Roboticky vysavac

hlavne je pozerat ako dlho vydrzi vysavat, lebo teda aby ti povysaval vsetko co potrebujes, cely byt, cely dom, to je velmi podstatna vec :wink:
a potom aj hlucnost, lebo teda pustam ho aj ked sme doma a nechcela som aby mi jeho zvuk nejako prekazal, preto som chcela aby mal co najmenej db :wink:

Hovoris, ze ho pustas aj ked ste doma, cize ho mas zrejme nastaveny aj ked doma nie ste?:slight_smile: Vies si potom v aplikacii pozriet trasu kadial vysaval, ze robi takzvanu mapku? Tie appky su podla mna fakt vselijake, niektore ani nie su prehladne, potrebujem, aby to tam bolo vsetko zrozumitelne a jasne vidiet vsetko:)

ty by si ho mala vediet podla mna aj nastavit, ze aj spustit na dialku aj proste poslat ho niekam, nie??

i-robot je najlepší na svete

Podľa mňa ani nie, zbytočne predražený a teda ja mám od Sencoru a slúži mi veľmi dobre a kúpila som ho za dobrú cenu.
Niektoré veci proste zbytočne preplácaš len kvôli značke a myslím, že práve toto je ten prípad, čo ty píšeš. Celkom dlho som vyberala aký by bol vhodný a teda stálo za to venovať tomu čas :slight_smile:

si porovnávala viacero značiek? pre teba bolo čo takým smerodajným faktorom, že podľa ktorého si definitívne vybrala??

to by zaujimalo aj mna :slight_smile: po com pozerat ako po prvom, po vydrzi baterie alebo aj po nejakych vychytavkach?

To je inak v celku dobra otazka. Zaujimalo by ma aka silna by mala ta bateria minimalne byt? Cim je silnejsia tym ako ze aj silnejsie a kvalitnejsie vysavac povysava?

ani nie, ze silnejsia bateria, ale pozeraj na jej vydrz - kolko minut vydrzi vysavac a kolko sa nabija, kolko trva uplne nabitie, toto su take smerodajne veci ako pri robotickom vysavaci, tak aj pri tycovoom :wink:
myslim, ze kazdej nam zalezi na niecom inom, pre mna bolo hlavne aj to, aby sa dal ovladat na dialku, aby nebol hlucny :slight_smile:

Ahaaa vidis nenapadlo ma napriklad pozriet to, kolko sa nabija. Ty to mas prosim ta ako, vies, aby som vedela, co je take to optimum

Optimum podla mna nejestvuje, kazda sme ine a inak nam to vyhovuje :stuck_out_tongue:

heh tak to je pravda. co sa tyka toho nabijania, tak si myslim, ze asi je najlepsie ak sa nabija kratko a nasledne vydrzi vysavat co najdlhsie. aspon taka by bola moja predstava

tak co mam ja ten sa nabija 5 hodin, ale zase potom vydrzi dve hodiny vysavat, takze to je pre mna uplne take v pohodke, take, ze sa mi to zda v pohode, kedze potom tolko vydrzi :slight_smile:
tieto info najdes zakazdym v parametroch :wink:

jedna vec je predstava, ale treba mysliet na to, ze aj ten vysavac potrebuje nabrat energiu, aby proste dokazal vysavat, nas co sme mali prvy tak ten sa dokazal vycerpat najma ked na maly kobercek co mam pod jednym kvetinacom narazil :smiley:

ved to je samozrejme, ze nejde to hned, ze keby sa pol hodku nabijal, tak jasne, ze nebude schopny fungovat napriklad 5 hodin alebo tak, ja mam Sencor a ten teda vysava uplne na paradu a presne vydrzi dve hodiny, co je idealne, lebo to stihne prejst vsetky miestnosti.

ako casto menis tie metlicky, ci kefky na vysavaci??..lebo akurat vcera som ho cistila a som rozmyslala ci kupim nove uz…ci to mam vymenit…

Vidis, tie metlicky, oni pasuju do kazdeho vysavaca alebo kazdy ma svoje. Ci ich nie je tazko pri potrebe vymeny zohnat?

Kupovala som nahradne v obchode, kde aj vysavac a vlastne hned ked sme vysavac kupovali, tak som si aj nahradne zakupila, som taka rada, ked mam do foroty.
Tak ze keby nieco, tak mam doma na vymenu a nemusim ptoom zhanat. To kazda znacka ma svoje.

Ahaa, tak nemal v baleni nahradne ziadne teda?

Mna by zaujimalo, napriklad kolko tak tie stetinky vydrzia, ci ich teda treba casto menit?