Roboticky vysavac

casto ozaj, lebo by si neverila, ze kolko prachu je neustale doma, kolko sa toho najde, aj dnes rano som sa v kupelni pozerala, ze na zemi chuchvalec prachu a teda to furt sa vysava aj umyva, ale to jak sa kuri, tak sa ten prach este viacej viri, no neviem si predstavit ze by som zmyvala alebo vysavala len raz do tyzdna, s mojim Sencor pomocnikom to je nastastie jedna radost :smiley: :smiley:

U nás to je s prachom rovnako, ale na to nás upozorňovali, už keď sme stavali dom, že ak je podlahové kúrenie, tak sa od zeme ten prach tak nejak viacej víri

to je jedno, aspon moja skusenost je taka, ze je to jedno ako sa kuri, aj tak je prach, vela zalezi aj od toho kolko clovek travi casu doma, ja sama som prisla, ze aj zavesy, deky a taketo to na to sa prasi, to potom sa viri a nie je to bohvieco, ale tak od toho mame vysavac aby sa postaral o to aby to nebolo po zemi :smiley:

Jasné, že prach je všade. To bol len taký poznatok :slight_smile: Na všetkom sa usádza to je pravda, preto takéto pravidelné vysávanie je super aj z hľadiska zdravia napríklad

to by bol môj sen, aby sa dalo žiť bez prachu, keďže máme doma malého astmatika. ale neostáva mi nič iného ako s ním naďalej bojovať

No v takýchto prípadoch vysávač robotický, sušička, to by mala byť samozrejmosť, nech sa aspoň trošku minimalizuje to prášenie, lebo teda neni to sranda.
Niekto si povie, že čo ako môže prach narobiť problémy, ale teda dokáže a zrovna nie malé, to človek nezažije, nepochopi :confused:

tak to ani nevrav, ako ja keď som videla, čo sa napríklad nachádza vo filtri sušičky po dosušení prádla, tak som si myslela, že odpadnem. ale tak teraz sú také možnosti rôznych pomocníkov ktorý život s napríklad takýmto ochorením vedie zjednodušiť a hlavne aj zlepšiť

Ale to všetko je aj to ovzdušie, že vyvetráš a hneď sa ti kadečo dnu dostane, prach, peľ a neviem čo všetko a sa to usádza. Veď u nás každý deň treba vysávať, to keď sa dva dni nepovysáva a zasvieti slnko to je hneď vidieť že na podlahe je úplne taký akoby povlak.

no len keby som ja mala furt chodit s vysavacom kazdy bozi den asi by som sa zblaznila, to by som doma pomaly nic ine ani nerobila, len toto a to teda uz len pri tej predstave ma striasa, pretoze mame doma aj kvantum inych veci, ktore je treba proste robit :smiley:

Tiež sme si robotický vysávač zariadili. Žena už nemala nervy na tú špinavú zem v obývačke. Stále sa tam ukladali tie chumáče prachu. Takto ho zapneme raz za dva tri dni a super.

No nezda sa to kolko prachu je po zemi, ze? Ja nemam rada, ked najdem niekde chumac prachu a najhorsie je, ze v kupelni ho mame furt a tolko, normalne na nervy. Esteze mozem vysavac tam kedykolvek zavriet, pustit a vybavene.

moj muz sa napriklad stazuje na to, ze vsade neustale nachadza vlasy. ale tak to je proste normalne, byvanie so zenou prinasa aj taketo uskalia :smiley: lenze uz to stve aj mna, ale kvoli tomu, ze ten nas vysavac ich poriadne ani neberie, zachytavaju sa na tych stetinkach a aj tak ich musim zakazdym zospodu oberat, je to proste mega otravne a aj trochu nechutne.

Tak inak to nebude, jasne, ze sa na spodu vysavaca zachytia. Toto s vlasmi je aj u nas problem, najma takto na jesen, ked mi proste padaju ovela viacej, ale to je normalne, to je tym pocasim, rocnym obdobim, to prejde. Ale teda radsej pustim robota nech to povysava akoby som ja mala napriklad v kupelni vysavat dvakrat denne.

Normalna vec v tomto obdobi, to je problem aj u mna, ale tym, ze mame robota tak to aspon ten vezme a teda cistim ho tak od vlasov raz za tyzden priblizne a vysypavam po kazdom vysavani, lebo to stale nejaky prach. Ale na nasom Sencore sa mi paci, ze to cistenie je uplne jednoduche, nenarocne a je to ozaj zalezitost par minut, ze mi to fakt setri aj cas aj energiu :smiley:

No to treba cistit aj nadobku, aj tu kefu, najma ako hovorite, ze od vlasov, ale napriklad kamaratka, ta ma psa, dlhosrsteho, tak aj po nom musi, to je pri zvieratach doma tiez pomoc. Najma este ked aj plznu na jesen :smiley:

no tak to veru poznam. my mame tiez psika vo vnutri a aj ked nie je dlhosrsty, tak zanechava po sebe teda dost chlpov. no s tymto vysavacom, je to super a cistit nadobku, tak to nie je nic zloziteho a a ni na dlho, kedze mi usetri omnoho viac casu

a co sa tyka tych chlpov povysava ich v pohode alebo mas nejaku specilanu nasadku na ne

Sestre sme teraz objednávali vysávač, keď je Black Friday a sú dobré ceny v obchodoch a budem mať aspoň popredu vyriešený darček pre ňu na Vianoce. Tie nástavce sú už kadejaké, že aj na chlpy, aj na kadečo. Len treba pozerať vybavenie vysávača.

vies co tiez sa taketo veci snazime kupovat v tom obdobi, ked je to tak nejak najvyhodnejsie. ale samozrejme ak sa nepokazi o hodne skor xixi. no ved to je jasne, nech uz ma toho v baleni co najviac. pozerala si aj kde mavaju taky najlepsie black friday?

teraz v kazdom obchode je nieco, ale my napriklad sme v Planeu vyuzili, oni to maju uz teda od zaciatku mesiaca alebo tak nejako a kazdy tyzden nejake ine zlavy, cize da sa dobre usetrit, len to treba sledovat a dobre je, ze maju aj pri nakupe na splatky 0% navysenie, cize tento rok ma nejako vianocne darceky nastastie nebolia :smiley: