Roboticky vysavac

Tak ja vacsinou davam pozmyvat kuchynu a obyvacku a potom preplacham handricku.
Mam od Sencoru vysavac a ten ma dost velku nadobku na vodu, takze to nemusim doplnat, akurat teda tu handricku vyplacham, ked je viac prachu doma.

ja mam rada poriadok, mam rada pomocnikov, ale zase nie som ochotna dat za vysavac nejakych 500 euro alebo tak, to by som bola blazon si myslim :smiley:
urob si nejaky ten prehlad, co asi by bolo fajn, co by si chcela aby robot mal a az potom kukaj, lebo pri niektorych platis len za znacku.

tak to je jasne, my tak mame doma viacero veci, ktore boli v konecnom dosledku lepsie a este aj lacnejsie, len nemali teda taku velku znacku za sebou, ale pokial funguju, tak mi je jedno, aku maju na sebe nalepku. my sme tiez premyslali, no ja mam strop tak tych 300

Tak mna zakazdym zaujimaju parametre, od tych sa odrazam.
Pretoze od toho zalezi ci mi bude nieco vyhovovat alebo nie. Mna aj hlucnost pri vysavaci zaujimala, aby som vedela, ci ho budem moct pustat aj pri detoch napriklad.

po pravde ja sa tym db ci co to je vobec nerozumiem a neviem si ani nejak predstavit, aky je to hluk pri jednotlivych hodnotach. ten tvoj - da sa pri nom pozerat a teda ajpocut napriklad televizor, ci musis dat na hlasnejsie? no zaujima ma kolko min tak vydrzi vysavat

Porovnaj si to napríklad s db aké mávajú chladničky, potom si to približne budeš vedieť predstaviť, čo je OK a čo je už hlučné, aspoň mne to pomáhalo pri výbere, keď som si to takto prirovnávala.
Ale aj tak väčšinou to robím tak, že keď nie sme doma, tak púšťam vysávač, takže ho ani nepočujem a nemotá sa mi ani popod nohy, keď potrebujem niečo robiť.

ale to je v celku dobry napad, to sa mi v celku moze zist aj na ine veci :slight_smile: dakujem. si ho vies v pohode nadstavit aby ti povysaval len to co chces, alebo ho nosis do jednotlivych miestnosti?

ty si vies uz vysavac zo stanice poslat kam len chces, moze ti povysavat len cast kuchyyne a moze ist naspat, ty ho vies uz navigovat, uz su tie vysavace dost take prepracovane :wink:

ahaa a to cez nejaky ovladac alebo aplikaciu? nemam moc novy mobil ako android ma ale no ma uz 3 roky a menit by som ho nechcela , tak reku ci by s tym nebol po pripade problem

to, ze ho mas tri roky to neznamena, ze je stary ten telefon, ta aplikacia pojde, toho sa nemusis bat a je na tebe, ci cez ovladac alebo cez appku, co je tebe lepsie, komfortnejsie, cez appku si ho ale vies sledovat aj ked nie si doma, ze kde vsade bol, ci mas vsade kde si chcela povysavane.

a viem aj sledovat napriklad kde prave je? som si myslela, ze apka sluzi len na spustenie a nie ze si viem takto sledovat aj trasy. to je v celku super. zahlasi ti apka napriklad aj ked sa niekde zasekne?

Jasné, že to ti dá vedieť, to sa mne stalo, keď som nechala taký koberček pod kvetináčom a zamotal sa tam. Odvtedy si už dávam pozor a takéto veci upratujem.
Tiež je nutné dávať bacha na káble, nabíjačky, lebo to takýmto vysávačom robí problémy :wink:

a teda si ho vies naprogramovat, aby na niektore miesta vobec nesiel? viem, ze kedysi byvali take tie magneticke pasky, ktore si si ponaliepala na podlahu a tam proste nesiel

Ano, vies si to nastavit ako potrebujes, ja mam od Sencoru vysavac a viem si ho nastavit ako potrebujem, kam ma ist. Aj dnes drahy isiel prec, na rybacku, na par dni, tak rano som mu kazala, nech nastavi vysavac, nech povysava komplet vsetko a ja ked sa poobede vratim nech mame cisto, nech mozem uz si robit ine veci :stuck_out_tongue:

tak to sa mi paci, vravis ze aj sencor ponuka taketo funkcie. mam od nich doma uz nieco, tak asi si kuknem ake modely maju na vyber, ci sa tam pre mna nejaky teda nenajde, kedze po nom tuzim uz dlhsie

ked dnes je tych moznosti na vyber velmi vela, viem o tom svoje, tiez ked som pozerala, tak som nevedela, co skor proste vybrat, tolko moznosti, ale tak je to na jednej strane dobre, lebo mozes vybrat bud podla ceny, podla vydrze baterie, podla toho ci aj mopuje :slight_smile:

co este mas take doma tejto znacky?? :slight_smile:

moja mamka ma taky klasicky vrackovy vysavac, taky malicky, ako vysava s nim uz len auto a tak ale aj po tych rokoch si myslim, ze stale dobre vysava

Na auto je najlepšie mať taký ručný, to nosím furt v aute, keďže muž je citlivý na omrvinky a keď idem s deťmi tak sa tomu nevyhnem, ale tak našťastie mám vysávač hneď po ruke a sedačky povysávam keď prídeme domov.
A nebol ani drahý, čo ma úplne potešilo :slight_smile:

Mas taky tycovy, ktory sa da takto rozobrat aj na rucny ci len rucny samotny? Som premyslal, ze by sa nam taky zisiel, ale mozno by som bol rad, ak by bol taky spratny, ze by sa nam zmestil aj do kufra do kaslika