treba aj tak povysavat z casu na cas, ze aj proste pavuciny a tak, tak si okolo toho nenormalne vela vypocujem, kym sa vobec na to odhodla :smiley:

@anet46 u nas to tiez takto bolo, ze ked mal nieco spravit, tak bolo okolo toho toho frflania a bedakania, ze som si radsej sama spravila ako to dva dni pocuvat, kym sa na nieco odhodlal.

podla poslednej skusenosti a takom porovnani som sa rozhodol, ze sa podelim s vami ostatnymi, aby ste nespravili rovnaku chybu ako ja. ked som kupoval prvy roboticky vysavac, tak som sa v tom nejak moc nevyznal, takze som kupoval prosto co prislo. ale ide o to, ze ten prvy mal len jednu tu metlicku, ktorou si posuval smeti, aby ich mohol povysavat. len to sa kolkokrat stalo, ze si to odpinkol niekam a uz sa k tomu nedostal. takze pri druhom som uz napriklad vedel, ze jedine taky s metlickami dvoma budem kupovat.

to ozaj si potom kupoval nejaký z tých prvých nie? lebo teda tie čo sú dnes tak myslím, že niečo takéto vôbec nehrozí.
veď ja som pred pár mesiacmi pozerala aký teda kúpiť a to dnes sú také možnosti, že dovidenia, hneď som aj s mopom brala :smiley: nech si toho uľahčím čo najviac :smiley:

to je lepsie podla mna takto, ked je to dva v jednom, nez mat zvlast vysavac a zvlast mop. aj miesto to usetri a asi aj sa to viacej oplati po financnej stranke.

mam kamaratku, co si od nejakej znacky kupovala, ze roboticky zvlast vysavac a zvlast mop a teda myslim, ze jej to zbytocne zabera miesto, len to ma v tej stanici a najskor musi dat pobehat jedno, potom zase druhe a ked to ma v jednom tak by mala pokoj, no komu neni rady :smiley:

Jedna moja suseda ma tiez takto zvlast a aj vysavac a aj mop ma kazdy svoju tu stanicu. A este ich ma v obyvacke a je to tam ako past na oko.

No toto by sa mi nepáčilo, zaberá to miesto, nevyzerá to bohviejako, my máme dva v jednom, máme ho v spálni pri komode, tam to vôbec nevadí, ale keby som tam mala mať dva tak neviem to by mi vadilo. Lebo to aj dve zásuvky musia byť vedľa seba a nemôže ich pustiť naraz, že aby dali do poriadku jednu miestnosť a zase aj to viac stojí ako dva v jednom.

sonyaaa to máš aj takú tú stanicu, kde sa vysávač vysýpa? niektoré to tak majú, čo som pozerala. že nie len že to má ako stanicu na nabíjanie, ale aj tam vyprázdňuje tú nádobku na odpad, čo má v sebe, čiže to nemusíš ty po každom vysávaní.

Tú stanicu potom ako často musíš vysýpať? To je na sáčky či len nádoba? Reku či sa to vôbec vyplatí, že či je to o toľko praktickejšie.

To su potom ale tie take drahsie, podla mna je to zbytocne take nieco, ked mozes si vybrat nadobnu z vysavaca, vysypat, oplachnut a vlozit spat.
Nevidim v tom najmensi problem a proste je to podla mna uplne prakticke. Ja sa snazim po kazdom vysavani, aj ked niekedy sa mi stane, ze zabudnem, ale to ti da najavo vysavac ak by bola plna.

takže ho nemusíš ani po každom vysávaní vysýpať? ja som si na to tak navykla, že ani nemám nejak odsledované, koľko by sa tam toho pomestilo.