Roboticky vysavac

toto som ani ja nevedela, ale citala som po nete, ze ludia to davaju, vraj ide o to aby si to potom cele dobre umyla a nebude nejaky zasadny problem s tym :slight_smile:
vyberas si robota? lebo aj ja, tak mozeme si aspon vymenit skusenosti pri hladani, najradsej by som bola, keby som mala niekoho pri sebe, nejaku kamosku ktora ma, zeby mi poradila, ale bohuzial nik z mojich znamych takehoto pomocnika nema

hej hej chceli by sme si takeho domaceho pomocnika zaobstarat a ked uz, tak by som bola rada, ak by vedel teda aj pomopovat. ako je jasne, raz za cas zotriem podlahu aj ako sa povie na rucaka, ale ked nebuide podlaha moc spinava, toto by mi veru pomohlo. ako ja by som bola rada, ak by mi niekto povedal, kup si tento a hotovo a mala by som po starostiach. len je ich na vyber tak vela

Toto som aj ja tak umývala, ale ako roky idú, tak už to veru nejde len tak, najmä zvykla som po kolenách umývať, aby som mala istotu, že všetko bude dobre umyté.
Úplne blázon som bola, no teraz už veru nie, radšej to takto vyriešiť, najmä kríže sa ti poďakujú.

Po kolenách? Fuuu no na to by som sa ja nedala, teda by som sa potom asi len ťažko postavila heh. A takto si v pohode, či kontroluješ, ako ju poumýval?

a to musi poumyvat aby smuhy neostavali ci? je treba sa napriklad pozerat pri vybere aky mop ma k sebe nabaleny?

  • ahoj Sandy67 -

ked tak najlepsie poumyvas, tiez som tak bola naucena z domu, ked som videla, ze mamina to tak robi - ale teda fakt je, ze clovek sa dnes s detmi dost natahuje, zohyba a ked este aj v domacnosti treba nieco takto robit, tak to je niekedy az na slucku, preto my tiez uz mame robota, od Sencoru som vybrala a ten dobre aj poumyva, alebo ked nechces robota s mopom tak je dobry aj tycovy mat s mopom :slight_smile:

tycovy to mas pravdu, to tiez je velka pomoc v dnesnej dobe, najma pri malych detoch, ked potrebujes povysavat rychlo a vsade :wink:
sestra si teraz tiez taky kupovala, lebo mala jej zacala stvornozkovat a ked s piskotami chodi a narozsypa tak aby hned mohla povysavat.

Pri tycovom potom je dobre pozerat jeho vahu, aby sa s nim dobre manipulovalo. Lebo teda ked niekto je lahsi a mal by s tazkym vysavacom vysavat, to by slo ozaj tazko.

To je pravda, ako tiez sa snazim si kolko krat taketo veci vyberat aj podla vahy. Inak tieto tycove, mate niektora aj taky, co je ako keby 2v1. Ze sa da z neho ako keby aj taky rucny spravit?

Dva v jednom by som povedala, ze je uz taka klasika, ze uz vacsina tych tycovych je takychto, ze su dva v jednom. Ale dobre su aj take, co su tri v jednom, ze vlastne uz mas aj s mopom, to potom mas povysavane a umyte jedna radost.

Akym sposobom to ale funguje to mopovanie pri tycovom vysavaci? To ma nejaku svoju nadobku na vodu?
Da sa vysavat aj bez mopovania alebo ako? Nemam o tom predstavu, preto sa pytam, nech viem, nech nie som ako trdlo ak pojdem do elektra kuk :stuck_out_tongue:

Ano, ty to nemusis pouzivat len tak, ze naraz. To mozes aj samostatne. Predsa len niekedy chces len na rychlo povysavat kuchynu alebo tak a vyrobcovia na to dozaista myslia. Bolo by to neprakticke keby sa to nedalo :stuck_out_tongue:

viem ze tie roboticke mavaju mopy, ale ze su take aj tycove, neviem, to je pre mna v celku novinka. no to bude asi palka za taku vymozenost ci?

zalezi co je pre teba palka, aku mas predstavu o cene, su aj drahsie, aj lacnejsie, zalezi aj od znacky, proste toho je dnes uz na trhu vela, treba si ujasnit, co od toho vysavaca cakas, co by si chcela, ale aj okolo 200 euro vies kupit dobry a spolahlivy :slight_smile:

a tak to zas nie je az tak vela, ja som si myslela, na cenu naprikald 400 a vysie, to neviem, ci by som len tak za vysavac dala. a ty mas nejaky takyto? ze aj cena prijatelna ale je teda aj dobry?

Aj za takú sumu sú, dnes je typov strašne veľké množstvo, takže vyberať môžeš od nevidím do nevidím a za akékoľvek ceny. Je len na tebe aký strop si určíš a tiež aké máš nároky naň, čo proste chceš aby mal. Skús pozrieť napríklad Sencor, to sú dobré vysávače a za dostupné ceny, takže to je parádička.

A ty mas teda konkretne od nich vysavac? Ze co sa kvality tyka, nie som zatial stotoznena s touto znackou, nepoznam ju, nemala som doteraz od nich nic, tak sa informujem, nech mam aspon ako taky obraz.

Nepoznáš ju? Tak to podľa mňa o veľa prichádzaš, ja mám aj robotický vysávač, aj čističku vzduchu, aj sušičku na ovocie a dokonca aj telku máme :smiley:
Takže ja za seba ti môžem povedať, že za primerané ceny veľa muziky, aspoň taká je naša skúsenosť doma :stuck_out_tongue:

No kedysi som bola v tom, ze cim vyssia cena, tym je aj kvalita veci vyssia, ale to tak vobec nie je. Realita je ina, co pozorujem. Takze som sa viacej zacala sustredit na parametre toho, co chcem kupit, to je ovela podstatnejsie pre mna :wink:

Tak ja osobne si toto vobec napriklad nejdem :relaxed: Podla mna kazdeho jedneho potesi, ked najde nejaky produkt, ktory je jednak spolahlivy a navyse ti nevybieli penazenku :slight_smile: A ak sa smiem spytat, ten roboticky vysavac ste podla coho vyberali? Co treba pozerat, na co mam dbat pri vybere? Lebo kazdy asi tak dobre nepovysava tipujem.