Roboticky vysavac

Ďakujem za komentár. No bývame v dome. Tak chcela by som to na vysávanie obývačky s kuchyňou hlavne, lebo to treba každú chvíľku, keďže tam proste najviacej fungujeme.
Oplatí sa s mopom? Má to zmysel?

ked stara skola, to je niekedy ozaj tazko, ja mam aj babku aj deda a teda tvrdohlavi su obaja, to ked zacnu mi rozpravat, ze my mladi aj tak nevieme, tak to uz sipim, ze je zle, ale tak clovek im chce len pomoct, ale sranda je, ze ked nieco kupis, donesies a potom to vidia, ze ozaj je to tak ako som hovorila, tak potom je uz dobre :smiley:

Keď budeš mať aj s mopom ušetríš si tým nielen vysávanie ale aj mopovanie a prečo si proste neušetriť kríže? Podľa mňa je to veľká pomoc. Jasné, že umývam podlahu aj normálne raz za týždeň, ale cez týždeň keď máme kvantum aktivít tak mi vysávač pri tom veľmi pomáha aby som všetko v pohodke zvládala.

take su suepr, tiez mam aj taky, co vie aj povysavat a pomopovat. takze ja vytiahnem normalny mop len raz za tyzden, takto ked si tento pobeha kazdy den, tak to uplne staci

U nás je to aktuálna debata, lebo žena by taký hrozne moc chcela. Máme momentálne vo vnútri aj šteniatko a tak je tá podlaha stále od niečoho. Myslíte, že si takýto vysávač hravo poradí aj so psími chlpmi?

to je inak fakt, ze to usetri cas takto a kedze ja moc nemam rada umyvanie zeme, tak som rada, ze nemusim to robit casto, svokra ta sa v tom napriklad velmi vyziva a to mne osobne do hlavy teda nejde :smiley:
aj ho pustas ten vysavac niekedy ze len vysavat?

dozaista ano, len treba psika naucit nan, ten nas mal chvilku problem, kym si proste zvykol, ze vysavac vysava, ze chodi okolo neho, chvilku ho to tak akoze deptalo, bol taky nesvoj, ale myslim, ze teraz uz dobre, teraz si uz lehni a uz mu ani nevadi, ked ide okolo neho :smiley:

hej hej. ja mam taky co sa nadobka musi naplnit a pripnut nan, takze pokial ju tam nedam, tak v podstate len vysava. ale to je podla mna najmenej

Ano tak to mam aj na mojom, viem si ho tam dat, aj dat prec, ale teda kazdy den u nas vysava a tak raz, dvakrat do tyzdna ho davam aj zmyt a potom ja si este prejdem v sobotu. To som tak proste naucena, zvyknuta uz roky.
Myslim, ze takyto pomocnik by sa hodil ozaj do kazdej rodiny :smiley:

Neverim ze je niekto, kto by sa mu nepotesil. A tieto dnesne si vies pekne nadstavit aj kde chces aby vysaval a mopoval a tak isto aj ktorym miestam chces, aby sa vyhol. Za mna jeden fakt super vynalez

Len nie vsetky sa tak daju, ze poslat kam chces, na to aby sa to dalo potrebujes mat aplikaciu a nie kazdy je taky zrucny, ze si to vie urobit, ja bez mojho muza by som si v tomto asi len tazko poradila :smiley:

Vsak hej, o com by to bolo ak by boli vsetky rovnake. To by sa potom uz len tazko vyberalo. Niektore su take, ze mas v krabici take magneticke pasky alebo nalepky a tie ked si nalepsi na miesta, kam nechces aby siel, posobia prakticky ako odpudzovac. A niektore to maju zas cez aplikaciu

lenze nie je to akoby zbytocne tie pasky? ma to zmysel? to potom po vysavani sa dava dolu alebo to tam zostava? lebo to neviem ci by sa mi pacilo mat to nalepene na zemi cely cas proste, neviem si predstavit akoby to vyzeralo, posobilo :confused:

ale praveze nie pri kazdom je to komplikovane, napriklad Sencor, co ma aplikaciu, tak nic nie je na nej nejako narocne, praveze lahko sa v nej aj ja orientujem a to je uz co povedat :stuck_out_tongue:
niekedy staci len proste si nad to na chvilku sadnut a dojde ti to ako co :wink:

To je na tebe, mozes si to tam nechat, lebo budes mat predelene miestnosti.
Svagrina to tak maju, lebo nechce aby vysavac chodil do detskej, kedze synovec tam ma kadejake hracky, lego po zemi a taketo, ze aby zbytocne mu to nepojedol :smiley:

tiez niektore aplikacie su na mna moc, kamoska ta mi raz spominala, ze aby som si zapisovala, co jem, ze vlastne kaloricke hodnoty alebo nieco take do nejakej appky a to stratena som v tom bola, esteze tato znacka, co si pisala, to ma tak, ze je to easy, ze ozaj viem ako spustit, kam ho poslat, toto je vec na ktoru asi najdlhsie telefon za den vyuzivam :smiley:

uz su veru take, ktore si aj sami vedia poradit s tym, aby vsetko nenasali, ale aj povysavali aj rohy napriklad. ako tato era tychto vysavacov a pomocnikov sa mne napriklad velmi paci

ako casto ho pustas? prosim ta mas ty aj s mopom? vyuzivas to casto? potom normalne akoze ta handricka sa da oprat?
chcela by som kupit mamine na viaanoce, lebo sak uz sa to krati ten cas :stuck_out_tongue:

U nás ide každý jeden deň. S mopom keď chceš je to fajn, lebo môžeš aj mopovať, ale nemusíš, že môžeš ho dať len vysávať, takže ako uznáš za vhodné. Neviem si predstaviť, keď ho už máme žeby som ho púšťala len raz do týždňa alebo tak, to vôbec.
Áno, buď ju dám prať alebo to preplácham v rukách veď to nie je toľká robota. A čo sa týka toho, že to chceš ako darček, tak môj názor je, že smelo do toho :stuck_out_tongue:

tiez to tak robim kazdy den si vysava sam a ked potrebujem pomopovat, nasadim handricku, nadobku navodu a mopuje si. ale vysava kazdy den, lebo mame doma psika a to by sme sa udusili chlpami, keby tak casto nevysaval. to bol aj hlavne dovod, preco som chcela takyto vysavac