Roboticky vysavac

Nedaju sa uz akoze rozobrat vsetky? Myslela som si, ze to taketo dva v jednom, ze to je pri tycovych akoze samozrejmost - nie je??
Normalne si ma touto otazkou prekvapila. Lebo chceme si tycovy kupit. Budem mat narodeniny a to je vec, ktoru by som ozaj chcela, lebo pri detoch vysavac furt vytahovat, no uz ma to nebavi.

Nie nedaju, videl som aj take proste, ktore sa nedali. No to je take, to by som mohol mat aj klasicky vysavac, bolo by to asi za jedno. Ale hej tak kazdy si skor vyberie taky ten rozoberatelny, aby ho vedel vyuzit naplno

uz som vela krat premyslala, ze by sa jej hodil taky len do ruky co je. vies, aby nemusela za sebou aj kabel tahat,. len zas bohvie, ako vydrzi taky vysavac nabity a ci by si stihla povysavat to, co potrebuje

pozri sa idu vianoce, myslim si, ze by ju taky darcek isto potesil. ono aj tieto baterkove spotrebice teraz maju taku optimalnu vydrz, ze by stihla si myslim auto v pohode povysavat

Ano my mame taky, co sa da rozobrat a teraz uz su aj take, ze tri v jednom, styri a podla mna je to dobre. Lebo ti to setri aj peniaze a aj miesto. Lebo mat kazdy vysavac, mop a vsetko samostatne, tak to zbytocne proste zabera miesto. A teda neviem ako to mate vy, ale my nemame vela miesta, takze dobre si rozmyslim, co kde dam, co kupime a tak podobne.

Ja mám tohto pomocníka :slight_smile:

mopovanie na nom pouzivas casto? ma to zmysel? chcem vediet, ci neostavaju ti nejako smuhy :slight_smile:

*Jaroslava vyzera fajn, aj co sa dizajnu tyka, niektore tie vysavace, to su take obludy. Co je tam pisane tych 50 rokov, to nie je ale zaruka, ze? :grinning: Normalne dva roky mas na ten vysavac, ako to byva?

nemal by byt teraz niekedy ten black friday? chceme so sestrou nasim kupit takyto roboticky vysavac. ale co sme pozerali, tak take normalne aj nieco stoja. tak reku by sme to kupili teraz, nieco aj usetrili, ak by sa podarilo a nemuseli by sme potom na poslednu chvilu sa nahanat.

  • ahoj sahruska22 - ano teraz je take obdobie, ze uz by aj mohlo byt, ale napriklad my sme kupovali vysavac v Planeu a tam maju neustale zlavy, vyhodne ponuky, ze bud nejaka zaruka predlzena alebo nejaky cashback alebo cosi, cize myslim, ze v tom obchode je v podstate jedno kedy nakupis, lebo zakazdym sa ti nieco ujde :slight_smile:

to by som radsej tu predlzenu zaruku brala ako cashback. alebo pockaj? kolko vracaju? :grinning:

Sahruska to si rýchlo zmenila názor :grinning: Aby ste nakoniec okrem vysávača ešte aj niečo ďalšie nekupovali nakoniec. Ale myslím, že už z toho vysávača by vám vedeli vrátiť peknú sumu. Ale ja zvyknem napríklad brať tú predĺženú záruku. Aj pri bežných nákupoch.

To zalezi od aktualnej ponuky, ale po vacsine je to 50€, treba si urcit priority, co je pre teba podstatnejsie, vyhodnejsie, myslim, ze na to mame kazdy iny nazor a je to uhol pohladu :slight_smile:
Ale tiez osobne radsej nakupujem v takychto obchodoch, kde kazdu chvilku sa da nieco vyuzit, ze je to vyhodne.

poviem ti, ze u nas je taketo bezne, ze ideme kupit jednu vec a napokon domov odchadzame s uplne niecim inym, alebo nielen s jednou vecou, ale tak som nazoru, ze ked je nieco za dobru cenu a vieme, ze to potrebujeme, ze sa nam to zide, tak preco to nekupit :wink:

Nieky su take neplanovane nakupy najlepsie. Naco chodit hore dole, ak je nieco, co je treba a oplati sa, treba to kupit. Potom to doma cloveka len skre, ze to mohol kupit a ked tak, bude sa musiet vravit do obchodu. Ten cashback je asi od nejakej hodnoty nakupu, ci?

co som nasla, lebo som hladala, ked pisala, ze v Planeu, tak z kazdeho vyrobku nad 299€ odrataju, tych 50€, co je super, to sa oplati hlavne, ked clovek zariaduje na novo kuchynu napriklad, ze vsetko potrebuje kupit, vsetky spotrebice :slight_smile:

Takze to ti neodrataju priamo z ceny, ale z dalsieho nakupu. Pochopila som spravne? Ako je to v primare jedno, lebo tych 50€ mozes teda dalej vyuzit a ako si sama napisala, zakazdym sa nieco najde, co sa doma zide. Tych 50€ musis potom dokedy minut?

Odrátavajú to z ceny daného produktu, ktorý si kupuješ, aspoň tak som to ja pochopila :slight_smile:

Jaaj tak a sak to je aj najlepsie hentak. Niekto hned nevie, co by sa mu zislo. Neviete ci to maju stale alebo to je len teraz nejaka akcia?

Teraz som to nesledovala tak neviem, ale na webe to maju zakazdym napisane, ze odkedy dokedy, vacsinou to mavaju cca tri tyzdne taketo ponuky, moj nazor je, ze netreba nejako otalat a treba proste ked nieco chces tak si to kupit, aby si potom nelutovala, ked nahodou sa ti to nepodari zohnat alebo za prijatelnu cenu.