Roboticky vysavac

Tak neviem, ci je to nahradna diel, ale tak tie stetinky sa casom asi no vytvaruju a potom uz nemusia tak dobre zberat spinu, tak som myslela, ci nie su este jedna v baleni

Náhradné som kupovala zvlášť v Planeu, tam sme aj vysávač kupovali, tak potom som tam aj tieto štetinky, to je najmenej už potom si dokúpiť.
A je fakt, že sa akoby zoderú, ale to je prirodzené, veď keď makajú, keď vysávajú ako u nás napríklad, že každý deň, tak sa tomu niet čo čudovať.

kolko to stoji, ked si nahradne kupujes?..ako casto robota pouzivas?..

U nas ide robot kazdy den a ked nie kazdy, tak kazdy druhy. Tolko prachu je neustale u nas, ze to by som ani nepovedala. Ved viac nie sme doma ako sme a aj tak.
Ty si ho vies dokonca nastavit, ked chces ze kazdy den, o nejakom case aby sa spustil a povysaval.

za nahradne bocne kefky som dala asi 6 euro pri Sencore, co si myslim, ze nie je vobec vela, ked si vezmes ako dlho ti sluzia, aj ked teda zalezi aj od toho, ze po akej podlahe vysavac chodi, ci aj po kobercoch alebo len laminat alebo co :wink:

to vydrzi dlho, zase tak casto sa tie kefky nemenia, to sa neopotrebuje rychlo. len ja som v tomto spravil pri prvom vysavaci velku chybu, ze som kupil len s jednou metlickou. akoze to neodporucam.

To nejake mali aj jednu? To my sme hned pozerali aby mal vysavac dve, aby boli po bokoch a tym padom aby sa dostal vsade, aj do kutov, nech nie je problem s povysavanim.

Tak vydrzi ti to dlhsiu dobu aspon my sme mali minimalne rok tie stetinky, ked nemas koberce, tak nie je nutne ich nejako casto menit.
Akurat co je dolezite tak cistit vysavac, starat sa on, lebo od toho zavisi aj ako bude vysavat. My v nasom zakazdym mame velmi vela vlasov, ked ho cistim :smiley:

@emunaih cistit myslis ako? My akoze vysavac nejak extra necistime. Jasne, ze tu nadobku s nazbieranym odpadom vysypeme, ale akoze nic dalsie.

kikuskaporadi456 mali veru, to bolo este na zaciatku, ked bol taky boom s tymito robotickymi vysavacmi. vtedy este nemali vychytane vsetky nedokonalosti. teraz uz su lepsie k dostaniu.

robotický vysavač je super vec!

ako myslis vychytane nedokonalosti. v com sa teraz mozno od vydrze lisia?

tak v zaciatkoch to bolo vselijake to je fakt, to boli take, co este aj do nabytku narazali a teraz uz maju rozne senzory aby to evidovali a nenarazili, teraz uz aj vies si poslat vysavac len tam kam potrebujes cez aplikaciu Sencoru, aspon my to tak robime a je to super rychle :stuck_out_tongue:

Takze si ho vies zo stanice napriklad poslad do vedlajsej miestnosti, aby ti povysaval len tam?

Máte niektorá taký vysávač, ktorý má teda funkciu vysýpania sa do svojej stanice. Viete, že sa zaparkuje vyprázdni a je pripravený na ďalšiu jazdu

Pozerala som ich ked sme vyberali, aj taketo, ale moc sa mi to nepacilo aj z pohladu ceny. Takze som si povedala, ze to nepotrebujeme a je to fakt.
Pretoze aj tak ked povysava, tak si ho chcem utriet, vycistit, nielen vysypat :wink:

Nooo to som potrebovala vedieť. Hej hej všimla som si, že tie sú už drahšie a nevedela som, či sa to v rámci toho väčšieho rozdielu vôbec oplatí. Koľko ti tak trvá, pokiaľ sa ti tá zberná nádobka naplní?

To sa nenaplní rýchlo, aspoň u nás nie. Dve vysávania komplet všetkého až potom je plný, ale tak ja sa snažím to zakaždým vyprázdniť, predsa len potom sa mu lepšie ťahá, vysáva.
A teraz v lete oveľa častejšie aj mop na robote používame, pretože keď chodím na boso mám rada keď je čisto.

Ahha máš taký, že vie aj mopovať? tak to je ešte viacej super. To sa nejak ľahko namontuje? Nádobka na vodu ti vydrží na akú veľkú miestnosť? To ale asi bol aj drahý ten vysávač, kedˇuž je takto 2v1

namontuje? to na tom nie je nic komplikovane, vacsinou nadobka na vodu ma zo spodu suchy zips alebo nieco take aby sa tam ta mopovacia handricka bez problemov dala uchytit, aby sa dalo umyvat :wink:
dnes uz su cenovo dostupne, to, ze ma aj mop neznamena, ze bude stat celu vyplatu :stuck_out_tongue: