Roboticky vysavac

Ja by som to asi moc nedavala na koberce, tam proste potrebujes po niektorych miestach prejst aj viackrat aby si dobre vysavala a to ti ten vysvac roboticky nespravi, to ho musis len dat viackrat povysavat miestnost. Je to vhodne skor len na tie podlahy kadejake

To uz je kazdeho vec ale ved su aj take co su urcene na koberce, netreba sa toho bat :slight_smile: Mne moj velmi pomaha hlavne pocas tyzdna ked niekto ma necakane prist tak ho len rychlo zapnem

Jaj tak asi by si mala trosku viac casu tomu venovat aby si si vybrala taky co ti bude vyhovovat aby ti usetril co najviac casu :slight_smile: Ja mam sencor, k tomu je samozrejme aj aplikacia a cez tu ho viem v pohode ovladat aj ked som napriklad v praci alebo proste nie som doma len musim mat pripojenie na internet

Ved jasne tak daj vediet ak si teda nkoniec nejake kupis a kolko ta bude stat ma tiez zaujima :slight_smile:

Co vravite na tieto roboticke vysavace? Hodi sa to aj do domacnosti kde je normalne tak viac kusov nabytku? Ci prave vtedy sa to neoplati?

Tak do nejakej zahadzanej domacnosti sa ti asi moc neoplati. Najlepsie je ked mas aj gauc napriklad na nozickach, tak ze sa ti zmesti, aj pod postelou miesto, nejake stolicky a tak, to vies zdvihnut ak je treba aby to poriadne vysalo vsetko

Ja vravim, ze je to fajn pomocka, hlavne ak mas napriklad zvierata alebo deti a je treba vysavat prakticky kazdy den :wink: A hodi sa podla mna vsade kde to nie je uplne zapratane odspodu az po vrch

Dakujem za odpovede :slight_smile: Ja si prave neviem predtavit ako to funguje a vlastne ake prekazky to dokaze napriklad obist a ci nema velke problemy s tym. Ako vie kam vlastne moze ist a kam nie?

Ahoj, za mňa osobne robotický vysávač určite áno. Ušetril nám veľa času a aj nervov :smiley: Len je potrebné vybrať ten správny. So čínskou značkou Xiaomi skúsensoti nemám, skôr by som išiel do značiek ako Samsung, Roomba, Rowenta a podobne. Sú síce trocha drahšie, ale myslím si že kvalitou oveľa prevyšujú Xiaomi, ktorý láka hlavne nízkou cenou. My máme doma tento https://www.alza.sk/irobot-roomba-966-d5097797.htm?o=3 a sme spokojní veľmi. Nízke prahy mu nevadia, s vyššími to už neviem posúdiť, ale koberce mať nesmiete. Ak chceš ušetriť nákupom cez internet, môžeš využiť túto stránku https://www.kodino.com/sk/ kde nájdeš zľavové kódy a kupóny. :slight_smile:

kolko by ste maximalne dali za takyto vysavac? myslite ze cena tak okolo 500 e je este v pohode? oplati sa to za tie peniaze? nemali ste s nimi nejake problemy? ja som pocula, ze im dost zvyknut robit problem vlasy. co je na tom pravdy?

To si vies normálne pekne v tej aplikacii nadstavit. Teda aspon na tom mojom sa to tak da. Niektore potrebuju aby si porozkladala take ako keby zabrany ale vacsina uz je takto spravena, hlavne na tychto co uz maju aplikacie vlastne :slight_smile:

Kamoska ma prave taky co musi davat tie fyzicky zabrany pri dvere miesnosti napriklad a to mi pride celkom neprakticke, lebo aj tak proste mas s tym kopec roboty kym ho mozes spustit. To potom tak trochu uz aj straca zmysel. A ten tvoj bol nejaky drahy ked to mas takto urobene aj s aplikaciou?

to je podla mna v pohode cena, videla som uz aj ovela drahsie. ak je nejaky kvalitnejsi a ma lepsiu vydrz, pripadne nejake lepsie funkcie tak sa oplati. ale aby som ti povedala pravdu tak su aj lacnejsie na trhu

len ako pridem na to ci je kvalitny? ci stoji za tie peniaze?

Baby a nemaju tie vysavace problem napriklad s vlasami? lebo ja som pocula, ze sa to tam zvykne zasekavat

Niektore maju problem a niektore nie. Treba sa pozriet na to akym sposobom vysava. Ale vzdy sa daju tie vlasy odstranit, to sa nemusis bat. Len treba davat pozor na to aby sa tam toho tolko nenabalilo

Aha a normalne to odtial ide dat dole? Lebo ja som niekde videla, ze sa to dokonca do tych koliesok zamotalo a potom s tym bol dost velky problem :confused:

ved si precitaj popis k nemu, co vsetko zvladne, ci vie napriklad teda prejst cez nejaky nizsi prah. ci ma tu aplikaciu, co vsetko mozes v tej apke s nim robit a podobne. a ked uz budes fakt v koncoch tak sa chod poradit normalne do predajne

dakujem :slight_smile: uz som si nejake pozerala. ale pri ziadnom neviem prist na to, ci prejde cez nejaky jednoduchy prah. ako to zistim?

vieš čo mne sa napríklad celkom osvedčilo hľadať taký čo má väčšie kolieska, taký sa vie v pohode cez prah taký nízky dostať. ale iba taký ako je proste lišta alebo ako by som ti to vysvetlila. najlepšie je nemať žiadny, to je jasné