Roboticky vysavac

aha super, tak to bude asi najlepsie ked si ho budem vyberat radsej v obchode ako na internete aby som si ho mohla poriadne prezriet :slight_smile:

A ked mas s tym skusenosti tak mi nevies povedat ci sa napriklad tie vlasy nezamotaju aj do koliesok?

to asi áno. niekde to nemajú tak dobre pofotené a je dobré keď sa na to môžeš ešte niečo dodatočne popýtať. oni by tí predavači mali o tom hlavne niečo vedieť. keď nevedia tak nekupujem väčšinou

Ty si sa co pytala? :slight_smile:

kazdeho moze zaujimat nieco ine :slight_smile: teba ak tie prahy zaujimaju tak sa na to pytaj a ja som sa pytala na to ako sa cisti, ci tam treba nieco po case menit aby som vedela aka bude dalsia investicia najblizsia do neho. a tak celkovo ci nevedia ake s nim maju ludia skusenosti, ci chodia reklamacie a tak

poradte mi prosim. idem dnes do obchodu pozerat nejake roboticke vysavace. s akymi znackami mate dobre skusenosti? a mozete mi prosim napisat aj cenu vasho vysavaca?

bola si už pozrieť? možno si mohla aj trošku skôr napísať pred tým ako si išla aby sme ti vedeli poradiť a možno by sa ti tu aj viac ľudí zase ozvalo vieš. my sme tu viackrát spomínali už nejaké sencor a tam aj cenovú kategóriu takú rôznu takže si môžeš vybrať podľa toho aký máš rozpočet a akú máš predstavu

nebola som nakoniec lebo som sa zdrzala dlho v praci takze pojdeme niekedy tento tyzden. takze ak mate nejake tipy tak kludne piste :wink:

za kolko najviac by si chcela kupit taky vysavac?

fu to ja neviem vobec. kolko by som si tak mala prichystat? to mi vy pomozte

Dakujem za vase rady, vdaka tomu som si vybrala uzasny vysavac a teraz mozem sediet doma s vylozenymi nohami a kym on vysava :slight_smile:

jej tak super :slight_smile: a aký si si kúpila nakoniec. však je to mega vec keď ty už nemusíš vôbec vysávať?

fu co ja viem, tak ak by si chcela nejaky poriadny tak aspon tak 200 - 300 eur ale tak predavaju sa aj za 1000 to je uz na tebe kolko si mozes dovolit dat :slight_smile: ale aj tie lacnejsie vedia byt dobre, len su to mozno take menej zname znacky

cakala som teda omnoho viac :smiley: lebo ja som presne videla skor take tie drahsie co aj zo 800 eur stali a to teda neviem kde by som zvala. teda aj by som vedela ale zase nechcem minat vsetko co mame nasetrene aby nam vzdy este nieco proste zostalo

Vies co nakoniec som si vybrala sencor jeden, co ma presne aj tu aplikaciu, len som akurat teraz nadavala lebo som videla v letaku, ze teraz je v akcii :smiley: Tak keby som este tyzden vydrzala tak som mohla este usetrit :smiley: Ale nevadi, aj tak som rada, ze ho mam lebo je to super. Kazdy den ked pridem domov tak mame cisto :heart_eyes:

jej tak super :slight_smile: aj ste našli miesto pre neho? a všetko v pohode, vie ti sám povysávať celý priestor?

tak mozes si aj taky kupit :smiley: vravim je to uplne na tebe. ale osobne mam taky nazor, ze aj tie lacnejsie su dobre, vedia pekne povysavat a ked to mas aj s tou aplikaciou uz tak je to uplne pohodlne

a aky by si mi odporucila v tej kategorii do tych 500 eur?

Jasne :slight_smile: Vsetko to pekne zvlada, da sa to nadstavit a nema problem nejako s prechodom z miestnosti do miestnosti :slight_smile:

uz sme sa tu o tom bavili celkom dost krat a viacero nas tu ma asi sencor, lebo oni maju aj dobre ceny a aj tie vysavace su take celkom fajn spolahlive. tam si vies do tych 500 eur vybrat aj taky co sa da ovladat cez aplikaciu a to mas uz potom bez problemov. mozes ho spustit napriklad aj ked nie si doma. niekto ti cez den zavolat, ze chce prist poobede na navstevu ty si spomenies, ze mas v kuchyni a v obyvacke nieco narosypane, na telefone natukas a on ti povysava kym prides domov poobede :slight_smile: samozrejme ale treba ho mat pripojeny na wifi