Roboticky vysavac

A to majú prosím ťa dokedy? Tiež by sme chceli nejakú tú elektroniku pokúpiť, lebo nám čo to začalo odchádzať a toto by bolo veru super. Vieš čo idem sa na to pozrieť, ak by sa dalo, tak by sme to isto využili

  • ahoj Okuliarnik -

vyskusaj ved pozriet na eshope, na ich webe, co prave maju ake akcie, lebo sa to meni rozne, je to individualne - ale teda uz by som to nejako neodkladala pretoze original black friday bol v piatok, takze uz pomaly asi taketo budu aj koncit, tak este dnes to skus obehat

my sme v piatok obiehali obchody, lebo este vobec sme nemali vsetko pokupene darceky a segra ta mi pisala, ze teda co mi ma kupit a sme sa dotazovali a oni, ze by tycovy vysavac chceli, ze odkedy maju Tomaska, ze maju omrvinky vsade a ked vysava musi podlahovy zakazdym vyberat a ze ju to uz unavuje, tak sme jej boli vybrat, chcela som si pochytat poskusat aby som vedela ako sa jej s nim bude vysavat

to si takto aj so súrodencami kupujete? my odkedy sa deti narodili, tak sme to stopli, prestali sme si navzájom a kupujeme len deťom, je to podľa mňa tak lepšie, máme o dosť menej starostí :stuck_out_tongue:

Hneď sme si nad to aj sadli keď som sem písala, lebo ako neviem, namiesto toho aby som si to prste pozrela som ti napísala xixi. A veru, keď sme to tam videli, taaaak sme si čo to aj objednali. Bolo to také spontánne ale super tak sa len teším na kuriéra, kedy už príde

Niekedy je to tak lepsie, ze vlastne nejako neriesit a pocitovo kupit, mne sa neraz tak viac vyplatila kupa proste, ono clovek niekedy nevie, ked si vezmem kolko veci pozeram, kolko som porovnavala, tak ozaj to na nervy mnohokrat :smiley:

My si stale, sme len dvaja surodenci, takze to nie je tolko a osobne rada robim radost inym ludom, takze toto je vec, ktora mi nerobi vobec ziadny problem a z ktorej sa nesmierne tesim :stuck_out_tongue:

u nas to je tak, ze ideme skor na pocit, ako ale nie je to lent ak, ze sa mi nieco paci tak si kupim. hlavne pri elektronike si prezrieme aj parametre, ale istu ulohu tak hraju aj samotne pocity

To nie, neoplati sa to, treba si uvedomit, kolko co stoji, co cakas od danych spotrebicov a tak podobne.
My sme chceli od robotickeho vysavaca hlavne aby povysaval bez problemov a aby nebol hlucny, lebo pri detoch proste chcem ho pustit aj ked budu spat bez toho, aby sa mala zobudila :smiley:

zakazdym chces co najviac. myslim si, ze mnoho ludi zacalo dbat na funkcie kvalitu a az potom cenu, lebo kupit nieco len podla ceny a potom sa chvalit, ze ved to mam aj ja tak to asi nie je najlepsie, ak to nefunguje tak ako ma
@emunaih aku ma ten tvoj hlucnost v db?

Áno tak kvalita by mala byť základ, ale myslím si, aspoň teda moja skúsenosť je taká, že proste netreba veci preplácať, že dobré veci kúpiš aj za nižšie ceny.

aj my mame roboticky, neviem ti ale povedat, kolko db ma, ked vysava, ale pustam ho bezne, ked mi aj deti na obed spia a teda ich nezobudi, takze myslim, ze to nie je vobec rusive a mozeme aj popri vysavani napriklad telku kukat :stuck_out_tongue:

No ja si pamatam ked boli deti male, tak sme narocky vysavali alebo sme pustali pracku. Neviem, ich ten monotonny zvuk vedel v celku fajn uspat

To na niektore deti plati aj teraz. Ale tak je fajn, ked susedia nevedia, ze sa doma upratuje :smiley:

Len to neplati na kazde dieta, nasa mala ta mala paniku z vysavaca napriklad, lebo si zafixovala, ze proste sme jej sopliky s vysavacom tahali, tak si k tomu vybudovala proste taky zvlastny vztah.
Ale dobre, ze dnes uz su vysavace tiche, ze neni su take problemy :smiley:

No mňa veľmi zaujímala hlučnosť, lebo osobne keď sme kupovali, tak som si to predstavovala proste tak, že budeme sedieť doma, vyložené nohy a on bude vysávať, preto to pre mňa bolo veľmi podstatné.
Aj teraz vieš čo to u nás bolo na štedrý deň? Omrvinky, papieriky a kadečo a vyriešili sme to tak, že najväčšie veci sme upratali, povyhadzovali a potom vyložili nohy, zapriahli vysávač a my sme pozerali rozprávky.

mate taky, co sa da nastavit, ze si ho cez aplikaciu posles len kam chces?
kamaratka ta mi volala, ze nevie jak si aplikaciu stiahnut, ze chcela len do kuchyne vysavac poslat tak ze stolicky davala ako zabranu :smiley:

Zalezi aku ma znacku, ale napriklad Sencor, ten ma svoju aplikaciu a aj v nasom jazyku, takze s nastavenim nie je problem, to si aj moja mamka bez problemov urobila, ked rozumie, tak to ide jedna radost :slight_smile:

mamina nema problem s vysavanim robota? nechodi este po nom vysavat? lebo moja svokra ta je v tomto uplny blazon, robota sme jej kupili a aj s mopom, nech proste oddychuje, nech si moze vylozit nohy a tak a nie, ona proste musi furt po nom este raz ist :frowning:

to uz je potom podla mna diagnoza, to uz nie je normalne, ked taketo nieco niekto robi, potom uz je to ozaj o blaznovstve co sa tyka upratovania, ved ja som si kupila takyto vysavac prave preto aby som nemusela nic robit :smiley: