Roboticky vysavac

dakujem za radu :heart_eyes: a moze to byt teda akykolvek tej znacky?

neviem ci su aj ostatne take dobre ako ten moj ale ved uvidis ked ich pojdes pozriet, ktory sa ti bude pacit a ktory ti bude vyhovovat :slight_smile: a nemas za co, dufam, ze ti bude sluzit

aha a tak mi mozes prosim napisat, ze aky to teda bol konkretne aby som mohla mat taky isty?

to som rada a nech slúži čo najdlhšie :slight_smile: prípadne ak by si sa chcela ešte niečo spýtať, že by si niečo nevedela tak sa kľudne pýtaj

Dufam, ze ano ved zaruka je klasicky ale dufam, ze ked sa on budem starat tak ako treba tak vydrzi dlho. Akoze su tam nejake veci, ktore treba po case vymenit ako tie stetinky a tak ale to sa da objednat za par eur a zase je vysavac ako novy

zdravim aky roboticky vysavac by ste odporucili do domacnosti kde su aj koberce aj podlahy?

Fu tak to budes musiet hladat taky co maju poriadne kefky lebo tie lacnejsie maju vacsinou len take na podlahy, ze to vacsinou len ako keby ten vzduch nadvihne a potom to tie kefky posunu do toho otvoru ale pri kobercoch je to trochu zlozitejsie

Uplne staci ked si das pozor na to aby mal nadstavec na koberec :slight_smile: Ale nemozes cakat, ze ti povysava tak ako ked ty vysavas velkym vysavacom, on proste prejde kazdym miestom iba raz ale podla mna na take bezne vysavanie cez tyzden to uplne staci

a to sa neda nejako potom dokupit k akemukolvek vysavacu?

Fu to netusim ci to ma kazdy, lebo tam ide aj o ten sposob vysavania. Ak mas uz koberec tak bude lepsie ak si rovno najdes taky vysavac, ktory je na to urceny

aha tak to radsej asi nebudem riskovat. a ako zistim, ze je vhodny teda aj na koberce aj na podlahu? maju nejaku problem tie vysavace s prechadzanim z podlahy na koberec a spat?

Nie to si isto nekupuj potom zvlast lebo nejde len to. A kev vies, ze ptorebujes aby ti povysaval aj koberec tak naco kupovat taky, ktory by to nezvladol

ved dobre teda ale viete poradit, ktory je taky? aby som sa nepomylila

Baby koľko stojí taký vysávač, ktorý môžem ovládať cez telefón aj na diaľku?

Neviem vobec konkretne. Ale mozno by bolo najlepsie sa spytat v nejakom elektre aby ti vedeli povedat ci to zvladne alebo nie :slight_smile:

teraz uz mas skoro vsetky take :slight_smile: nejake mas aj za 100 eur ale investovala by som aspon tak okolo 300 aby to stalo za to. ved si si popozeraj na internete. vacsina ma v popise ci sa da tak ovladat
@zampurka dobre no tak sa budem musiet povypytovat

prosim ta vedela by si mi poradit aj kde mi povedia nieco o tych vysavacoch?

Podla toho aku znacku napriklad chces. Mas lacnejsie aj drahsie. Niektore uz teraz stoja aj vyse tisic eur ale to je podla mna zbytocne predrazene. Vies si kupit kvalitny roboticky vysavac podla mna aj za ovela rozumnejsiu cenu. Kazdy ma ale samozrejme ine poziadavky

Asi si si to uz zistila? Dufam, ze radsej teda rovno kupis taky, ktory je urcena na take vysavanie :slight_smile: Vyhnes sa tak potom problemom si myslim

Aha no ja som práve pozerala ale nebolo to tam tak jednoznačne napísané, tam kde to bolo mi to prišlo už potom dosť drahé. preto reku či nemáte náhodou nejaké tipy na také za rozumnú cenu a s touto funkciou